juud30

Regisztráció dátuma: 2020. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. október 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2021. június 28.

Nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam. Az illata napokig érezhető. Jó áron nagy kiszerelés, szerintem egy jó darabig maradok ennél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2021. június 22.

Második lemosóként használom, nagyon kényelmes a pumpás kiszerelés, és jól habzik, teljesen elégedett vagyok vele! A parfüm illata nekem kicsit erős, ha az nem lenne benne, tökéletes lemosó lenne, de el tudok ettől tekinteni, mert nem okoz nálam problémát.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. január 24.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban.. duplatisztítás első lépése nálam is, de nálam a sminket nem távolítja el, pedig nem vízálló a szempillaspirálom, meg semmi. A szememet nem csípi, szépek az összetevői, de nem gyakran nyúlok ehhez a termékhez.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2021. január 24.

Nagyon jó arcmaszk! Az ára is szuper, nem csíp, hidratál és szépen leviszi a pirosságot. Nagyon szeretem.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. január 24.

Jó kézkrém, gyorsan beszívódik. Arcra is próbáltam, csinált reggelre 1-2 pici pattanást, még próbálkozok vele, de gyorsan beszívódott ott is. Ára is nagyon jó.

Visiomax Kombilösung Super Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez

Visiomax Kombilösung Super Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez
2021. január 24.

Biofinity folyadékról váltottam, teljesen jó minőségű, olcsó, szépen tisztítja a lencsét, a szememet nem irritálja. Ennél maradok biztosan! :) Ajánlom másnak is. Lágy AirOptix lencséhez használom.

Zara Black

Zara Black
2020. október 28.

Régen csak ezt használtam, nem a legtartósabb illat, de nagyon nagyon kellemes, és az ára is nagyon kedvező. Biztosan visszatérek még hozzá!

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2020. október 28.

Jelenleg ezt használom, és nagyon nagyon tetszik az illata, többen meg is dicsérték. Egy ideig biztos maradok ennél. Tartós, nem émelyítő.

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2020. október 28.

Párom használja, nagyon elégedett vele, én pedig imádom az illatát :D Egy hosszú munkanapot is simán kibír, és sokáig tart egy stift.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2020. október 28.

Egy időben csak ezt használtam, nagyon szerettem. Lehet majd visszatérek még ehhez a samponhoz. Jó illat, nem zsírosít, szépen tisztít, jól habzik és szuper az ára.