judithsmith007

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Gres Cabochard 2019

Gres Cabochard 2019
2021. január 17.

Megjött az igazi őszies, ködös idő. Gondoltam, akkor ideje kipróbálni ezt az illatot, amit hónapokkal ezelőtt szereztem be. Nem tudom még igazából, hogy is állok vele. Vonz és taszít egyszerre. Semmi édesség, semmi, amit eddig megszoktam. Egész nap érzem magam körül. Olyan, mint amikor elmegy az ember mellett egy pipázó ember és a pipafüst az orromba mászik. Először kicsit felháborodok, de aztán szeretnék újra beleszippantani, mert van benne valami különös, ami vonz maga után. A leszáradása is egészen furcsa, több fázison megy keresztül a nap folyamán. Estére kicsit megszelídül, egzotikussá válik. Vajon mi lesz ennek a vége?
Update: Valahogy nem nekem való, bár kétségkívül minőségi illat. Feltettem eladásra. Jelenleg hiánycikk.

Revlon Rouge EDT

Revlon Rouge EDT
2020. február 26.

Valamikor régen több üveggel is elhasználtam. Púderes illatra emlékszem. Akkor tetszett. Mai ízlés szerint lehetséges, hogy egy kicsit "to much" lenne. Az üvege brutál volt, egy nagy piros száj. Szívesen kipróbálnám újra, de sehol sem kapható már.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2020. január 30.

Szóval. A hétvégén kipróbáltam pár újdonságot. A Nomade-ot sajnos csak papírcsíkon, mert már mind a két csuklóm "foglalt" volt. Hát bizony nem tetszett elsőre, sőt másodikra sem. Az a furcsa kesernyés valami bizony túl sok(k) volt. A papírcsíkot letettem az asztalra. Pár óra múlva elsétálva mellette valami elképesztően különleges, EGYEDI, semmihez sem hasonlítható illat csapott meg. Ha ez bőrön is így fog működni, én bizony beruházok egy üvegre, mert nem tucatáru. Megelőlegezem az öt csillagot. Már alig várom a következő lehetőséget a kipróbálásra, most már magamon.
Bőrön is tökéletes, tartós. Pont az a jó benne, hogy egészen más, mint amire esetleg számít az ember. A sálamon még egy hét múlva is éreztem az illatát. Megveszem!
Legújabb tapasztalatom. Öt éves óvodás "nagyfiú mondta nekem:"Óvónéni, de jó illatod van, ebben sok finom virág van." Na ettől több nem is kell! Ez az új signature illatom. azt hiszem jó sokáig nem cserélem másra.

Helia-D Gazdag Tápláló Bőrápoló Krém C-Vitaminnal

Helia-D Gazdag Tápláló Bőrápoló Krém C-Vitaminnal
2019. július 18.

A krém színe a napraforgó után szép sárga. Elég sűrű, mégis könnyen elkenhető, gyorsan felszívódik. Az illata először erősebben "gyógynövényes", a bőrön kicsit átalakul, finomodik. Ez az illat gyorsan el is illan, ami nem baj, legalább nem vetélkedik a parfűmmel. A bőrt simábbá teszi, pár napos használat után tapasztalni lehet a változást. Az érettebb korosztálynak ajánlom, de a napsugárzásnak kitett bőrt is nyugtatja.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Testápoló Tej
2018. június 27.

Hogy könnyen felszívódna? Na, azt biztosan nem. Esti kenésre ajánlom, mert bizony egy darabig még ragad, bármennyire is igyekeztem eldolgozni. Reggelre viszont igazi "bababőrt" csinál, ezt mindenképpen a javára kell írni. A tusfürdő miatt vásároltam meg én is, annak az illatát szerettem volna, ha a testápolóban is megtalálom. Hát nem sikerült. Valamennyire hasonlít hozzá, de mégis, egészen más. Jó, nem is várom el tőle, hogy olyan legyen, mint egy parfüm -testápoló. De, ha egy terméket egy családként hoznak forgalomba,akkor az ember lánya naiv módon azt várja, hogy illatukban legyenek nagyon-nagyon hasonlóak. Hát ezt most nem sikerült megoldani. A 400 ml-s flakon pedig kitart még egy jó darabig.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő
2018. június 27.

