Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Pure Color Körömlakk

Oriflame Pure Color Körömlakk
2019. augusztus 10.

Emlékszem, ezt nagyon nem szerettem. Lassan száradt, 3 réteg után is csíkos volt, átlátszott. Nem sok mindent dobok ki, de ezt tényleg nem tudtam mire felhasználni, úgyhogy kénytelen voltam.

Oriflame Extrafényű Ajakrúzs

Oriflame Extrafényű Ajakrúzs
2019. augusztus 10.

Pozitívum: Nem szárít. finom az illata, és szépen csillog, úgyhogy akinek tényleg az extrafényes csillogás az első szempont, annak ez biztos tetszik. :) Negatívuma, hogy tényleg nem valami tartós, és minden csillog utána.

Oriflame Univerzális Balzsam Fahéjolajjal

Oriflame Univerzális Balzsam Fahéjolajjal
2019. augusztus 10.

A tender care-ek közül az egyik legjobb volt. Ma már nem használom ezeket, de emlékszem, ez volt az egyik kedvencem. Kicsit mások az összetevői mindegyiknek, talán azért vált be, mert ebben több volt a tápláló, ápoló olaj.

Oriflame Lip Spa Therapy Ajakbalzsam

Oriflame Lip Spa Therapy Ajakbalzsam
2019. augusztus 10.

Színezett verziót használtam, és tényleg semmi de semmi hatása nem volt. Elég könnyen kiszáradtak az ajkaim már akkoriban is, mikor ezt használtam. Ha már oriflame, akkor inkább a tender care-hez nyúltam, az segített.

Oriflame The One Everlasting Alapozó

Oriflame The One Everlasting Alapozó
2019. augusztus 10.

Elhasználgattam, akkoriban elégedett is voltam a minőséggel, de azóta már tudom, hogy mennyivel többet tud ennél egy jó kis koreai BB krém. :) Mostanában emiatt nem nagyon próbálkozom hasonló kategóriás alapozókkal. Tiniként elvoltam vele. :) Egész egyenletes volt a hatása, könnyű, közepes fedést adott, de azért gyorsan kopott.

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával
2019. augusztus 10.

Régen volt ilyenem, de nagyjából semmi hatása nem volt a bőrömre, de ez nem is akkora csoda, elnézve az összetevőket. A sokadik teafalolaj valószínűleg nem elég arra, hogy rendbetegye a pattanásokat. A korrektornak ráadásul természetellenes színe volt. Sötétebb bőrűeken is láttam, rajtuk sem mutatott szépen szerintem.

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2019. augusztus 10.

Szeretem ezeket a lakkokat, szép, erősen pigmentált színeik vannak, egyenletes lesz a felület. Pár hónap után valóban lassabban száradnak, mint felbontáskor, úgyhogy én is igyekszem őket minél gyorsabban elhasználni, és egyszerre max 3 színt megkezdeni. Körömlakkok esetében valahogy nem szívesen költök több pénzt, hogy kipróbáljam a drágább, jobb minőségűek mit tudnak. Valahogy nem hiszek benne, hogy annyival többet tudnának, hogy megérje.

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal
2019. augusztus 10.

Ezzel is úgy voltam, mint a legtöbb illatosított tender care-rel, valahogy nem olyan jó, mint az eredeti. Elhasználgattam, de utána vagy az eredetit, vagy egy másik parfüm nélküli (valamilyen olajjal illatosított) verziót vettem inkább, azok jobban beváltak.

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)
2019. augusztus 10.

Egy időben sok Oriflame terméket használtam, mára az összetevők miatt inkább más termékekhez nyúlok szívesebben. Ezeket a bogyókákat viszont még mindig használom valamiért. Az összetevői ennek sem a legszebbek, és nem is igazán értem a funkcióját sem. Bronzosító néven fut, nekem ehhez túl pirosas, barackos árnyalat mindegyik. Ennek ellenére szépen el lehet dolgozni, de magam sem tudom pontosan eldönteni, hogy bronzosítónak vagy pirosítónak használom, talán valahol a kettő között. :) Nagyon vékony rétegben viszem fel a legvilágosabb árnyalatot, úgyhogy végülis mindkét helyen egész jól funkcionál. Rengeteg ideig elég.

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2019. augusztus 10.

Nem volt ez a rossz spirál, arra emlékszem. A keféjével nem voltam 100%-ig megelégedve, de a festékkel nem volt gond. Szép fekete, dús pillákat csinált, de azért vannak ennél jobb spirálok is.