Julus92

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal
2019. augusztus 10.

Nálam ez valamiért nem volt olyan meggyőző, mint a klasszikus, illatmentes társa. Régebben nagyon szívesen nyúltam mindenféle tender care-hez, ma már a kiszerelés és a parabének miatt más termékeket használok.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2019. augusztus 10.

Nagyon szerettem használni régen, éjszakára a nagyon sokszor ehhez nyúltam, főleg a téli időszakban. Ajkakra, bőrkeményedésekre, náthásan kifujkált orrokra. :) Manapság már ajakápolók terén is kicsit jobb minőségű cuccokra váltottam, amikben lehetőleg parabén sincsen. A hatását azonban nem lehet vitatni, nem véletlen lett ez klasszikus Oriflame termék.

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule
2019. augusztus 10.

Szerintem azért érkezett rá ennyi szuper vélemény, mert tényleg szinte azonnali a hatása. Már első használat után nagyon szép bőrképet adott reggelre nekem is. Szépen simít, feltölt, mézszerű állaga ellenére nekem gyorsan felszívja a bőröm, elfér még utána egy olajosabb szérum a rutinban, ha szeretném. Nagyjából ennyit tud, rövidtávon tényleg szuper, hosszútávon egyelőre nem vettem észre különösebb hatását. Az ára miatt nem hiszem, hogy újraveszem. Úgy gondolom, hogy hasonló árkategóriában vannak ennél hatásosabb szérumok is a piacon, amik hosszútávon nagyobb pluszt adnak a bőrnek.

Missha Near Skin Madecanol Cream

Missha Near Skin Madecanol Cream
2019. augusztus 10.

Valóban érezhető benne a sok szilikon, de ez nem zavarja a bőrömet, én szeretem ezt a krémet. A mindennapokra nekem nincs szükségem ennél zsírosabb, testesebb krémre. Őszi/téli időszakra bevált. Könnyen eloszlatható, gyorsan felszívódik, selymes érzetet hagy maga után és nagyon jó rá sminkelni.

It's Skin Babyface BB Krém SPF36++

It's Skin Babyface BB Krém SPF36++
2019. augusztus 5.

Moisture-t vettem, mert az egyébként is vízhiányos bőrömből nem szerettem volna több nedvességet elvonni. Olajosabb állagra számítottam emiatt, de inkább vizesebb, amivel egyáltalán nem volt gondom. Valóban nagyon világos, egy kicsit nekem túl világos is volt, pedig fehér bőrű vagyok. Jóóó, azért nem porcelán, inkább olyan sápadtkás :) Azért elhasználtam, néha kevertem hozzá egy kevés sötétebb alapozót. Ahogy előttem is írták, tényleg kiemeli a száraz részeket, és ha nem figyel az ember a mennyiségre, akkor nagyon természetellenes az eredmény. Kisebb mennyiségben viszont szépen egységesít, egész pöpec bőrképet ad. A száraz részek kiemelése, a szín és a nem túl szép kopás miatt nem vettem újra. A cukiságfaktor 5*, mindent összevetve 4, mert simán el tudom képzelni, hogy másoknál jól működik.

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel
2019. augusztus 5.

Fiatalítást nem vártam tőle, elhasználtam, de valahogy nem volt az igazi. Vannak ennél sokkal nagyobb fokú hidratálást adó koreai krémek. Érezhető rajta a szilikon, vannak krémek, ahol ez nem zavarja a bőrömet, de ennél kellemetlennek éreztem. Nem is szívódott fel gyorsan, és nem is éreztem elégnek, mint hidratálót, és az illata is túl tolakodó volt nekem.

Holika Holika Aqua Petit BB SPF25 / Pa++

Holika Holika Aqua Petit BB SPF25 / Pa++
2019. augusztus 5.

Első évben, mikor elkezdtem használni, nagyon szerettem. Könnyű az állaga, egyébként is szeretem a vizesebb állagú BB krémeket. Kevés is elég volt belőle, szépen egységesítette a bőröm, a pórusaim is eltűntek, összességében nagyon szép bőrképet kaptam. Pár óra után elkezdett kopni, de nem volt vészes. Utána télen mást használtam, aztán következő nyáron megint ehhez nyúltam, és ekkor valahogy már nem éreztem ugyanazt a hatást. Nem volt rossz, de nem egységesített olyan szépen, jobban látszottak a pórusok, könnyebben kopott. Az is lehet, hogy a bőröm változott meg, akkoriban kezdtem felfedezni a koreai kencéket. Végül nem vettem meg a következő tubust.

Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask # Red Wine

Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask # Red Wine
2019. augusztus 5.

Régebben volt egy kis dézsám ebből a gélből, az első pár napban egész szép is lett a bőröm tőle, de egy idő után semmi extrát nem tapasztaltam. Az alkohol miatt később nem vettem újra, de egyébként nem szárította a bőröm, sőt, az arcom hámlásán picit segített is, ha eleget kentem belőle. Viszont enyhén viszketett utána a bőröm, amiben nagy eséllyel az alkohol a ludas. Egyébként az illata tényleg isteni, a csomagolása is cuki.

Mizon All In One Snail Repair Cream

Mizon All In One Snail Repair Cream
2019. augusztus 5.

Nem rossz, könnyen felszívódik, kellemes használni, de nekem nem volt elég a hidratálás, amit adott. Lehet, hogy a szérummal együtt ketten nagyobbat alkotnának, de nem hiszem, hogy kipróbálom. Szérumok tekintetében ütősebb hatóanyagokat keresek a csiganyálnál, hidratálók között pedig találtam ennél hatásosabb csigás cuccokat.

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2019. augusztus 5.

Tonik lévén nem vártam sokat, és nekem hozza is azt, amit vártam tőle. Reggeli rutin első lépéseként előkészíti a bőrömet a hámlasztó előtt, könnyen beszívódik, nem szárít, picit simít is a bőrömön. Nyáron nem használom az AHA miatt. Sokáig elég, valószínűleg újra is fogom venni.