Julcsiturkyy

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Freedom Makeup Pro Rúzs

Freedom Makeup Pro Rúzs
2017. szeptember 28.

Egy ötös csomagot vettem. Nem a pigmentálságáról és tartósságáról híres ez a rúzs. Nem ajánlom. Akkor már inkább többet fizessetek, mint keveset ezért.
Színek szépek.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2017. szeptember 28.

Nagy reményekkel vártam, hogy kipróbáljam.Sok jót hallottam róla, és emiatt is kiakartam próbálni. Egyik varátnőm használja évek óta, akinek elképesztő pillákat varázsol.
Megérkezett, azonban nem igazán nyűgözött le. Szép pillákat csinál, azonban nem kiemelkedőket. Tesómnak tetszik, szóval ellesz használva.
2 színben vettem. Mély feketét, ami gyönyörű, de valami miatt kevésbé teszi a dolgát mint a barnás árnyalat.

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless

MakeUp Revolution Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette Flawless
2017. május 30.

Szeptemberben vásároltam ezt a gyönyörűséget. Első sminkpalettám volt, szóval nem volt összehasonlítási alapom. Teljes mértékben megéri. A színek pigmentáltak Legjobban a bronzos színek tetszenek a palettából.
Sajnálatos módon vmi miatt a jobb szemem nem bírja festékeket. Nagyon szomorú vagyok, hiszen egyik kedvenc palettám( makeup revolution bbb és egy L'oreal palettán kívül)
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
5/5-a szem irritáció miatt nem kap csillagot
update: szerencsére már nem irritálja a szemem!!!

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. május 30.

Mit is mondjak erről a púderről....a csomagolása nekem tetszik, bár valószínűleg ha hordozgatnám pillanatok alatt eltörne.
A púder szépen mattit, viszont ami bosszant, hogy rohadtul csillog. Nem tetszik a finise. Számomra maszk hatású.
Összegezve: jó, de nem a legjobb. az essence mattitó púder sokkal jobb.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2017. január 8.

A TÖKÉLETES PALETTA.
Kár, hogy irritálja a jobb szemem....de 5

Jessup 15 Pcs Brushes Set

Jessup 15 Pcs Brushes Set
2017. január 4.

Egy évet vártam az első véleményem megírásával. Ezek az ecsetek kiválóak, ezért is írok ide először.
Karácsonyra rendeltem meg magamnak. Egy szóval ZSENIÁLIS. Teljes mértékben megéri az árát. Az ecsetek puhák(leginkább a púder,ami a kedvencem), nem hullanak.Egy álmom vált valóra, hogy egy (fél)profi ecsetkészletem legyen. Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk
2017. január 4.

Barátnőm, aki az avonnak egyik áruvivője( vagy mije...), adta kölcsön az újságot, amiben megtaláltam a legtartósabb körömlakkot, amit valaha használtam. A színe szép(nevét nem tudom az árnyalatnak), tartóssága kiváló.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. január 4.

Nagyon jó véleményeket olvastam erről a termékről. Már hihetetlennek tűnt, hogy tényleg van ennyire jól fedő korrektor. Végül rávettem magam a megvásárlására.
Egy kicsit világos, de a fedése tényleg briliáns. Mostanában sok pattanásom nőt, de még azokat is elrejti.
Könnyen eldolgozható, az állaga krémes.
Ez a második korrektorom az essence mellett(amit szintén szeretek), azonban annál egy picit jobb.