juditkaa70

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

PostQuam Therma Narancsbőr Elleni Gél

PostQuam Therma Narancsbőr Elleni Gél
2024. május 21.

Fóliával betekerve a kezelt felületett kb. 45 percig használni. Hatékonyságát illetően szerintem nagyon jó.

Pflanzenkosmetik Von Müller Alpenkräuter Fußcreme

Pflanzenkosmetik Von Müller Alpenkräuter Fußcreme
2024. május 13.

A barfuss lábápoló krém után most ezt a lábápolót használom, ami nem csak ápolja a lábat, hanem enyhíti a fájdalmat is. Sajnos sarokgyulladással küzdöm, ami időnként nagy fájdalmat okoz. Nagy segítséget nyújt számomra ez a gyógynövényes lábápoló. Ajánlani tudom!

Eucerin 48H Alumíniummentes Dezodor

Eucerin 48H Alumíniummentes Dezodor
2024. május 13.

Tökéletesen megfelelő az izzadás megelőzésére és az izzadság szag ellen. 50 év felett érzékeny lett a bőröm. Nem okoz irritációt, hosszan tartó friss illatot kölcsnöz. Nagyon szeretem ezt a terméket és ajánlani tudom.

Curasept Daycare Protection Booster Fogkrém - Herbal Invasion

Curasept Daycare Protection Booster Fogkrém - Herbal Invasion
2024. április 30.

Kellemes, enyhén mentolos az íze és intenzív sötét zöld a színe. A fogínyproblémàra különösen ajánlott, a szájvízével együtt használom így intenzívebb hatás érhető el. Nagyon szépen tisztítja a fogakat. Ajánlom mindenkinek.

Algologie Baume Du Littoral - Baume Corps Nourrissant Revitalisant Testápoló Balzsam

2024. április 29.

Egy gazdag textúrájú hidratáló testbalzsam. Könnyen felszívódik, és mélyen hidratálja a bőrömet. Kellemes tengeri illata van.

Algologie Lait Du Littoral - Lait Corps Hydro-Revitalisant Testápoló Tej

Algologie Lait Du Littoral - Lait Corps Hydro-Revitalisant Testápoló Tej
2024. április 17.

Nemrég rendeltem a terméket. Kellemes, finom és lágy állagú revitalizáló testápoló tej. Enyhén parfümös maga a testápoló, érzékeny bőrre is ajánlom. A kiszerelése adagolós, így praktikusabb a használata.

Algologie Gommage Des Vagues - Crème Exfoliante Hydra-Fraîcheur Bőrradír

Algologie Gommage Des Vagues - Crème Exfoliante Hydra-Fraîcheur Bőrradír
2024. április 15.

Az arcradír krémes állagú, gyengéden radirozó hatású. Szépen tisztítja a bőröm, miközben hidratálja is. Friss, üde arcbőrt kölcsönöz.

Barfuss Fußbutter Sheabutter & Olivenöl Lábvaj

Barfuss Fußbutter Sheabutter & Olivenöl Lábvaj
2024. március 4.

Sheavaj és az olivaolaj keveréke,ami rendkívül jól ápolja,és puhítja a láb szárazabb részeit. (sarok) Tapasztalatomat megosztva a mindennapos használatával,megelőzhető illetve nagy mértékben csökkenthető a bőrkeményedés kialakulása. Kiváló termékmárka,csak ajánlani tudom nektek!

Dior Le Baume Többcélú Krém

Dior Le Baume Többcélú Krém
2024. január 14.

Kézkrémként használtam, kellemes, testes állagú krém és jól ápolja és hidratálja a kezet.

Bi Care Creme Schaumbad Arganöl & Mandelöl

Bi Care Creme Schaumbad Arganöl & Mandelöl
2024. január 13.

Nem fűztem nagy reményt a Bipa saját márkás termékéhez, mivel elég olcsó kategória. De, a habfürdőnek csodálatos illata van és mindjárt 2 db-ot is vásároltam belőle. Gazdag, krémes textúrája van, kellemes a használata tusolás közben.