juno

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Meleg Gyanta Roll-On

Balea Meleg Gyanta Roll-On
2020. június 4.

Alapvetően nem gyantázok, mert sokkal macerásabb az epilátornál, és várni is kell a szőrök több mm-es kinövésére...kozmetikus gyantázott 1-2x, meg átlag évente én is kipróbálok valamit, ennyi. Szóval technikám nem sok, viszont mindenféle verzió járt már a kezemben, van összehasonlítási alapom, és azt kell mondanom, hogy ez a termék nálam a legjobbak közé került! Pedig semmi jóra nem számítottam, az eddig próbált cukorgyanták (X-Epil, Cleopatra két terméke+pl. a házi cukorpaszta, amit úgy ajánlottak, hogy milyen szuper) mind kritikán aluliak voltak, konkrétan 2 szőrszálat nem húztak ki nekem, egy alkalom után passzoltam is őket tovább. A hideggyantacsíkok jó része szintén kuka volt, eddig szinte csak az a spatulás, extra keményre hűlő típus volt OK, de annak meg a melegítése, kezelése, lemosása elég problémás.

Ennek a felmelegítése nincs fél perc a mikróban, utána jól meg lehet fogni a tégelyt, mert nem forrósodik át. Szed le szépen szőrt, ha nem is mindent vagy nem mindent elsőre, de egyáltalán, legalább szed egy jól látható mennyiséget, vakok között nekem a félszemű a király ;) A vízoldékonyság szuper, pillanatok alatt lemosható a terület, sőt, a mellékelt lehúzócsíkok is moshatóak és sokszor felhasználhatóak, semmi nem ragad, ez a legjobb.

Hozzá kell tenni, hogy én is valószínűleg már a megújult formáját vásároltam meg múlt héten, ez az, amiben már van olyan hőindikátor-spatula is. Elnézve a régebbi hozzászólásokat, valószínűleg jelentős javításon esett át a termék.

Balea Med 5% Urea 2In1 Dusche + Shampoo

Balea Med 5% Urea 2In1 Dusche + Shampoo
2020. március 24.

Semmi extra...hajon, bőrön is kipróbáltam, se rosszabb, se jobb. Cserébe drágább a sima Balea tusfürdőknél, és az illata is semmilyen...nem fogom újravenni.

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2020. március 24.

Nem rossz! Tényleg hamar puha lesz tőle a bőr, egyetlen kenés után érezhető a különbség. Viszont érzésre hagy egy réteget maga után, vastagabban kenve nagyon sodrozódik is, főleg kézre használom, ott nappalra sok. Esti kenés nem túl vastagon, rá pamutkesztyű, úgy már OK!

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért
2020. február 7.

Megtetszett valahogy a csomagolása és az itteni vélemények alapján, megvettem, túl vagyok az első adagon. A kis kapszula könnyen nyitható, meglepően sok kence is van benne, már nem győztem hova kenni az arcomon. Az illata nekem rendben volt, finom narancsos. Elsőre nagyon olajos, megijedtem, hogy ragadni fog, és nyomot hagy majd a párnán, de pár percen belül nyomtalanul beszívódott. Picit puhább a bőröm ma, csodát nem várok, ha egy kicsit is ápoltabb, puhább lesz az arcbőröm egy hét után, nekem már megérte.

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray

Balea Blow Dry Spray "Schöner Föhnen" Hajformázó Hővédő Spray
2020. február 3.

Szuper cucc! Szeretem a Balea termékeket, de ezek a hajápoló-hajformázói kicsit lutrik, némelyik nem használ vagy egyenesen ragad, szárít, és aztán csak áll a polcomon két használat után. Ennek ellenére ez is kapott egy esélyt, amikor megláttam, mint új terméket, de túl sokat nem vártam tőle. Erre jött a döbbenet...a göndör, rakoncátlan, száraz, sokat vasalt és vasalás után szálló hajam most fényes és pihe-puha, de még a hajvégeknél is, azóta állandóan simogatom :) És tényleg nem száll. Nem mellesleg nálam kicsit egyenesít is a cucc, már a hajszárításnál is látszódik, utána pedig gyorsabb a hajvasalás, nem kell annyiszor átmennem egy-egy tincsen. Az első használat után még az is feltűnt, hogy mennyire jól bírja a hajam, egy utazás miatt pont másfél hétig csak száraz samponos "hajmosásra" volt lehetőségem, és ennyi, vasalni sem tudtam, közben ért többször tengeri pára, zuhanyzáskor pára, egyszer pici szemerkélő eső....máskor már 2-3 nap után elkezdődik ezektől az össze-vissza hullámosodás, de most nem, egész végig kb. egyenes és vállalható maradt. Még most használom csak másodjára, de ha ezek így maradnak, tényleg a terméknek köszönhetőek, akkor a részemről állandó vásárlója leszek!

