justagirl98

Regisztráció dátuma: 2013. április 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Victorian Poetry Highlighting Pebbles

Catrice Victorian Poetry Highlighting Pebbles
2017. július 1.

Jó kis highlighter azonban nem az az erősen pigmentált! Kellemes ragyogást, csillogást kölcsönöz illetve sokáig elég.

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2017. július 1.

Egyszerűen imádom ezt a szempillaspirált. Glamour napokon szoktam beszerezni, mivel alapáron szerintem picit drága. Nagyon szép fekete a festéke, sokáig elég.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. július 1.

Jól leszedi a sminket, azonban rettentően csípi a szememet, ha véletlenül belemegy a szemembe! Lehet csak én vagyok rá ennyire érzékeny, de pl. a lorealos micellás víznél ez nem fordult elő még soha!
Kiszerelése nagy, akár félévig is elég!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. július 1.

A legjobb alapozó amit valaha használtam! Jól fed, nem fénylik át, 6-8 órát fent marad az arcon. Nem kell hozzá púder használni, egymagában tökéletes. Illetve a doboza is nagyon szép, jól kidolgozott. Csak ajánlani tudom!

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2017. július 1.

Egyszerűen imádom ezt az illatot! Nem túl erős, de nem is túl gyenge. Ahhoz képest, hogy avonos az intenzitása is jó.

Fa Fresh&Dry Lotus Flower Deo Spray

Fa Fresh&Dry Lotus Flower Deo Spray
2016. március 11.

Egyszerűen imádom! Tökéletes illata van,nyilván csak pár óráig érződik a hatása de mindenképp megéri az árát! Szerencsére semmilyen allergiás reakciót nem vált ki a használata..nem úgy mint a rexona.

Rexona Sexy Deo Spray

Rexona Sexy Deo Spray
2016. március 11.

Nem tudom hogy mit raknak a rexona termékekbe, de mindegyik termékük használata után allergiás reakció jelentkezik nálam. :(

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2016. január 24.

Imádom! Ez a legjobb micellás víz, amit eddig használtam. Könnyen és gyorsan távolítja el a sminket,nem hagy ragacsos érzetet. Az ára picikét húzós..de szerintem megéri!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. január 24.

Nagyon jól teszi a dolgát.Könnyen és gyorsan eltávolítja a sminket, ráadásul nem hat maga után ragacsos érzetet. Viszont ha a szemembe belemegy,akkor picikét csípi. Ezért adok 4 pontot.

L'Oreal Paris Triple Active Nappali Hármas Hatású Hidratáló Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

2016. január 24.

Ezzel az arckrémmel teljesen megvagyok elégedve. Nagyon puha lesz tőle a bőröm és szerintem az illata is kellemes. Csak ajánlani tudom.