jutkaci

Regisztráció dátuma: 2014. november 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Life for Her

Avon Life for Her
2018. július 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá,de az én bőrömön nem működik. Csak a kis kiszerelést vettem meg, de elég is volt. Ruhára fújva kicsit jobb volt. Nekem fejfájdítóan tömény, összepancsolt virágillat. Nem jó.

Avon Pure For Her Kölni

Avon Pure For Her Kölni
2018. július 13.

Ez annyira pure, hogy szinte nulla. Az első 10 perc kellemes nyári friss illat, de eddig tartott az én bőrömön. Semmitmondó.

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP
2018. július 13.

Szerintem szuper illata van! Nem túl tartós, de nyáron engem ez nem zavar. 2-3x újrafújom. Nem az a tipikus tengervizes illat, de mégis nyári parfüm.

Oriflame NovAge True Perfection Hidratáló Nappali Krém

Oriflame NovAge True Perfection Hidratáló Nappali Krém
2018. július 13.

Nagyon jóóó krém!!! A bőröm már 2-3 használat után sokkal simább,puhább. Az illata is kellemes. A krém hamar beszívódik,nem ragad.

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték
2017. május 7.

Szerintem ez egy nagyon jó kis szemhéjfesték, amíg be nemszárad. Utána sajnos számomra használhatatlan.Ecsettel és ujjal sem tudom felkenni. Pedig nagyon jónak tűnt. Nem kenődött el, tartós volt egész nap. Lila van meg.

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre
2017. május 7.

Egész jó kis krém. Jól hidratál, kellemes az illata. Csak annyi a gondom vele, hogy ragad..

Avon Today Tomorrow Always Forever Miniparfüm

Avon Today Tomorrow Always Forever Miniparfüm
2017. május 7.

Nagyon szuper, hogy ilyen kis kiszerelésben is lehet kapni. Nagyon karakteres illat, nem használnám minden nap, így ez a kicsi pont elég. Az illat maga nekem az igazi virágillatú parfüm. Tartós, főleg a hajamon.

Essence Eyeliner Pen Waterproof

Essence Eyeliner Pen Waterproof
2017. május 7.

Ez egy szuper szemhélytus. Szépen tudok dolgozni vele, tartós, igazán fekete!

Oriflame Muse EDT

Oriflame Muse EDT
2017. május 7.

Hát...többet vártam. Illatosított oldalon sokkal jobbnak tűnt. Nem tartós, egyszerű virágillatú kölni. Leszáradás után tűrhető, de addig borzalmas. Az üvegje szép, de az a kupak hatalmas.

Oriflame Harmony EDT

Oriflame Harmony EDT
2015. február 4.

A golyós deo-t kaptam meg ajándékba, és nagyon tetszett az illata. Annak hatására vettem meg az edt-t. Hát nem az igazi. Nem tarós, és valahogy nem illik hozzám, de azért elhasználom. nekem kicsit vizes illat.