Juu

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Aromax Masszázsolaj Narancsbőr Kezelésére

Aromax Masszázsolaj Narancsbőr Kezelésére
2021. október 27.

Jó illat, és kellemes vele masszírozgatni a combokat. Ez ennyi, nem több.

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal
2021. október 27.

Nem igazán mélyültem el ezekben a géles, elixíres elnevezésű cuccokban, de az aromax olajait eddig is csíptem, így hát adtam egy esélyt ennek az izének. Imádom. Rajongás van. Reggel-este használom arctisztítás után, majd egy könnyedebb, leheletvékonyan felvitt hidratálókrém, és az arcom olyan sima,egyenletes, mint a 20-as éveimben. Ja,drága. De megveszem újra.

Coconutoil Cosmetics Bio Aktívszenes Fogpor

Coconutoil Cosmetics Bio Aktívszenes Fogpor
2021. október 24.

Először nyúlok fogporhoz...kíváncsi voltam,hogy mennyire hatékony elszíneződésre vagy esetleg -nagyot álmodva- fogkőre. 5 napja használom,nem térek ki a színére,ízére,állagára,csak az eredményre: sima fogfelszín egyből,és már most látom,hogy leszedi a kv-tea okozta sárgaságot,és ami totál ledöbbentett,hogy a fogköveim (kb 4 fogamat érinti) is halványulni kezdenek! Én nem spórolok vele,amennyit felvesz a nedves puha sörtéjű fogkeve,annyival tolom,utána alapos öblítés és tolok egy medium sörtés gyors fogkrémes sikamikát is a hátrahagyott fekete szemcsék eltávolítására. Ha elhasználtam,újra írok. Ez 5 csillag jelenleg!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)
2021. február 20.

Sok hajvégápolót próbálgattam már, de az Alverde mandula-argánolajas viszi még mindig a pálmát nálam. Ez a termék sem rossz, kap 4 csillagot, mert szeretem az illatát, jó vele dolgozni, nem taknyos, hamar szívódik. De ennyi pénzt nem adok ki érte még egyszer. Kár érte.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2020. november 3.

Semmi extra. Érdekes-kellemes illata van. Ennyi.

IsaDora Glossy Szemhéjtus

IsaDora Glossy Szemhéjtus
2020. november 3.

Lehet vele dolgozni vékonyat,vastagat,de a tus vége hamar offolja magát,nem veszi fel a festékanyagot, csak kb. a közepétől... (soha nem venném meg ennyi pénzért! Kaptam, elhasználom, pont.)

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2020. november 3.

Egy nagyon könnyed tusfürdő, ám enyhén szárít. Nyári hőségben perfekt! Ettől függetlenül újraveszem, ha eszembe jut :) Jó állag,nem habzik fel az űrbe,és az illata elmenne parfümnek is. Ha ebből lenne fürdőolajos változat, akkor függő lennék.

Nivea Naturally Good Arctisztító Tonik

Nivea Naturally Good Arctisztító Tonik
2020. november 3.

Ne-vedd-meg :D Drága és ócska. Szárít,mint az állat! Olvastam az inci-t, de adtam neki egy esélyt mégis. Soha többet. Pofátlanul drága,shame on you, dear Nivea!

Cien Micellar Water Fresh

Cien Micellar Water Fresh
2020. november 3.

Hatékony. Nem sokat sminkelek, de szépen leszedi a vízálló spirált is,a púdert is.Praktikus az adagolója. Az ára pontosan annyi,amenniyt még kiadok egy lemosóért.

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"
2020. november 3.

Heti 1x használom. Jó az illata, az állaga, nem húzza szét a bőrömet felkenés után.
Az INCI-je nagyon hiányos!!!!Ezt én nem tudom valahogy korrigálni?