juhaszregina

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Turbliss Bioaktív Arcmaszk Minden Bőrtípusra

Turbliss Bioaktív Arcmaszk Minden Bőrtípusra
2020. február 26.

Tesztelésre kaptam a terméket, és mostanra a teljes tégelyt elhasználtam. Sosem találkoztam még ilyen állagú maszkkal. Mintha nagyon sűrű sötétbarna kenőcsöt kennék a bőrömre, de szerencsére teljesen illatmentes (és szagmentes). Nedvesen kell tartani a bőrön (ez is újdonság), ha elkezd száradni, csíp. Erre muszáj figyelni. Nehéz lemosni, és jól meg kell gondolni, mivel is mosod le, mert reménytelenül megfogja. Szóval picit macerás, DE valóban feltölti a bőrt, élénkíti a vérkeringést is, az én nem érzékeny bőröm picit kipirosodott utána, tehát az ajánlással ellentétben ROSACEÁS, KIPIROSODÁSRA HAJLAMOS BŐRRE NEM AJÁNLOM. Egyenletesebbé tette a bőröm, heti 2x-eri használat mellett lehúzta a kis pattanások utáni gyulladást, szebb lett a bőrképem, segítette a sebgyógyulást. Mégsem vagyok benne biztos, hogy újra venném. Az egy csillag levonás a kissé macerás használatnak, és annak szól, hogy nem csodaszer. Illetve klasszak ezek az ásványi anyagok a bőrnek, de emellett én használtam más jellegű maszkot is vitaminokkal, antioxidánsokkal, hidratáló anyagokkal. Ugyanakkor picit drága, bár kétségtelenül nagyon sokáig elég a 60 ml-es kiszerelés, pedig vastagon kentem minden alkalommal.

Medinatural C-Vitaminos Arctisztító Gél

Medinatural C-Vitaminos Arctisztító Gél
2019. november 7.

A gélt augusztus végén kezdtem használni a férjemmel együtt, és már néhány nap után azt vettük észre, hogy a bőrünket kíméletesen tisztítja, ugyanakkor nem szárította és kellemesen puha lett tőle. Nem különösebben habzik, géles marad az arcon is. Ez jó jel, mert az erős habzást többnyire drasztikus tenzidekkel érik el. Én ettől a géltől nem azt várom, hogy már az arctisztítás lépésében fokozza a kollagéntermelést a C-vitamin tartalma miatt. Elég ha tisztít, hidratál, és megóvja a bőröm védőrétegét, mindezt úgy, hogy nem feszül utána a bőröm. Ezt pedig maximálisan hozza.

MediNatural C-Vitaminos Hidratáló Arckrém

MediNatural C-Vitaminos Hidratáló Arckrém
2019. november 7.

Kellemes textúrájú krém, amiből egy pumpanyomásnyi nekem elegendő volt az egész arcomra, nyakamra. Picit féltem attól, hogy sok lesz a bőrömre, mert elsősorban normál, száraz bőrre ajánlják. De nem tapasztaltam sem irritációt, sem azt, hogy kellemetlen réteget hagyna maga után. Gyorsan felszívódik, matt bőrképet hagyva maga után. Augusztus végén elegendő volt a hidratáló hatása, ugyanakkor a hirtelen lehűlések idején ősszel nekem picit kevésnek bizonyult. Igaz, hogy olajos szeborreám van, de kombinált a bőröm, ami a hideg időben több táplálást igényel az orcákon és az orrom környékén. Én néhány csepp csipkebogyó olajjal (Botanicoil) turbóztam fel. Sminkalapként is jól működött, szépen el tudtam dolgozni a BB krémet rajta, nem kukacosodott. A folthalványító hatását önmagában nem tudom megítélni, mert én kémiai hámlasztókat is használtam mellette. A bőröm viszont feszes, puha és hidratált lett tőle, és a homlokomon sem volt tragikus a zsírosodás. Azt gondolom, hogy ez a krém tavasztól őszig tökéletes hidratáló tud lenni, az pedig nem ritka, hogy a hidegebb idő beálltával kicsit téliesítjük a bőrápolási rutint.

