Juditvali

Regisztráció dátuma: 2020. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök - Golden Kiadás

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök - Golden Kiadás
2020. január 21.

Nagyon szeretem, szerintem elfogyhatatlan. Én ecsettel viszem fel, szép színt ad, tartós. Érezni rajta, hogy jó minőségű termék.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2020. január 21.

Másodszor vettem, szeretem az illatát, igazi púder illatú. Egy hydro alapozón is jól teszi a dolgát, bár nekem a nap közepére csillog az arcom, igazítani kell. Sokáig elég.

Alverde Hydro Make-Up

Alverde Hydro Make-Up
2020. január 21.

Nekem a kék kupakos, 30-as noisette árnyalatú van. Nagyon jó a mindennapi sminkhez, nincs maszkos hatása, természetes. Jól adagolható a flakonból. Jók az összetevői és az ára is.

Alverde Gyerek-Fogkrém

Alverde Gyerek-Fogkrém
2020. január 21.

Az illata és az állaga sem tetszik. Mivel híg és a flakon puha, vékony, sok jön ki belőle, nehéz keveset adagolni, így hamar elfogy. Az illata a régi gömbrágóéhoz hasonlít. Nem veszem újra. A mentesség miatt vettem meg, ennyi a pozitívuma.

Alverde Q10 Bio-Gojibeere Nappali Arckrém

Alverde Q10 Bio-Gojibeere Nappali Arckrém
2020. január 21.

Másodszor vettem meg, szeretem. Kellemes, friss az illata, jól hidratál. Az utolsó csepp is kijön a tubusból, ezért jobb mint a pumpás flakonok.

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab
2020. január 21.

Nagyon kellemes hab, szeretem az illatát, nekem olyan "tiszta" illat. Az Alvrerde-s sminket szépen leszedi, és utána friss az arcom.

Alverde Rúzs

Alverde Rúzs
2020. január 21.

Szinte csak natúr kozmetikumokat használok, ezért vettem ezt a rúzst is. Nagyon szép a színe és viszonylag tartós.