Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cosrx Honey Ceramide Full Moisture Cream

Cosrx Honey Ceramide Full Moisture Cream
2019. augusztus 5.

Télre vettem extra hidratálást várva a könnyen kiszáradó bőrömre, de nekem azóta a több könnyedebb formula egymásra rétegezve többet dobott a bőröm állapotán. Zsírossága ellenére egész könnyen felszívódik, viszont többnapnyi használat után kicsit soknak éreztem, picit több miteszer jelent meg a bőrömön, ami szerintem emiatt a krém miatt fulladozott picit. Mindennapi használatra nekem nem vált be, de néha előveszem, ha mondjuk épp sokat tartózkodom kint a hideg levegőn, plusz védelemnek nem rossz. Először három csillagot akartam adni, de végül négyet kap, mert ártani nem árt, és néha tényleg jól jön, hogy van egy ilyen krém is a fiókban.

Secret Key Snail Repairing Gel Cream

Secret Key Snail Repairing Gel Cream
2019. augusztus 5.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a krémet. Eddigi kedvenc csigás trutyim. :) Főleg nyáron szeretem használni, könnyen felszívódik, rétegzős rutin tetejére pont elegendő hidratálást ad, és tényleg van egy nagyon kellemes hűsítő hatása. BB krém is teljesen rendben van rajta. Nekem nem érzékeny a bőröm az illatanyagokra, ennek ellenére én is inkább kerülöm őket, viszont ennek a cuccnak az illata is megvett kilóra. Enyhe, visszafogott, engem kicsit a mandulára emlékeztet. Ritkán veszek újra bármit, de ez egyértelműen ebbe a kategóriába esik!

Mizon Peptide Ampoule Cream

Mizon Peptide Ampoule Cream
2019. augusztus 5.

Itteni véleményeket olvasva esett erre a krémre a választásom, de nekem a többséggel ellentétben nem teljesítette az elvárásaimat. Téli, masszívabb hidratálásra vettem. Valóban sűrű, zsírosabb érzetet ad, nekem nem is szívta be a bőröm teljesen, nehéznek éreztem még a hidegben is, pedig vízhiányos a bőröm. Semmit nem javított a bőröm állapotán. Igaz, rosszat sem csinált azon kívül, hogy úgy éreztem, nem lélegzik alatta a bőröm. Találtam azóta jobb krémeket hasonló árkategóriában.

Secret Key Starting Treatment Eye Cream Galactomyces Contained

Secret Key Starting Treatment Eye Cream Galactomyces Contained
2019. augusztus 5.

Én is azoknak a táborát erősítem, akiknek olyan semmilyen volt a krém. Nem igazán láttam hasznát. Elhasználgattam, de nem érzékeltem különösebb hatását. Nekem nem tűnt nehéznek az állaga, egy részét be is szívta a bőröm, de ha túl sokat kentem belőle, hajlamos volt kukacosodni, mikor sminkeltem rá.

Secret Key Starting Treatment Essence

Secret Key Starting Treatment Essence
2019. augusztus 5.

Nem rossz, de a rose edition-ös tesója nekem jobban bevált, többet ad hozzá a hidratált érzethez. Ennek valahogy kevésbé éreztem a hatását. Egynek elment, a tesó viszont újravevős!

Secret Key Starting Treatment First Essence Rose Edition

Secret Key Starting Treatment First Essence Rose Edition
2019. augusztus 5.

Nekem sokkal jobban bejött, mint a eredeti kiadás. Szeretem a vízszerű folyadékokat a rutin elején, mert könnyű rétegezni őket. Ráadásul amióta több, könnyedebb formulát használok, úgy sikerült leküzdenem az arcbőröm a hámlását, hogy nem nehezül el a bőröm a kencéktől. Ez az esszencia az egyik kedvenc ezen a téren. Gazdaságos kiszerelés, pillanatok alatt beszívja a bőröm, és összességében sokat segít a hidratálásban.