Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift
2020. január 4.

Olcsóbb ajakápolókat is használtam már, amik ennél sokkal többet tudnak. Az illata tényleg varázslatos, de azért elsősorban azt várnám tőle, hogy jól hidratáljon, és ne cserepesedjen az ajkam a hidegben, ezt viszont nem hozta sajnos.

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint
2020. január 4.

Első eos termék, amit próbáltam, akciósan, 1000 ft körül jutottam hozzá. Hidratálásban kenterbe veri azokat az ajakápolókat, amiket eddig használtam, a cserepes ajkaimat képes volt egy éjszaka alatt rendbe tenni. Szerettem, hogy az illata visszafogott, nem az az erős parfümös. A csomagolás mondjuk inkább cuki, mint praktikus, de értem én, hogy ez kell a megkülönböztetéshez. :)
Nem tudom, más eos-os ajakápoló is van-e ilyen hatásos mint ez. Szerintem legközelebb akkor fogok ezzel próbálkozni, ha megint belefutok egy akcióba, a teljes árat én is sokallom picit.

Tulasi Ajakápoló Teafa

Tulasi Ajakápoló Teafa
2020. január 4.

Én is szerettem ezt az ajakápolót, nekem is nehezebben jött ki a herpeszem, mikor ezt használtam. Télre azért nem mindig volt elég, hidratálásban nálam "csak" közepesen teljesített, találtam már ennél táplálóbb alternatívát azóta. A herpeszellenes teafa miatt gondolkozom az újravásárláson.

Secret Key Syn-Ake Anti Wrinkle & Whitening Eye Cream

Secret Key Syn-Ake Anti Wrinkle & Whitening Eye Cream
2020. január 4.

Elhasználgattam, egészen kellemes kis szemkrém. Jól beszívódik, kellően hidratál, nem kukacosodik, ha sminkelek rá, és talán egy picit halványította a szemem alatti karikákat, de csak ideiglenesen, másnapra már nem volt hatása. A végére már picit vártam, hogy elfogyjon, hogy kipróbálhassak valami mást is. Ekkor kezdtem el kenegetni vele az ajkaimat, aztán erre ment rá az ajakápoló, és olyan gyönyörűen hidratálta, feltöltötte a bőrt, hogy ezek után a számra használtam el. :D Persze nem erre találták ki, úgyhogy csak 4 csillag. :)

Secret Key Syn-Ake Anti Wrinkle & Whitening Cream

Secret Key Syn-Ake Anti Wrinkle & Whitening Cream
2020. január 4.

Nem rossz krém, mondjuk én nem fehérítésre vettem, csak simán hidratálásra. Szépen hidratál, könnyen beszívódik, de ennél többet nem hoz, összességében nem javított a bőrképemen. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Missha Closing Cover Liquid Concealer SPF30/PA++

Missha Closing Cover Liquid Concealer SPF30/PA++
2020. január 4.

A kelleténél sötétebb árnyalatot vettem, úgyhogy így télen BB krém sötétítésére tudom csak használni. Pattanásom nem nagyon van, karikáim viszont igen, így korrektort leginkább a szemeim alá szoktam használni. Ehhez ez viszont túl folyékony, csepegős, szerintem pattanások elfedéséhez is az lenne. Nem érződik nehéznek a bőrön, viszont annyira nem vagyok oda a bőrképtől, amit ad. Nem egy nagy szám, ennél szerintem vannak sokkal jobb korrektorok mindenféle célra.

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2020. január 4.

Ahogy már sokan leírták, ez tényleg egy szuper kis fényvédő. Nagyon könnyed, vizes állaga van, így nem zavar bele a sminkbe, nem zsírosít pluszban, ráadásul nagyon gyengéd, nem irritál, illatanyagmentes. Nyárra szeretek magasabb faktorszámú fényvédőt használni, de most télre tökéletes.

Innisfree Perfect UV Protection Cream

Innisfree Perfect UV Protection Cream
2020. január 4.

Nem rossz fényvédő, a reggeli rutin utolsó lépéseként kellemesen mattít, de nem szárít, nem irritál, nem tömítette el a pórusaimat. Nem hagy fehér nyomot, közepesen sűrű az állaga, nem ragad, és nem is nehéz eldolgozni, de azért vannak könnyedebb formulák. Kellemes az illata, viszont a jövőben illatanyagmentes fényvédőt fogok keresni, bármennyire is kellemes szaglászni. :)

Neogen Real Fresh Green Tea Cleansing Stick

Neogen Real Fresh Green Tea Cleansing Stick
2020. január 4.

Én is utazásra vettem még anno, aztán rájöttem, hogy ehhez túl nagy a kiszerelése, így inkább otthon használtam el.
Nem szárít, de azért nem tisztít maradéktalanul. Később használtam utána még egy géles lemosót, mert tartottam attól, hogy a kókuszolaj eltömíti a pórusaimat. Van pár miteszerem, nem annyira vészes és feltűnő, de ezektől azért próbálok megszabadulni, így nem tűnt jó ötletnek az arcomon hagyni ebből a lemosóból. Merthogy úgy éreztem, hogy nem tudom teljesen lemosni az arcomról vízzel.
A másik gondom az volt, hogy a teafalevelek kicsit karcolták az arcomat, nem nagyon tudtam kitalálni, hogy ezeknek mi is a funkciója egy lemosóban. Radírozáshoz kevés, és túl nagyok a darabkák, ráadásul egy lemosás során alig 1-2 darab oldódik ki belőle. A neogen csomagolásai nekem egy kicsit a natúr termékek és a clean clinical között vannak, mintha a kettőt próbálnák ötvözni valahogy ("Neogen Dermatology" és "Neogen Naturals" egyszerre szerepel pl. ennek a lemosónak a csomagolásán). De könyörgöm... teafalevél darabkái egy lemosóban??
Őszintén nem értem, hogy miért hype-olják ennyire ezt a terméket egy csomó külföldi bejegyzésben, én emiatt vettem meg. Ma már igyekszem tudatosabban vásárolni, és nem vennék ilyen lemosókat.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. január 4.

Csodát nálam sem tett, de egy picit tényleg élénkíti a bőrt, és nagyon minimálisan halványítja a karikákat. De lehet csak belemagyarázom. :D Az élénkítő hatása miatt mostanság néha az egész arcomon használom nagyon pici mennyiségben, engem nem szárít. Még kísérletezgetek vele, lehet megpróbálom a napi kétszeri használatot, kíváncsi vagyok, úgy mit tud.