Juliet

Regisztráció dátuma: 2012. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2015. május 28.

Még jó, hogy eddig nem néztem meg az összetevőit, legalább nyugodtan használtam. Most itt elsősorban nem csak a szilikonra gondolok, hanem a BHT az, ami azért kicsit fáj, hogy benne van... Ettől függetlenül az előző hozzászólókhoz hasonlóan nekem is nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez (a 75-ös tanned változat van meg), még így nyáron is, nem maszkszerű a hatása. Szerintem nincs baj a kiszerelésével sem.

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Arcápoló Krém

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Arcápoló Krém
2014. december 18.

Én is az ekcémám miatt vettem meg, és azt tökéletesen hidratálja. Szép összetevős, szeretem az illatát is, egyik alap krémem. :)

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2014. július 29.

Én is ekcémára vettem. Nekem csak a viszketést csillapítja nagyjából, de más javulást sajnos nem tapasztaltam. Mivel ennél olcsóbban is tudok ilyen krémet, így újra nem fogom venni.

Balea Ultra Sensitive Sampon

Balea Ultra Sensitive Sampon
2014. május 5.

Jelenleg ez a kedvenc samponom. Többször vettem már újra, tiszta, puha lesz tőle a hajam és kevésbé zsírosodik. Tökéletes :)

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán
2014. május 5.

Én most használtam el egy flakonnal. Tapasztalat: sokkal hamarabb zsírosodik a hajam (3 helyett már a 2. nap megint kell mosnom), nagyon gubancos lesz tőle a hajam, viszont finom az illata, jól tisztít, de én biztos, hogy többet nem veszem újra.

Oriflame P.S. I Love You Szappan

Oriflame P.S. I Love You Szappan
2014. március 14.

Ennek egy az egyben a Balea ureás kézkrém illata van :D Én nem nagyon használom, mert tele van parfümmel, de alapvetően tényleg finom az illata.

Tommy Hilfiger Loud for Her

Tommy Hilfiger Loud for Her
2014. március 11.

Én is a rossmannos akció idején vettem meg. Nagyon tetszik, melegebb időben pedig még finomabb az illata.

Alverde Kézkrém Tonkabohne

Alverde Kézkrém Tonkabohne
2013. december 9.

Nekem nagy csalódás volt az illata, de legalább hidratál.

Aveo Berry Körömlakklemosó

Aveo Berry Körömlakklemosó
2013. november 13.

Nekem is nagyon megtetszett, mert acetonmentes, jól leszedi a körömlakkot, kellemes nagyon az utóillata és nem mellesleg nagyon olcsó.

Aveo Hidratáló Testápoló E-Vitaminnal Vanília

Aveo Hidratáló Testápoló E-Vitaminnal Vanília
2013. november 13.

Szerintem szörnyen műanyag illata van, hidratálásban se a legjobb. A lábamra használom csak.