Judith

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló
2012. február 23.

Sima, krémes hidratálás, semmi extra, szimpla krém illata van. Kicsit zsírosabb, mint a mostanában kelendő gyorsan beszívódó könnyű testápolóknál, ilyen hidegben ez nem hátrány.

L'Oreal Triple Active Fresh Hidratálókrém Normál és Kombinált Bőrre

L'Oreal Triple Active Fresh Hidratálókrém Normál és Kombinált Bőrre
2012. február 23.

Sminkelés előtt remek krém/zselé, gyorsan beszívódik, nem zsírosít, nem húzódik a bőröm, nem irritál. Tényleg frissít és tonizál. Egyéb hidratálásra kevés. Én nagyon szeretem, nekem bevált.

Alverde Hidratáló Fluid Aloe Vera

Alverde Hidratáló Fluid Aloe Vera
2012. február 23.

Nem rossz-nem rossz, de használtam már jobbat is, közel ilyen áron. Előnye, hogy natúr, nem irritálja, nem zsírosítja a bőröm.

Alverde Alpesi Rózsa Nappali Krém

Alverde Alpesi Rózsa Nappali Krém
2012. február 23.

Nagyon rossz, az egész olajos, kiül az arcra, alatta mégis mintha száraz maradna a bőröm, egyszerűen be sem szívódik. A kezemre használtam el, sok mosogatás után. Az illata jó, ennyi pozitívumot tudok csak mondani, ez viszont elég kevéske egy arckrémhez.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2012. február 22.

Arra amire való, arclemosás után, sminkelés előtt tökéletes hidratáló. Gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros a bőröm, nem kenődik el a festék és nem is húzódik a smink alatt a bőröm. Jó ár-érték arány.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2012. február 22.

Én a Sebium változatot használom.Tökéletes sminkeltávolítás pillanatok alatt, nem olajos, nem szárít. Sem tonikot, sem krémet nem igényel a bőröm használata után, szemben a többi sminklemosóval. Mintha szimpla vízzel leoldódna minden szennyeződés az arcomról. Az árát megéri, de érdemes az akciókat figyelni, jó vásárt lehet csinálni. A legjobb a kategóriájában!