Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Beauty Conceal Kit - Korrektorkészlet

Oriflame Beauty Conceal Kit - Korrektorkészlet
2019. augusztus 10.

Tiniként használtam. Sokáig megvolt, mivel egy idő utána ritkán nyúltam érte. Nem csoda, hiszen semmire nem volt igazán jó. A színei nem tudom, kinek a bőréhez passzolnak, hatásában pedig semmit nem vettem észre. Végül kidobtam, pedig nagyon kevés cuccal teszem ezt.

Oriflame Nature Secrets Tusolókrém Bazsalikommal és Barackkal

Oriflame Nature Secrets Tusolókrém Bazsalikommal és Barackkal
2019. augusztus 10.

Régen használtam ilyet, valami elképesztő illata volt, nagyon szerettem! :) A szemcséit is.

Oriflame Essentials Tápláló Arckrém Makadámdió-Olajjal

Oriflame Essentials Tápláló Arckrém Makadámdió-Olajjal
2019. augusztus 10.

Tiniként használtam, ez egész jó volt. Jobban hidratált, mint a többi oriflame-es kence, ezért télen használtam, de azért ma már nem nyúlnék utána. Emlékszem, ez egészen kordában tartotta az arcom hámlását, amit mára egyébként teljesen sikerült megszüntetnem - ennél sokkal jobb minőségű termékekkel. Tizenévesen elvoltam vele. :)

Oriflame The One No Compromise Szempillaspirál

Oriflame The One No Compromise Szempillaspirál
2019. augusztus 10.

Nem rossz spirál. A melegvizes egyben lemosós formája miatt nekem valahol a vízálló és a nem vízálló spirálok között van. Vízálló spirálokat egyébként nem használok, mert agyon kellene nyúznom a szememet lemosáskor. Ez viszont kicsit tartósabb is, mint egy sima, nem vízálló spirál, mégse kell annyira szenvedni vele lemosáskor. Hétköznapokra elég, de lehet rétegezni is, ha ügyes az ember, bár nekem néha összeragadnak a pilláim tőle, ha kicsit több festéket rakok rá. Keféje is bevált, egyszerű használni. Nagyon sokáig elég, én már több mint fél éve használom napi szinten, és még mindig van belőle. Még az is lehet, hogy veszek még egyet, ha elfogy. :)

Oriflame Pure Skin Radírozó Arclemosó

Oriflame Pure Skin Radírozó Arclemosó
2019. augusztus 10.

Régebben, tiniként használtam, akkoriban elvoltam vele. Aztán rájöttem, hogy szárít és nem tesz túl jót a bőrömnek. Ma már víz állagú, kémiai hámlasztókat használok, és legfeljebb nagyon gyengéden radírozok, ilyen durva szemcsékkel semmiképp.

Oriflame Nature Secrets Sampon Csalánnal és Citrommal

Oriflame Nature Secrets Sampon Csalánnal és Citrommal
2019. augusztus 10.

Leszoktam már az oriflames samponokról, nem igazán váltak be, gyorsan zsírosodott mindegyik után a hajam. Erről viszont egész kellemes emlékeim vannak. Kellemes illat, kicsit tovább bírta a hajam a többi oriflame samponhoz képest. Egyébként semmi extrát nem tud, átlagos sampon.

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Dinnyével

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Dinnyével
2019. augusztus 10.

Sok oriflames krémet használtam tiniként, ma már jobb minőségűekre tértem át, de ez emlékeim szerint egész jó volt a többihez képest. Jobban hidratált, és tényleg csudijó illata volt.

Oriflame Nature Secrets Szappan Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Szappan Mentával és Málnával
2019. augusztus 10.

Inkább szappanokat használok, mint tusfürfőket. Az oriflame szappanokat nagyon szerettem régebben. Ennek tényleg eszméletlen jó illata volt, talán a legjobb mind közül.

Oriflame Love Nature Zselés Arckrém Aloe Verával

Oriflame Love Nature Zselés Arckrém Aloe Verával
2019. augusztus 10.

Tiniként elvoltam vele, ma ez a krém már nagyon kevés lenne a bőrömre. Kicsit meg is mosolyogtat, hogy ilyeneket használtam akkoriban. :) Aloe verát maximum mutatóban tartalmaz. Ma már előbb nyúlnék a 97%-os aloe gélemhez, ami mindig ott pihen a polcomon.

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan

Oriflame Fűszeres-Citrusos Szappan
2019. augusztus 10.

Inkább szappant, mint tusfürdőt használok. Az Oriflame szappanjaival sose volt gondom, sokat kipróbáltam anno. Emlékeim szerint ennek erős, de nagyon finom, karácsonyi illata volt, szívesen használtam. :)