Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame The One Porpúder

Oriflame The One Porpúder
2019. augusztus 10.

Nem volt egy rossz púder, de mai fejjel, több púdert ismerve azt mondom, nincs elég finomra őrölve. Mattító hatásával egyébként nem volt gondom.

Oriflame Pure Skin Arctonik

Oriflame Pure Skin Arctonik
2019. augusztus 10.

Tiniként használtam, ma már azt mondom, óvakodjon mindenki az erősen alkoholos tonikoktól. Rövidtávon lehet, hogy úgy tűnik, simít a bőrön, és összehúzza a pórusokat, talán még a pattanásokat is szárítja, cserébe minden mást is. Ma már nem venném meg, hála az krémmániának, az összetevők terén tudatosabb lettem. :)

Oriflame Swedish Spa Tápláló Éjszakai Kéz- és Körömápoló Balzsam

Oriflame Swedish Spa Tápláló Éjszakai Kéz- és Körömápoló Balzsam
2019. augusztus 10.

Nálam azért nem hidratált tökéletesen, de más oriflame-es krémhez képest egész jó volt. Illatát nagyon szerettem, de találtam azóta táplálóbb kézkrémeket.

Oriflame The One Matt Fedőlakk

Oriflame The One Matt Fedőlakk
2019. augusztus 10.

Mai napig nagyon szeretem. Gyorsan szárad, szépen mattít bármilyen lakkot. Persze pár nap után kifényesedik, de szerintem ez más matt lakkról is elmondható. Csillámos lakkra kenve valami elképesztően szép hatása van, egy idő után szinte mindig így használtam.

Oriflame Power Sine Palladium Körömlakk

Oriflame Power Sine Palladium Körömlakk
2019. augusztus 10.

Na eeeez egy elképesztően jó lakk volt. Nagyon szerettem, az utolsó cseppig elhasználtam. Egy réteg is elég volt belőle, hibátlanul fedett. Így, második réteg nélkül könnyebben kopott persze, viszont gyorsan megvoltam a lakkozással a hamar száradó egyetlen réteg miatt, talán ezért is lett a szívem csücske.

Oriflame Pure Colour Ajakrúzs

Oriflame Pure Colour Ajakrúzs
2019. augusztus 10.

Első tinirúzsaim egyike, akkor elvoltam vele, ma már eszembe sem jutna ilyet venni. Pont arra volt jó, amire használtam: tinirúzsnak. Egyébként tényleg egy gagyi minőségű cucc. :)

Oriflame The One Intenzív Szemkontúrceruza

Oriflame The One Intenzív Szemkontúrceruza
2019. augusztus 10.

Valóban intenzív színe volt, nekem egy kicsit túl kontúros is. Ha már füstösre kenegettem, nagyon maszatolt, nem lehetett szépen eldolgozni. Kicsit túl puha is maga a festék. Tiniszemekre még el tudtam használni, de azért ennél sokkal jobbakat is használtam már azóta. :)

Oriflame The One Colour Unlimited Matt Ajakrúzs

Oriflame The One Colour Unlimited Matt Ajakrúzs
2019. augusztus 10.

Na ez egy jó kis matt rúzs volt. Nem száradt teljesen szilárdra, nem egy kenődésmentes rúzs, de nem is bántam, mert cserébe nem szárította annyira az erre egyébként hajlamos ajkaimat. Szép erős színe volt, nekem egy sötét narancssárga árnyalatom volt. Sokat használtam,

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testápoló Vaj

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testápoló Vaj
2019. augusztus 10.

Régebben haszáltam, ezt még akár újra is venném. Nagyon jól hidratált, egész sok is benne a tápláló összetevő, és szuper volt az illata is.

Oriflame The One 5 az 1-ben Colour Stylist Ajakrúzs

Oriflame The One 5 az 1-ben Colour Stylist Ajakrúzs
2019. augusztus 10.

Régebben használtam egy korallos árnyalatot. Az elején szerettem, szép volt a színe, visszafogottan fedett. Aztán pár hónap után már valahogy nem volt olyan szép a fedése, és nem is volt tartós. Kínkeservesen, de elhasználtam.