Juli28

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Maybelline Master Contour Stick

Maybelline Master Contour Stick
2018. április 22.

Nem vált be ez a termék. Egyrészről a kialakítása sem a legjobb, összekeverednek a színek egy idő után. Másrészről nehéz eldolgozni a kontúr színt főleg blenderrel. A végeredmény pedig csúnya, nagyon foltos mint akinek koszos az arca. Nem ajánlom ennyi pénzért meg főleg nem. Sajnálom, hogy nem lehet a drogériákban egy jó kontúr sticket kapni.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. április 22.

Nekem ez a termék nem vált be. Este kentem fel direkt , hogy még tartósabb legyen a végeredmény. Hááát 1-2 napot bírt ennyi. Ezzel nem is lenne gond de ennyi pénzért szerintem nem éri meg. A színvalasztek is elég gyatra...

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. április 22.

Nagyon szuper kis korrektor, könnyű lágy texturája van szépen ellehet vele fedni a karikákat. Tartós és nem ül bele a ráncokba. De sajnos tényleg gyorsan fogy így ár-érték arányban nálam csak 4*. A Fit me szerintem jobban megéri nálam az a befutó, de persze ez sem rossz. Még egy kis negatívum, lehetne még több színben is elérhető..

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2018. április 22.

Most glamour napon szereztem be fél áron ezt a palettát. Őszintén, nagyon jó kis paletta, elég pigmentáltak benne a színek, könnyű felvinni és szépen lehet építgetni. A színek is tartósak, nap végén is szép az eredmény. Kicsit porol de engem nem zavar pláne ennyi pénzért. :) szuper paletta!

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. április 22.

Sokat használtam ezt a spirált mikor nem volt 3D műszempillám. Tényleg elég jó kis spirál, hosszítja a pillákat bár én dúsító hatást nem vettem észre. Nem pereg és potyog le, nap végén is olyan mint amikor reggel felvitted. Szerettem, hogy sok festéket visz fel amit szépen el lehetett oszlatni! Megéri ez a spirál.

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2018. április 22.

Nem rossz highlighter én szeretem. Ha valaki olcsón keres drogériás highlightert akkor szerintem ez a legjobb választás :)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. április 22.

Legeslegjobb drogériás matt folyekony ruzs!! Extra tartós, könnyű felvinni és nagyon kellemes viselet egésznap nincs ragacsos érzés, nem mászkál el. Legyen még vagy 100 féle szín!! :D
5****

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2018. április 22.

Jó kis termék, egyszerű vele dolgozni még az ügyetlenebbek is szép tusvonalat tudnak húzni. Az ára hiperszuper!!! Színe ténylegesen matt fekete nem csillogó, viszont a tartósságával tényleg vannak bajok érdemes napközben egyszer újra áthúzni!

Australian Gold Deviously Black

Australian Gold Deviously Black
2018. április 22.

Régebben mindig drogériábol vettem a szolárium krémeket( dr. Kelen, any tan caramel) főleg a hidratáltság miatt és itt is elég gyakran olvastam, hogy a szoláriumban kapható krémek nem érik meg az árukat és nem tudnak sokkal többet. Hát erre most szeretnék rácáfolni. Nekem sokkal jobban bevált ez a krém, mint a drogeriasok!! Először is sokkal jobban hidratál a szolárium szagot is ténylegesen elveszi. Másodszor ezerszer jobban, szebben barnulok mióta ezt használom a lábaim egyszerűen tényleg csoki barnák lettek mindenki dicsérte azt hitték többet járok szoliba pedig csak ennek a krémnek köszönhető! És végül a barnaság sokkal de sokkal tartósabb mint előtte, szépen megőrzi a színt, alig kopik!! Szerintem sokkal jobban megéri ezt venni mint a drogeriás szoli krémeket! Igaz az ára kicsit borsos de sokáig kitart, nekem 3 hónapig elég volt úgyhogy heti 1x járok szoliba. 5*

Balea Bodybalsam Sensitive

Balea Bodybalsam Sensitive
2018. április 22.

Szeretem bár én többet nyúlok a Dove testápolóihoz, de ez is jól hidratál. Elég nehezen szívódik be nálam viszont másnapra mindig finom puha a bőröm. Szerintem 800Ft-ot bőven megér én is újra fogom venni.