Myskin Immortelle Arckrém

Myskin Immortelle Arckrém
2019. november 5.

Könnyed, mégis nagyon kiadós krém. Tökéletesen hidratál, de nem nehezíti el a bőrömet, és valóban egységesít. Hiába a hidegebb idő, valahogy mégsem kíván mellette más szérumot a bőröm, pedig ilyenkor már jelezni szokta, hogy használjak gazdagabb készítményeket. Az ára elsőre magasnak tűnt, de tényleg elég belőle kevesebb mennyiség is, és meg tudom spórolni mellette az egyéb hidratáló szérum árát. Az illata valóban szokatlan, de nekem időközben megtetszett, és egy idő után nem érzem :) Újravevős.

Magister Products Séance Százszorszép Szérum

Magister Products Séance Százszorszép Szérum
2019. augusztus 12.

Ősztől-tavaszig használtam a szérumot, hetente 2-3szor. Hidegebb időben jobban kívánja a bőröm a hidratálást és ilyenkor az olajos szérumoktól sem ódzkodom. Gyakran a krémet is elhagytam utána, mert teljes mértékben táplálta a bőrömet. Kentem a szemem köré is, ott is megfelelőnek éreztem az ápoló hatását. És kb. a fele fogyott csak el, ez idő alatt. Elégedett vagyok a hatásával, nemcsak elhasználom a maradékot ősztől, de biztosan újra is fogom venni. Az arcom körvonalai egyébként is tónusosak (még), így arról a hatásáról nem tudok beszámolni. Tetszett, hogy illatmentes.

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Balzsam Bio Alga és Agyag Kivonattal

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Balzsam Bio Alga és Agyag Kivonattal
2019. március 14.

A samponnal együtt használtam. Nem lesz tőle olyan síkos a haj, mint más balzsamoktól, könnyebb kiöblíteni. Ugyanakkor nekem puha és könnyen kifésülhető volt tőle a hajam, igaz fül alá érő a hossza. Meg voltam vele elégedve.

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Sampon Bio Alga és Agyag Kivonattal

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Sampon Bio Alga és Agyag Kivonattal
2019. március 14.

Elhasználtam egy flakonnal, elégedett vagyok vele. Jól habzik, finom az illata, nekem nem viszketett tőle a fejbőröm. Ugyanúgy 3 naponta kellett hajat mosnom, mint más sampon esetében. A balzsammal együtt használtam, rövid a hajam, így legalább 4 hónapra elég volt. Fényes és puha lett tőle a hajam.

GlamOriginal by Nature Púder (régi)

GlamOriginal by Nature Púder (régi)
2019. március 8.

Nem egy tartósan mattító púder, de szépen lehet vele fixálni a sminket, és az árnyalatok is jók. Szép az összetétele is, ami púder fronton ritka. És nem szárítja a bőrt. Nekem nagyon gyorsan kifényesedik a homlokom, ezért különösen nyáron igénylem a drasztikusabb mattítást, de időről-időre visszahúz a szívem hozzá.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2019. február 20.

Nyáron vettem és nekem csalódás. Nálam a dry touch mást jelent. Úgy fénylik és ragad tőle a bőröm, mint a zsírosbödön. Pedig elsősorban emiatt az ígérete miatt vettem meg. Problémákat nem okozott, nem égtem le vele, ez igaz. A színe nálam valahogy kiemeli a bőrhibákat, de legalább lehet rá sminkelni. Nagy mennyiség, nem is tudtam elhasználni 6 hónapon belül. Nem fogom újra venni, inkább kipróbálok valami mást.

Facelle Intim Törlőkendő (régi)

Facelle Intim Törlőkendő (régi)
2019. február 3.

A mini változatot használom, mert nincs is ennél kisebb. Nekem egyetlen problémám van vele, hogy nagyon habos-síkos. Kicsit zavaró, nem tudom ez abból fakad-e, hogy valóban nagyon nedves. Számomra a kevesebb több lenne 😊 emiatt vonok csak le egy *-ot.