K.Klaudia

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Sheen Supreme Rúzs

MAC Sheen Supreme Rúzs
2014. október 3.

A Supremely Confident a kedvenc MAC Sheen Supremem, és egyben kedvenc nude rúzsom. Nagyon krémes, tartós, hidratál és isteni a vaniliás illata. Kell több?

Alverde Gránátalma és Kakaóvaj Testvaj

Alverde Gránátalma és Kakaóvaj Testvaj
2014. október 3.

Ennek az illata tetszik a legkevésbé,de ettől még a hatása ugyanolyan szuper. Nem bánom, hogy nem álltam ellen annaka cuki kis testvaj csomagolásnak.

Alverde Aloe Vera és Mangómagvaj Testvaj

Alverde Aloe Vera és Mangómagvaj Testvaj
2014. október 3.

Maximális pont neki is, mint a tesókáinak. Én imádom.

Alverde Hibiszkusz és Sheavaj Testvaj

Alverde Hibiszkusz és Sheavaj Testvaj
2014. október 3.

Pihe-puha lesz tőle a bőröm, imádom az állagát is, nem ragadok utána, csak a selymes érzést hagy maga után. :)

Clinique Full Potential Lips Plump and Shine Ajakdúsító Szájfény

Clinique Full Potential Lips Plump and Shine Ajakdúsító Szájfény
2014. október 3.

A Cabana Crush árnyalatom volt meg, amibe szerelmes voltam. Azt nem annyira csiptem, hogy ragad, de legalább tartós volt.

Clinique Blended Face Powder and Brush

Clinique Blended Face Powder and Brush
2014. október 3.

Jó kis púder volt, szerettem. Mattitott, de pont olyan mértékben, hogy nem néztem ki tőle úgy, mint akit mumifikáltak. Ezt a kis ecsetet meg még hosszú évekig használtam, nagyon szépen fel lehetett vele vinni a highlightert, úgyhogy abszolút megérte a pénzt.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2014. október 3.

Igazából közepes, nekem nem csinált extra pillákat, tud ennél jobbat is a Clinique, nálam legalábbis.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2014. október 2.

Hát ez a sűrű, krémes púder.. hát ez nem.. nem jön be. Annyira kell vele vigyázni, és utálom megéerinteni az arcom, ha ez van rajta. Na de az illata..könyörgöm, minek kell egy púdernek ennyire szagzania?

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
2014. október 2.

Egy impulzvásárlás során szereztem be a Burnt Rose, Pink Lady, Magic Magenta és a Feeling Feline árnyalatokat. Hogy minek vettem ennyit, azt nem tudom, mert most meg szenvedve használom őket. Annyira azért nem rosszak, hogy kidobjam, elkenegetem melóban, ahol a monitoron kivül senki más nem látja. Kicsit émelyitő ez a vanilia illat, de az még elviselhető. Értem én, hogy Lipcolor Butter, hogy VAJ, de inkább zsirnak nevezném. Nem jön be, ahogy az ajkaimon csúszkál. Nem veszek többet na, jóég tudja, hogy ezek is mikorra fogynak el..

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus
2014. október 2.

Jó kis tus ez, szépen lehet vele vonalat húzni, erősen pigmentált, fényes fekete és eléggé tartós is.