julia.tunde

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal
2016. július 4.

Lenne egy pozitív rész és egy negatív. A pozitív, hogy tényleg nagyon jót tesz a bőrömnek, kisimítja, csökkenti a pattanásokat, stb. Hidratálóba keverve használtam naponta 1-2x kb. 3-5 cseppet, az ajánlás szerint. És itt jön a negatívum: nagyon nem fogyott. A sötét üveg miatt nem is tudtam pontosan megítélni, hogy mennyi fogy belőle. 3 hónap után kb. a felénél tartottam csak. Utána elkezdett besötétedni és a szaga is fura lett, úgyhogy ki kellett dobnom. Ha ennyire romlékony, akkor szerintem sokkal jobb lenne kisebb kiszerelésben (is) árulni, mert így nagyon nem éri meg.

Rexona Nutritive Stiftes Dezodor

Rexona Nutritive Stiftes Dezodor
2016. március 31.

Update: ez sokkal jobb, mint bármelyik másik kenős rexona deo. A többitől mindig elkezd viszketni a bőröm és alig lehet leszedni zuhanyzás közben. Ennél tényleg úgy érzem, hogy nem szárít. Viszont mostanában sehol nem látom... :( Kénytelen leszek online rendelni.

Szeretem az illatát és hatékony is. Sokáig kitart. Újra ezt fogom venni:)

Bobbi Brown Hidratáló Krémzselé

Bobbi Brown Hidratáló Krémzselé
2016. február 4.

Update: azt hiszem mégis ennél maradok. Télre nagyon szuper. Nyáron csak a szárazabb részekre kenem. Próbáltam más mattítósabb krémet, de nem vált be. Ettől természetesnek érzem a bőrömet. Olyan életteli és selymes lesz tőle :) És jó rá sminkelni is. Szóval engem megvett.

Örök harc számomra a tökéletes hidratáló megtalálása. Valahogy ezt sem érzem az igazinak, annak ellenére, hogy teljesen teszi a dolgát. Nem okoz gondot a bőrömnek, nem pattogzik ki tőle, puha lesz tőle és be is szívja. Most nyáron azért nap végére így is csillog a fejem, de ezzel nincs mit tenni és mattítást nem is ígér a krém, szóval ez nem az ő hibája. Csak valahogy nekem még ennél is lightabb krém kéne asszem... A Caudalie Moisturizing Sorbet talán egy picivel jobb volt.

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher I love My Planet Ragyogást Adó Sampon
2016. február 3.

Jól tisztít és hidratálja is a hajam, viszont mióta ezt használom, rettenetesen száll a hajam. Más samponnal ez nem fordult elő. Ráadásul pár alkalom után némileg viszketett is tőle a fejbőröm. Sajnálom, mert egyébként tök jó sampon lenne (környezetbarát, olcsó, finom az illata, stb)...

The Body Shop Szőlőmagolajos Fényesítő Hajszérum

The Body Shop Szőlőmagolajos Fényesítő Hajszérum
2016. február 3.

Fényes és selymes lesz tőle a hajam. Szilikonos, de szerintem hosszú távon is van hatása, kevésbé töredezik a hajam. Elég sokat használok belőle a hosszú hajamra, de így is sokáig elég. Kb. fél év alatt használtam el és újra fogom venni.

The Body Shop Satsuma Mandarinos Testvaj

The Body Shop Satsuma Mandarinos Testvaj
2016. február 3.

Én szeretem az illatát, bár tényleg erős. Ilyenkor télen jól esik ez a citrusos :) Viszonylag zsíros krém, legalábbis az epresnél erősebb, de jól beszívódik. Hosszútávon viszont nem érzem, hogy annyira hidratálna, gyakran kell kenni.

Givenchy Hot Couture EDP

Givenchy Hot Couture EDP
2015. július 1.

Keresem még az igazit, de ez nagyon tetszik. Nagyon összetett, sokrétű illat. Könnyeden édes, nem túl sok, inkább frissnek mondanám. Tavaszra, nyárra ideális.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2015. július 1.

Szerintem már mindent elmondtak előttem :) Isteni az illata, szuperül hidratál, puha lesz tőle a bőröm, hamar beszívja, természetes összetevői vannak és az ára is jó. 5* :)

The Body Shop Banános Hajbalzsam

The Body Shop Banános Hajbalzsam
2015. július 1.

A Rainforest Moisture balzsamról váltottam erre, úgy éreztem az nem hidratált eléggé. Ez jobban beválik. Az illata kicsit fura, banános is, de van mögötte egy ilyen kicsit mű gyerekfogkrém illat... :D De ettől függetlenül szeretem :)

The Body Shop Rainforest Hajbalzsam Száraz Hajra

The Body Shop Rainforest Hajbalzsam Száraz Hajra
2015. július 1.

Nem rossz természetes balzsamhoz képest, de azért önmagában nem érzem elegendőnek a hidratálását. Használok utána hajvégápolót is. De mondjuk azt amúgy is használnék :) Most a banános balzsamra váltottam, úgy néz ki az jobban beválik nekem.