Juli28

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2018. április 22.

Szerintem ez inkább szem alá való bakingelésre, én is így használom( arca mást viszek fel) és nekem nagyon bevált. Gyönyörűen fixálja a korrektort a szem alatt, egésznap tart. Már 2-t elhasználtam és biztos újra fogom venni még jó párszor. Nagyon gazdaságos mivel csak szem alá használom, sokáig elég. Akinek nem vált be az próbálja ki csak szem alá, ha egész arcodra viszed fel persze, hogy nagyon poros lesz.

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2018. április 22.

A legjobb púderem eddig amit próbáltam. Nekem elég reggel egyszer lefixálnom és egésznap bírja, maximum extra meleg idő esetén szoktam egyszer még napközben átmenni vele. Szem alatt is szuperül fixál! Tartósabb tőle az alapozó is. Biztos újra fogom venni ha elfogy!!

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2018. április 22.

Nem rossz kis púder, bár szerintem vannak nála jobbak is a piacon. Nekem kb. olyan 4 órát szokott kibírni, utánna átfényesedik.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2018. április 22.

Régen csak ezt az alapozót használtam de minek??
Ahogy előttem is leírták, gyenge fedés, erôs nehéz kényelmetlen viselet, undorítóan kopik, zsíros hatás. Egy forintot nem ér!

Miss Sporty Insta Glow Primer

Miss Sporty Insta Glow Primer

katasztrófa...
Engem a csillámok annyira nem is zavarnak de az alapozó sokkal hamarabb és gyorsabban lekopik ha ezt viszem fel primernek. Kukában végezte.

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2018. április 22.

Én szeretem ezt a kis bb krémet. Illeszkedik az arc színéhez bár pár árnyalattal még lehetne sötétebb nekem. Szeretem a finishét ici pici csillogást ad csak pont amennyi kell. Fedése is jó ahhoz képest hogy bb krém. Nagyon jó a tartóssaga is. Szerintem a legjobb drogériás bb krém ezért kap 4*ot.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2018. április 22.

Nem kedvenc sajnos ez az alapozó. Fedése nagyon-nagyon gyenge, gyorsan átfénylik. Nekem a tartósságával is voltak problemák főleg nyáron... pozitívuma hogy a színválasztek tényleg nagyon széles.

Maybelline Master Contour Stick

Maybelline Master Contour Stick
2018. április 22.

Nem vált be ez a termék. Egyrészről a kialakítása sem a legjobb, összekeverednek a színek egy idő után. Másrészről nehéz eldolgozni a kontúr színt főleg blenderrel. A végeredmény pedig csúnya, nagyon foltos mint akinek koszos az arca. Nem ajánlom ennyi pénzért meg főleg nem. Sajnálom, hogy nem lehet a drogériákban egy jó kontúr sticket kapni.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. április 22.

Nekem ez a termék nem vált be. Este kentem fel direkt , hogy még tartósabb legyen a végeredmény. Hááát 1-2 napot bírt ennyi. Ezzel nem is lenne gond de ennyi pénzért szerintem nem éri meg. A színvalasztek is elég gyatra...

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. április 22.

Nagyon szuper kis korrektor, könnyű lágy texturája van szépen ellehet vele fedni a karikákat. Tartós és nem ül bele a ráncokba. De sajnos tényleg gyorsan fogy így ár-érték arányban nálam csak 4*. A Fit me szerintem jobban megéri nálam az a befutó, de persze ez sem rossz. Még egy kis negatívum, lehetne még több színben is elérhető..