Xiaomi inFace MS Electric Sonic Silicone Facial Cleansing Brush

Xiaomi inFace MS Electric Sonic Silicone Facial Cleansing Brush
2020. január 4.

Sok-sok hónapja használom, nagyon jó minőségű cucc, mindent tud, amit a drágább termékek! USB-ről tölthető, puha, könnyen tisztítható, 3 fokozatú. Többféle szép színben is kapható, nem csak sárgában. Ez is túl van igazából árazva, hiszen kvázi csak egy darab vibráló szilikon, de ehhez képest a soktízezres Foreo-kat megvenni egyenesen vétek... Érdemes az Aliexpress-ről megrendelni, jóval olcsóbb, mint az itt feltüntetett ár.

Balea Tejes-Mézes Arcmaszk Mandulatejjel és Akácmézzel

Balea Tejes-Mézes Arcmaszk Mandulatejjel és Akácmézzel
2019. október 9.

Az utóbbi kb. egy évben nagyon megjárom ezekkel a Balea arcmaszkokkal...pedig a Balea termékek nagy részével teljesen elégedett vagyok, napi szinten használom őket, és elvileg semmire nem vagyok allergiás! Régen ezekkel a maszkokkal sem volt gondom, de most épp ez a mézes verzió volt olyan, hogy felkenés után már max. 1-2 perccel csípni kezdett, végül hiába mostam le perceken belül, rákvörös lett alatta a fejem, égett, csípett rendesen, már a lemosás is szinte fájt. Úgy emlékszem, még legalább kétféle Balea krémmaszkkal jártam így idén, különbözőkkel, sajnos egyszerre megvettem többet :( A pirosság egyébként nem vész, mármint utcára nem tudnék vele kimenni egyből, viszont legalább egy fél-egy órán belül nyomtalanul elmúlik, olyan jellegű pirosság csak, mint amit anno a pár perccel tovább fennhagyott tejsavas hámlasztó okozott nekem. És utána valóban pihe-puha és hidratált lesz a bőröm, csak milyen áron? :( Először allergiára gyanakodtam, de nem tartom valószínűnek, és a Krémmániás hozzászólások alapján is úgy látom, hogy csomóan járnak még így, allergia nélkül is. Képtelen vagyok rájönni, melyik összetevő okozhatja, először azt hittem, túltolták a tejsavat, de ebben például az nincs is...

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2019. szeptember 14.

Semmit nem vártam tőle, de azért gondoltam, kipróbálom. Hébe-hóba is használom csak (a Balea Teint Perfektion szérummal együtt), amikor eszembe jut, nem nagyon érdekelt, néha hetekig nem, néha egy héten többször is...egy ilyen rendszeresebb időszak után vettem észre a tükörben és tapintással is, hogy a pilláim szebbek és hosszabbak! :) Nem tudom, a kettő közül pontosan melyik termék ilyen hatékony, de azóta szorgosabban kenegetek :)

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum
2019. szeptember 14.

Semmit nem vártam tőle, de azért gondoltam, kipróbálom. Hébe-hóba is használom csak (időnként az Alverde koffeines spiráljával együtt), amikor eszembe jut, nem nagyon érdekelt, néha hetekig nem, néha egy héten többször is...egy ilyen rendszeresebb időszak után vettem észre a tükörben és tapintással is, hogy a pilláim szebbek és hosszabbak! :) Nem tudom, a kettő közül pontosan melyik termék ilyen hatékony, de azóta szorgosabban kenegetek :)

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2019. szeptember 12.

Büdös, az tény, ahogy bármelyik másik teafaolaj. Viszont ennek a DM-esnek az ár/érték aránya nagyon jó, és az üvegcséje is rendben van, nem folyik és nem csöpög belőle össze-vissza a cucc. Maga a teafa olaja nagyon tuti, kár, hogy nem próbáltam ki korábban, most egy fodrász javasolta a korpásodásra, viszketésre hajlamos, száraz fejbőrömre...néhány csepp a samponba, ezzel két hajmosás, és már most látványosan jobb a helyzet!