Juju93

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

2018. szeptember 20.

A termék kifejezetten száraz bőrre van! Nem
Itt-ott kicsit szárazkásra, tehát aki ódzkodik attól, hogy picit zsírosabb a hatása( ami nem meglepő, ha valaki elolvassa az összetevőket) akkor ne vegye meg!

Mindenki más, próbálja ki mert amellet, hogy isteni az illata, magyar termék és szuper minőség!

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2018. szeptember 20.

Egész egyszerűen imádom, teljesen függő vagyok legalább 6-7éve. Most egy kis idő kihagyása után vettem és nagyon száraz számat pikk-pakk rendbe tette

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2018. szeptember 20.

Alapvetően rettentő zsíros bőröm van, aminek köszönhetően nem is nagyon rámcosodok, de ettől a krémtől tökéletesen puha lesz reggelre.

Mattításként napkőzben feketeszappant használok így nem kell aggódnom, hogy egésznap csillogni fog az arcom.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan

CSODASZER!

Rettentő zsíros a bőröm, konkrétan olyan volt mindig mintha folyamat le lennék izzadva. Lassan egy éve használom és nem kell se mattítót se púdert használnom met tökéletes azóta a bőröm!

1000000000csillagot érdemel!

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Pakolás

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Pakolás
2018. szeptember 8.

Nem sok remény fűztem hozzá, úgy voltam vele, hogy ha könnyebb fésülni a vékony szálú hajam, akkor már megérte!

De a nem elég, hogy sokkal puhább tőle a hajam, de tökéletesen hamvasít! Picit mintha világosítptt is volna az alapbetően balayage tincseimen!

Megérdemli az 5csillagot!

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2018. szeptember 8.

Balayage hajamra használom, és szépen teszi a dolgát, nem
Sárgul. Az illata nekem a kedvencem, imádom!