justagirl

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém

Eucerin Anti-Pigment Éjszakai Arckrém
2022. június 12.

Éjszakai és nappali együtt 2 nap után brutál látványos!!

The Inkey List C-50 Blemish Night Treatment

The Inkey List C-50 Blemish Night Treatment
2022. április 29.

Picit tényleg ragad, de nem olyan zavaró, nekem egy éjszaka alatt levitte a vörösséget. Hosszú távon nem tudom mennyire fogom megkedvelni, de egyenlőre elégedett.

MAC Fluidline Szemhéjtus

MAC Fluidline Szemhéjtus
2022. április 26.

A tus színe szuper, én vagyok ügyetlen a felvitellel, ecsettel sajnos nem megy. Feltettem eladásra, nagyon pici hiányzik belőle.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2022. április 26.

Nagyon sokáig használtam, és nagyon nagyon szerettem, de egy idő után nekem túl nehéz lett, változott a bőröm. Feltettem eladásra két üveggel (egy bontott, egy bontatlan), itthon nem kapható színben (legvilágosabb árnyalat).

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2022. január 9.

Extrém karikás szememre (bőrgyógyász mondta) vettem, de arra nem jó, viszont bőrhibákra verhetetlen (ami viszont mostanában alig akad).

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care

Yves Rocher Anti-Age Global Eye Care
2021. augusztus 17.

Én megkedveltem nagyon. Picit testesebb krém jól hidratál, csodát persze nehezen várhatunk egy szemránckrémtől, de teszi a dolgát.

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra  Power Essence
2021. augusztus 13.

Amit szeretek benne, hogy piszok nagy kiszerelés és a pumpa. Nekem nem hagy kellemetlenül ragadós érzetet, gyorsan beszívódik. Vívódom magammal, hogy ezt vagy a csigás esszenciát szeretem jobban a cosrx-től, talán a csigásra szavaznék, de csak a gyulladt pattanásaim miatt. De tényleg nehéz ügy. Szuper termékek!

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2021. augusztus 13.

Sajnos nekem nem vált be annyira, az üveg 2/3-át használtam el, de utána erősebb BHA-ra váltottam. De ez bőrtípus függő is, szóval ezért nem húznám le. Feltettem eladásra, ha valakit érdekel ott megtalálja.

Benton Snail Bee Ultimate Hydrogel Eye Patch

Benton Snail Bee Ultimate Hydrogel Eye Patch
2021. augusztus 11.

Nekem nagyon sokat segített a szemem körül, hidratáltabb lett és talán mintha a karikákon is csökkentett volna. Szeretem ezt a kialakítást is, sokkal egyenletesebben szívódik így fel a hatóanyag. Én általában este teszem fel, de akkor viszont órákig rajtahagyom, van, hogy csak reggel húzom le alvás után.

Neogen Real Cica Micellar Cleansing Oil

Neogen Real Cica Micellar Cleansing Oil
2021. augusztus 6.

Én is nagyon szeretem, habár húzós az ára, ez az a fajta termék ami bőven egy évig kitart, napi használat mellett is. Egy könnyebb olajos lemosó, kombinált-zsíros bőrre tökéletes.