Juli28

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. április 22.

Nem rossz korrektor tényleg jól elfedi a karikákat, viszont nekem szárítja a szem alatti részt és a ráncokba is picit beleül. Én már ezt nem használom, csak a Fit me!!!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. április 22.

Drogériás alapozók között valóban a legjobb, de nekem is kicsit szárítja a bőröm. Fedése közepesen erős. Szerintem blenderrel szebb a végeredmény mint ecsettel. A színválaszték tragédia ezért 4*.

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2018. április 22.

Legjobb BB krém a piacon!! A bronzeres változatát még jobban szeretem, de ez is egy álom. Ahhoz képest , hogy csak bb krém nagyon jól fed, tartós és gyönyörű végeredményt lehet vele elérni!

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó
2018. április 22.

Csak ezt használom már évek óta! Nekem nagyon bevált, nekem sem csíp meg mar inkább friss, kellemes és tiszta érzést ad. Nekem ezen kívül semmilyen más intimmosakodó nem vàlt be sajnos, pedig sokat kipróbáltam már de mindig rájövök, hogy ez a legjobb!!! 5*

Dove Purely Pampering Testápoló

Dove Purely Pampering Testápoló
2018. április 22.

Én nem értem miért lett így leértékelve... Nálam csak ez jöhet szóba ha testápolásról van szó! Könnyen beszívódik és szépen hidratál pedig nekem tényleg extra száraz szokott lenni a bőröm a testemen. De amióta használom sokat javult az állapota. Imádom az összes Dove testápolót! Nivea elbújhat!!

Dove Go Fresh Revive Deo Spray

Dove Go Fresh Revive Deo Spray
2018. április 22.

Nagyon szuper ez a dezodor, imádom. Viszont a garnieres( golyós és spray is) verherhetlen ami a tartósságot illeti. Ezt azért napközben egyszer- kétszer újra kell fújni. De így is jár a 4*.

Belico Young Care I Bőrfiziológiás Struktúrkrém A Fiatal Bőr Számára

Belico Young Care I Bőrfiziológiás Struktúrkrém A Fiatal Bőr Számára
2018. április 22.

Régen ezthasználtam( most a skin control változatát, mert kicsit problémásabb lett a bőröm :(( ).
Nagyon megvoltam vele elégedve, gyorsan beszivodik, szépen hidratál. Én ezt előtte drogériás termékkel nem tudtam elérni. Egyszerűen tökéletes az állaga meg úgy minden, jól teszi a dolgát. :)

Belico Skin Control I Faggyúműködést Szabályozó Gél Tágpórusú, Fénylő Bőrre

Belico Skin Control I Faggyúműködést Szabályozó Gél Tágpórusú, Fénylő Bőrre
2018. április 22.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! Az ára valóban kicsit borsos de szerintem megéri befektetni rá, sokkal többet tud mint a drogériás hidratáló krémek( azokkal eddig nem volt jó tapasztalatom)!! Nekem is látványosan összehúzta a pórusaimat és gyönyörű most az arcom, persze mellé használom a tonikját és a cleansert is. Gyorsan beszivódik, az állaga is isteni és nem kell sok belőle így sokáig elég a termék. Csak ajánlani tudom!