Jutka1989

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2014. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2014. november 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Hydrabio Mask

Bioderma Hydrabio Mask
2019. november 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg, én is éjszakára használom, és nem törlöm le, mert gyakorlatilag teljesen beszívja a bőröm. Reggelre szép, puha lesz tőle. Már a 2. tubust használom belőle, mindenképp újravevős. Sokáig elég.

Bioderma Sébium Night Peel

Bioderma Sébium Night Peel
2019. november 18.

Az első hámlasztóm. Hónapokig gondolkodtam, milyet vegyek, de e mellett döntöttem, mivel a többi Bioderma termék is bevált. Ezt sem bántam meg. Még csak 1 hete használom, de már mások is észrevették a hatását. Elég problémás, mitesszeres az arcom, de már szépen javul.

Bioderma Photoderm Spot 50+

Bioderma Photoderm Spot 50+
2019. november 18.

Több fényvédőt is próbáltam már, eddig egy sem jött be, ez viszont valami fantasztikus. Az elején töménynek érzem az arcomon, aztán magába szívja teljesen. Egész nap szépen tart, pedig nekem nagyon hamar kifényesedik a bőröm. Nem mondom, hogy több óra után nem fényes, de rajtam ez a krém valami csoda. Szépen hidratál, nem marad ragacsos.

Neutrogena Ajakír Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20

Neutrogena Ajakír Száraz, Kicserepesedett Ajkakra SPF 20
2019. július 12.

Régóta használom a testápolóját, és az nagyon bevált. Gondoltam, megveszem az ajakápolót is, biztos szuper lesz. Hát nem.... Eléggé az olcsó, hagyományos szőlőzsírra emlékeztet. Nekem alig hidratál valamit, szinte egyből le is jön a számról, alig szívódik be. Amíg a számon van, csúszós érzést kelt. Az illata elég fura nekem, túl mű. Az árához képest szinte semmit nem csinál.....Ára viszont van rendesen....Maradok inkább a Bebe ajakápolónál, az legalább tényleg bevált, ráadásul kb. 3-at tudok venni ennek az árán.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. április 24.

Új dolgokat próbálok akciósan venni, mert ha csalódok, így kevésbé fáj. Nem hittem, hogy ez a spirál jó lesz, de tévedtem! Féltem a keféje miatt, de teljesen jól tudom használni, pont elég festéket visz fel, nem maszatol. Szép ívet készít a pilláimon, picit hosszabít is rajtuk, bár nekem alapból elég sűrű és hosszú pilláim vannak. Lemosni könnyű, napközben jól tart, egész napos viselet után sem vészes. Nekem bejött.

Kallos Mélytisztító Sampon Zsíros Hajra és Fejbőrre

Kallos Mélytisztító Sampon Zsíros Hajra és Fejbőrre
2019. április 5.

Itteni javaslatok alapján vettem meg, nagy reményekkel. Az első 2-3 hajmosásnál szuper volt, szépen tisztított, de már akkor is kócolta a hajam végét, pedig használtam balzsamot és pakolást is. Most viszont már másnap brutál zsíros felül a hajam, nemhogy kitolta volna a hajmosást, inkább megrövidíti. A hajam vége nagyon száraz tőle hidratálással és hajolajjal is. Gyakorlatilag egy kb. a feléig zsíros és emiatt összetapadt/lelapult, és középtájtól pedig kócos kupacot csinál a hajamból......
Hajmosásnál nekem viszonylag sok kell ebből a hosszú hajamra (kb 60 cm) és alig habzik.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. március 28.

Sokat gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e, mert több fényvédőt használtam már és egyik sem vált be. Első használatkor nagyon meglepődtem, mert elég olajos érzés felkenni, elég híg és jól fel kell rázni. Azt hittem, hogy nem fog beszívódni, de pár perc után nagyon szépen igazodik a bőrömhöz, nincs ragacsos érzet, nem marad fényes a bőröm. A Light szín van meg, tökéletes a színe. Egyáltalán nem feltűnő, hogy fényvédő van rajtam.

Bioderma Sébium Hydra

Bioderma Sébium Hydra
2019. március 28.

Úgy tűnik, nekem ez a legjobb hidratáló. Általában éjszaka használom, reggelre teljesen sima és puha a bőröm. Nappal is használtam már, elsőre azt hittem, hogy fényes lesz az arcom, de szépen beszívódik és semmilyen ragacsos érzés nincs utána. Nappalra a pórusösszehúzó krémet kenem fel, nekem ez így tökéletes.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2019. március 28.

Kicsit féltem tőle, mert azt hittem, hogy szárítani fog, de nem így történt. Az illata nekem szokatlan, elsőre férfi tusfürdőre emlékeztetett. A hatása viszont fantasztikus, szépen tisztít. Utána egyből bekenem a Sebium Hydra krémmel az arcom, mert kicsit húzódik. A pórusaimat szépen kitisztítja.

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2019. március 28.

Nagyon sok terméket kipróbáltam már, és egyik sem vált be ennyire, mint ez a krém.
Az meglepett, hogy van illata, mert teljesen semleges illatot vártam tőle. Egész nap sem fényesedik át a bőröm, más krémnél már kb fél óra múlva fénylett az egész arcom. Nem szárít egyáltalán, és szépen kisimítja az arcom. Azóta pattanás nem is jelent meg rajtam. Éjszakára a Hydro változatot kenem fel, ami tökéletes kombó számomra.