JuditSz

Regisztráció dátuma: 2016. június 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2017. január 7.

Az én hajam is alapból nagyon sprőd, nem is göndör, nem is egyenes, amolyan szénakazal típus. Erre még rátett egy lapáttal, hogy a végét kissé szőkíttettem is, ettől még szárazabb lett. Kolléganőm mesélt erről a kezelésről, és úgy gondoltam, ha ő ennyire ódákat zeng róla, egyszer ki kell próbálnom, mi baj lehet. Szerencsére a fodrászom dolgozik ezzel a szerrel, bejelentkeztem hozzá. A kezelés nagyon sokáig tartott (majdnem 5 órán keresztül), ehhez hozzá kell tenni, hogy kb hátam közepéig érő nagyon sok hajam van. Annál a résznél, amikor beleszárítja a krémet, szünetet kellett tartanunk, mert ő könnyezett, én pedig azt hittem elájulok ( + fejfájás, torokkaparás). A szárítás második részét már úgy töltöttem, hogy a 5 zsepit szétnyitottam, egymásra borítottam őket, majd az orrom és szám előtt voltak,mint egy maszk, így már semmit nem éreztem a maró gőzből. A hatás ami utána jött.... gyönyörű lett a hajam, fényes, puha, egyenes (bár az egyenesség nálam nem volt feltétel, csak kezelhetőséget szerettem volna). A munkahelyen mindenki el volt ájulva, volt aki rámírt, hogy engem látott-e a folyosón, és hogy valami csodás a hajam. :D Ez szeptemberben volt, azóta is tart a hatása, már nem szögegyenes, néha egyet kettőt rávasalok, de még mindig nagyon kezelhető. Csak meg kell szárítani, még csak hajkefe sem kell hozzá feltétlenül, anélkül is szép lesz, fényes. Azóta hordom újra szívesen kiengedve. Ha olyan kedvem van, hogy hullámosítani szeretném, ugyanannyira maradnak a hajamban a hullámok, mint a kezelés előtt. :) Mindenkinek ajánlom, főleg azoknak akik csak a kezelhetőség miatt vállalják be, az a hatása tényleg hosszantartó, a szögegyenesség nálam pár hét volt. :)

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2016. június 29.

Az illata valami isteni, nem tudom melyik összetevő teszi, de legszívesebben magammal vinném mindenhová, hogy megszagolhassan amikor csak akarom. :)
Szép nagy sódarabok vannak benne, nem kell belőle sok, nem fogy el hamar, legalábbis nálam nem, pedig sok és hosszú hajam van. Nekem puhább lett tőle a hajam, sokkal szebb, ha ezzel mosom meg.

Balea White Passion Testápoló

Balea White Passion Testápoló
2016. június 29.

Ritkán használom, ezért már régóta megvan, nem ragad, beszívódik viszonylag hamar és nagyon finom az illata.

Balea Luxury Verwöhn Bodylotion Red Love

Balea Luxury Verwöhn Bodylotion Red Love
2016. június 29.

Az illata sem nagyon tetszik, de ez szubjektív, másnak lehet bejön, viszont ragacsos hatása van a bőrön, nem is használtam el az egészet, a kukában fog landolni.

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor

Yves Rocher Jardins Du Monde Gyapotvirág Golyós Dezodor
2016. június 29.

Nagyon finom az illata, nekem teljesen megfelel mindennapi használatra. Újravásároltam ezt a terméket, csak más illatban, nagyon megkedveltem.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2016. június 29.

Ajándékba kaptam, nekem nagyon bejön, könnyen használható, féltem tőle az elején,mert sosem tudtam használni hasonló tusokat, de ezzel nagyon szép vonalat tudok húzni, és estére sem kenődik fel a szemhéjamra, szépen a helyén marad. Viszont ha csak egy kicsit nedvesség is éri, könnyen elfolyik.

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj

Manna Organikus Szűz Kókuszolaj
2016. június 29.

Nagyon jó az illata, nekem nagyon sokáig kitartott ez a kiszerelés, én kizárólag kézkrém helyett használtam. Érdekes hatása volt, mert nagyon hamar beszívódott, ezért kétszer háromszor is kentem a kezemre, viszont utána akármihez nyúltam, minden zsíros lett. Csak akkor lesz újra ilyenem, ha ajándékba kapok,mert tényleg nagyon drága sajnos.

Schwarzkopf Gliss Kur Elixir Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur Elixir Hajolaj
2016. június 29.

Eszméletlen jó az illata ennek a hajolajnak, én mindig száraz hajon használom,a hajvégekre. Nem zsírosítja a hajam, viszont sokkal puhább lesz tőle. Azt vettem észre, hogy ha hajvasalással egybekötve használom, akkor puhább és fényesebb is lesz a hajam tőle.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2016. június 29.

Imádom az illatát, mindig hajmosás előtt használom, minél több ideig a hajamon hagyva (min. 20 perc), ahogy a leírás is javasolja. Puhább lett tőle a hajam, nem nehezedik el, és nem is zsírosítja.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2016. június 29.

Finom az illata és tényleg valamivel fényesebb lett tőle a hajam, és kicsit puhább is.