Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Giordani Gold Venetian Affair Márványos Szemhéjárnyaló

Oriflame Giordani Gold Venetian Affair Márványos Szemhéjárnyaló
2019. augusztus 10.

Nagyon szerettem, a barna szemeimhez nagyon jól ment a visszafogott, már-már természetes lila szín! Tényleg nem porzik, egész tartós, nekem nagyon bejött, hogy nem volt túl erős színe. A barna árnyalat már kevésbé passzolt a bőr- és szemszínemhez, de húgomnak meg az állt jobban.

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál (régi)

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál (régi)
2019. augusztus 10.

Életem egyik legrosszabb, ha nem a legborzalmasabb spirálja volt. Szinte semmi nem maradt meg belőle a pilláimon a festék híg állaga miatt, kenhettem belőle akárhány réteget. Egy-két hónap után peregni is kezdett.

Oriflame Giordani Gold Szemkontúrceruza

Oriflame Giordani Gold Szemkontúrceruza
2019. augusztus 10.

Szürkés árnylatban használtam, könnyen kenhető, mégsem túl puha ceruza. Nem kenődött el, picit azért kopott a nap folyamán. Szerettem használni.

Oriflame Beauty Matte Control Mattító Kőpúder

Oriflame Beauty Matte Control  Mattító Kőpúder
2019. augusztus 10.

Tiniként használtam, akkoriban szerettem, szépen mattította és egységesítette a bőrömet, mára már találtam sokkal jobb púdereket hasonló árban. Az apró ráncoknál már fontos az, hogy minél finomabbra legyen őrölve a por.

Oriflame The One Zselés Fedőlakk

Oriflame The One Zselés Fedőlakk
2019. augusztus 10.

Mai napig használom. Gyorsan szárad, szép fényes a fedése. Zselésnek azért nem mondanám a hatását, de tényleg szép fénye van. :)

Oriflame Swedish Spa Szappan Citrus- és Virágillattal

Oriflame Swedish Spa Szappan Citrus- és Virágillattal
2019. augusztus 10.

Tudom, hogy vannak ennél sokkal jobb minőségű szappanok is, ennek ellenére még mindig használom néha, ha Anyától kapok ajándékba. Erős az illata, és tudom, hogy ez parfümök érdeme, mégis tetszik. :) A szemcséket is szeretem benne, Szappanok terén még lehetnék sokkal tudatosabb. De majd egyszer...:D

Oriflame Pure Colour Mono Szemhéjárnyaló

Oriflame Pure Colour Mono Szemhéjárnyaló
2019. augusztus 10.

Tiniként sok ilyen szemhéjpúderem volt, akkoriban nagyon szerettem ezeket. Ma már más cuccokhoz nyúlok szívesebben, de szerintem saját kategóriájában nem egy rossz por ez, nálam egész tartós is volt.

Oriflame Beauty Gloss Booster Ízesített Ajakfény

Oriflame Beauty Gloss Booster Ízesített Ajakfény
2019. augusztus 10.

Olyan volt, mintha cukormázat kentem volna magamra. Ragadt, kényelmetlen volt, mert semmihez nem érhettem hozzá, nem véletlen nem használtam el tiniként sem. Oké, hogy szájfény, akkoriban ez trendi is volt, de azért nem hiszem, hogy ezt a hatást ne lehetett volna valami kényelmesebb textúrával megoldani.

Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír

Oriflame Pure Skin 2 az 1-ben Arctisztító és Arcradír
2019. augusztus 10.

Ezt nagyon sokáig használtam. Nem igazán szoktam radírozni, de ennek a szemcséi sem bántottak. Kellemes volt az illata is, jól tisztított, nem is szárított. Oriflame katégóriájában egy jó kis lemosó.

Oriflame Essentials Ajakbalzsam Makadámdió-olajjal

Oriflame Essentials Ajakbalzsam Makadámdió-olajjal
2019. augusztus 10.

Tiniként használtam, semmi hatása nem volt. Finom volt az illata, nagyjából ennyit tudott.