juditvirag

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2018. december 10.

Örök nyári kedvenc! Hűsít, az illata meg csodás!

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal
2018. december 10.

Megvettem és azt vártam tőle hogy nem kell dörzsölni szemem vele hanem viszonylag egyszerűen eltávolítja az egyébként általában szempillaspirálból álló sminkemet, de annyira mégsem hatékony. Elvégzi a dolgát, de két vattakorongot is el kell használnom és még így is marad a szemem alatt, amivel nehezen tud megbirkózni. Az meg hogy másnap reggelre is fekete a szemem alatt azt is jelzi hogy nem szedte le rendesen a szempilláimról a sminket. Sajnos emiatt nem jár túl sok csillag mert használtam már ennél sokkal jobb micellás vizet...

Yves Saint Laurent Vernis Á Lèvres Pop Water Ajaklakk

Yves Saint Laurent Vernis Á Lèvres Pop Water Ajaklakk
2018. december 4.

Ajándékba kaptam ezt a csodát. Ahhoz képest hogy szájfény nagyon tartós, lágy, mintha semmi nem lenne az ajkadon de hidratálva tartja. Nekem nagyon tetszik főleg, mert az ajkaim hamar kiszáradnak mindig. Ez segít hidratáltan tartani és még a szine is csodálatos! Az illata pedig még jobb! Nem tudok elég jókat írni erről a termékről, egyszerűen beleszerettem :)

Alverde Rose Tinted Highlighter

Alverde Rose Tinted Highlighter
2018. december 4.

Régóta használom, szerintem szép színe van, és viszonylag tartós is. Nyáron is tudtam használni csak akkor csínján kell vele bánni mert nagyon el tud ütni a barna arcbőrtől. A rózsaszín változata is megvan, bár azzal nem vagyok olyan elégedett, mint ezzel. ez 5*

Alverde Schwung + Verlängerung Hosszabbító Szempillaspirál

Alverde Schwung + Verlängerung Hosszabbító Szempillaspirál
2017. november 13.

Soha többet. Színe jó mély fekete, a keféjével még talán nem is lenne baj (bár nem elég sűrű), de a szaga... Bódítóan alkoholos parfümös. Olyan mintha soha nem száradna meg (pedig nagyon keveset szoktam kenni, mindig egy réteg). Esőben vagy párás időben eszetekbe nem jusson használni. Még a kevés is felkenve ha egy kis víz vagy nedvesség éri iszonyat módon folyik le, mint a horror filmekben, borzalmas és ijesztő. Hálistennek nem úgy derült ki ez számomra hogy elmentem valahova hanem még itthon. Szerencsére glamour napokon vettem és így 500 ft volt. De annyit sem ér meg :( Sajnos az utóbbi időben egyre több csalódást okozott az alverde.

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál
2017. november 13.

Update:
Lassan egy éve használom, tavaly kaptam még karácsonyra és most fogy el. Igaz én nem spirálozok mindennap. Nagyon megszerettem és hozzászoktam. Nem kenődik, ha esik az eső sem nézek úgy ki mint Joker (ami egy nem rég vett alverdés szempillaspirálommal garantált....). Az hogy kicsit lepereg a szemem alá nem feltűnő és azóta szemfestéklemosót váltottam (előtt balea volt most garniert használok) egyszerűen lejön. Újra fogom venn az biztos, nagyon jó kis spirál :)

Hát.. Szép fekete. A szempillám nem hullik tőle ami jó pont mert sok drágább spiráltól hullott. Ami negatívum hogy nagyon hamar levándorol a szemem alá, ahhoz képest meg lemosni nem a legkönnyebb.. 3-4* között vacillálok. Én magamnak nem venném újra, ajándékba kaptam. 3,5 * de inkább négy akkor mert felet nem lehet :D

MakeUp Revolution Essential Mattes Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Essential Mattes Szemhéjpúder Paletta
2017. március 11.

Hát kettős érzéseim vannak vele. Ugyanis nálam a legvilágosabb színek kb egyáltalán nem látszanak bárhogy kenem. Körülbelül a közepétől kezdenek el látszani a színek. De ami látszik az gyönyörű és tartós. 4*

Playboy # Generation EDT

Playboy # Generation EDT
2017. március 11.

Szerettem. Bár z illata viszonylag hamar elment. Én semmi gyümölcsöset nem fedeztem fel benne. Még talán 17 évesen vettem (most 20) és most fogyott el (bár nem használtam mindennap. Sőt inkább hetente.) Szerettem hogy kicsi és minden táskámba belefért ezáltal bármikor újrafújhattam. Egy első viszonylag drágább parfümnek elment, de most már nem venném újra.

Isana Snow White Cremedusche

Isana Snow White Cremedusche
2017. március 11.

Olyan finom illata van hogy egész nap szagolgatnám. Legszívesebben belenyalnék :D Biztos fogom újravenni. Bár az illata nem marad meg a bőrön fürdés után, számomra ez úgy se fontos mivel mindig testápolózok fürdés után.

Victoria's Secret Mango Temptation Fragrance Mist

Victoria's Secret Mango Temptation Fragrance Mist
2017. március 11.

Imádom! Nagyon finom illata van, ma jutottam hozzá akciós a Müllerben úgyhogy hajrá lányok! Már vagy 4-5 órája fújtam a csuklómra és még mindig érezni elég erősen.