Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Etude House Berry AHA! Bright Peel Boosting Serum

Etude House Berry AHA! Bright Peel Boosting Serum
2020. január 3.

Mintát kaptam belőle, úgyhogy huzamosabb ideig történő használatról nem tudok nyilatkozni. Már az illatán érezhető volt rajta a sok alkohol, ami persze felkenéskor is könnyen felszívódó érzetet adott. Erős, parfümös illat, folyékony, átlátszó állag. Reggelre sem adott semmi pluszt, és hosszabb távon biztosan nem tenném ki a bőröm ennyi alkoholnak és illatanyagnak, úgyhogy engem egyáltalán nem győzött meg, nem tudnám jó szívvel ajánlani.

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++
2020. január 3.

Mintát használtam belőle, tényleg nagyon finom illata van, szint beleharapnék. Az állaga is nagyon kellemes, könnyed, folyékony formula, nem jelent gondot eldolgozni, és nem hagy fehér réteget. Az összetevői és a sok citrusos illóolaj azért nem győztek meg abban, hogy mindenképp érdemes lenne megvennem a teljes kiszerelést.

Oriflame Nature Secrets Balzsam Búzával és Kókusszal

Oriflame Nature Secrets Balzsam Búzával és Kókusszal
2020. január 3.

Ezt a balzsamot egészen szerettem. Finom illat, de azért hatásban annyira nem extra.

Skinfood Gold Caviar Lifting Eye Serum

Skinfood Gold Caviar Lifting Eye Serum
2020. január 3.

Éjszakára használtam, ma már teljesen más szemkrémekhez nyúlok, ha egyáltalán szemkrémezek. Eleinte jó volt, tényleg egész jól hidratál, aztán az üveg végére már valahogy túl nehéznek, fullasztónak éreztem a bőrömön, nem éreztem már olyan hidratálónak, úgyhogy vártam, hogy elfogyjon. Nagy változásokat nem hozott a szemkörnyékemen.

Skinfood Broccoli Toner

Skinfood Broccoli Toner
2020. január 3.

Én is tonerként használtam közvetlenül a lemosó után. Egy pici hidratáló hatása talán volt, de egyébként olyan semmilyen. Ártani nem ártott, de nem vettem újra, mert nem nagyon tudtam volna megmagyarázni magamnak, hogy miért is lenne erre szükségem. Hidratálásban vannak ennél sokkal jobban teljesítő folyadékok, más hatása pedig nem hiszem, hogy lenne ennek a cuccnak hosszútávon. Szerintem kicsit túl van értékelve a sok zöld pötty miatt.

Skinfood Tojásfehérje Hab Maszk

Skinfood Tojásfehérje Hab Maszk
2020. január 3.

Kellemes kis maszk, tényleg szépen összehúzza a pórusokat (igaz csak ideiglenesen, nálam talán pár óráig tart), és valóban sokáig elég. Nyáron szoktam használni, télen nekem sok a szárító hatása. Nincs nagy tapasztalatom maszkok terén, de van egy olyan sejtésem, hogy azért vannak ennél sokkal jobbak. Jópofa, de hosszútávon szerintem nem lesz eget rengető hatása.

Skinfood Salmon Dark Circle Concealer Cream

Skinfood Salmon Dark Circle Concealer Cream
2020. január 3.

A szemem alatti sötét karikákkal én is folyamatos harcban vagyok. Annyira nem vészes a helyzet, de azért feltűnő tud lenni, ha nem rejtegetem őket semmivel, főleg ha nem sikerül sokat aludni. Mostanra eljutottam odáig, hogy nem cél az, hogy maradéktalanul elfedjem őket. Ha már sikerül javítani a helyzeten, és az összkép rendben van, elégedett vagyok. Ez tényleg egy egész jó korrektor. Amikor elkezdtem használni, nagyon szerettem. Tényleg van egy elég erős olajos fénye, amit púderrel nekem nem sikerült tompítanom, mert ha púdert tettem rá, tényleg csomósodott. Bár ez púderfüggő is lehet. Nekem is úgy működött a legjobban, hogy alá tettem a púdert, így viszont nem lehet teljesen mattítani. Az utóbbi 1-2 évben megjelentek az első ráncocskák a szemeim alatt, ezekben - mint minden korrektor, amit eddig használtam - ez is hajlamos összegyűlni. Ez csak fokozódik, ha épp jobban aláhidratálok. Szóval sokat kísérletezgettem vele (volt is rá idő, mivel nagyon sokáig elég egy tégely). Egy idő után már vártam, hogy elfogyjon, aztán mikor elkezdtem használni a következő korrektort a szemeim alatt (NYX Dark Circle Concealer), elkezdtem hiányolni, mert ez bizony sokkal feltűnőbben beleül az apró ráncokba. Egy szó mint száz: először 4 csillagot akartam adni rá, de mivel elkezdtem hiányolni, és már tényleg nem nagyon hiszem, hogy létezik tökéletes korrektor, egye fene, megkapja az 5 csillagot.

Oriflame EyeLiner Stylo Szemhéjfilc

Oriflame EyeLiner Stylo Szemhéjfilc
2019. augusztus 10.

Baromi gyorsan beszáradt, alig egy pár alkalommal tudtam csak használni. Mikor még fogott, akkor sem tudtam vele szép, egyenletes vonalat húzni. Tényleg pénzkidobás.

Oriflame Beauty Studio Artist Szemkontúrzselé

Oriflame Beauty Studio Artist Szemkontúrzselé
2019. augusztus 10.

Szerintem nekem egy régebbi csomagolás volt meg régebben, de erős a gyanúm, hogy csak a külcsín változott. Nagyon szerettem használni, az első olyan festékem, amivel szép tusvonalat tudtam húzni. Tartós is volt, egész nap a helyén maradt. Hátránya, hogy viszonylag gyorsan beszáradt, de ez szerintem a zselés szemhéjfestékeknél általános probléma.

Oriflame Giordani Gold Dreamy Szemhéjárnyaló

Oriflame Giordani Gold Dreamy Szemhéjárnyaló
2019. augusztus 10.

Egy zöldes árnyalatban használtam barna szemeimhez, nagyon szép natúr színe volt! Icipicit jobban porzott a kelleténél, de így is nagyon szerettem!