Eddig kétszer vásároltam ezt a tusfürdőt. Nekem elsőre nagyon megtetszett az illata, ami inkább gyümölcsös, mint körömvirágos volt. Frissít és valóban jól hidratál, nem szárítja a bőrt. Ezt az illatot dezodorban is el tudnám képzelni, de a boltokban még nem találkoztam vele. A Dove saját oldalán sem hozza a termékei között, csak itt a Krémmánián láttam, hogy állítólag létezik. A második vásárlás nagy csalódás volt. Sem az állaga, színe, de főleg az illata egyáltalán nem, nyomokban sem hasonlított az előzőre. Olyan semmilyen, gyógynövény illatú lett. Megvásároltam a testápolóját is. Sajnos azt a bizonyos illatanyagot nem tudták átvinni erre a termékre sem. Ezért egyáltalán nem biztos, hogy újra vásárolom, legnagyobb sajnálatomra.

Burberry Body Rose Gold EDP

Burberry Body Rose Gold EDP
2017. október 9.

Valaki máson éreztem ezt az illatot, természetesen ott nyomban meg is tudtam mi lehet ez a finomság. Annyira megtetszett, hogy az első adandó alkalommal meg is vásároltam. Finom, karakteres, elegáns illat, de valahogy mégsem vagyunk egészen kompatibilisek egymással. Csak ritkán nyúlok hozzá, de még sincs szívem túladni rajta.

Avon Life for Her

Avon Life for Her
2016. október 25.

Három napja tesztelem az illatot, most fogyott el a 1,5ml-s minta. Az elején én is valami "többet" vártam az illattól és egy kicsit csalódott voltam. Három nap után azonban azt mondhatom, hogy jól teljesített. Bár nem egy túl domináns illat, mégis egész nap finoman éreztem a jelenlétét. A sálam amit reggelente viseltem a hűvös időben, szépen átvette az illatot, amely még most is kellemesen érezhető. Nekem mindig jelzés értékű, ha valaki a környezetemben megjegyzi, hogy milyen jó az illatom, ez többször is megtörtént. Azt hiszem, mégiscsak beruházok a nagyobb kiszerelésre, mert munkába, a hétköznapokra tökéletes komfort illat lesz.

Gres Lumiere Noire EDP

Gres Lumiere Noire EDP
2016. október 4.

Még karácsonyra leptem meg magam vele. Jó pár hétig a dobozban pihent, még nem akartam hűtlen lenni a régi jól bevált illataimhoz. Aztán csak felbontottam. Vártam a munkahelyemen a hatást, hogy majd a kolléganőim megjegyzik,mi ez az új, finom illat. De nem történt semmi. Ez után emeltem az "adagot", a szokásos mennyiség helyett, annak sokszorosát fújtam magamra. Miért is sajnálnám, van belőle 100ml! A férjem meg is jegyezte, mi ez a reggeli illatfelhő? Mire a munkahelyemre értem, annyira illatoztam amennyire kell. Nem beterítve, elnyomva minden mást, hanem finoman, csak közelről érezhetően. Most már jöttek a pozitív visszajelzések. Ruhán hosszabb ideig megmarad, mint rajtam. Hajra is szoktam fújni, és a nap folyamán egyszer újra fújom, ha jut rá időm. Kellemes, kifinomult illat, de nekem egy kicsit mégis erőtlen, pedig nem szeretem a hivalkodó illatokat, de a Lumiere Noire lehetne egy árnyalattal mégis dominánsabb, már csak a neve miatt is. Az üveg eleganciája tagadhatatlan.
Update: Esős, őszi időben kezd csak igazán élni ez az illat.

Essence Lights Of Orient Körömlakk

Essence Lights Of Orient Körömlakk
2016. június 14.

Nekem is a 02 szín van meg. Négy napja van rajtam. Astor gyorsan száradó fedőlakkot kentem rá és még mindig tökéletes. A színe nekem is nagyon tetszik, attól függ milyen színű ruha van rajtam, ahhoz "igazodik". Van mikor rózsaszínes-mályvás, van mikor barnásnak tűnik. szerintem ez egy nagyon jól sikerült kiadás, és az ára is nagyon jó.