kacer

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Frissítő Gyümölcspakolás

Himalaya Herbals Frissítő Gyümölcspakolás
2013. december 20.

Az iszapos verzióval nem veszi fel a versenyt de kellemesen csalódtam benne. Az illata nekem nagyon nem tetszik, viszont nagyon kellemes puha lesz tőle a bőröm. A lemosás valóban nehézkes kicsit de ennyi baj legyen. 4csillag az illata miatt

Balea Urea Ajakápoló

Balea Urea Ajakápoló
2013. december 19.

Tegnap az utolsó cseppet is kifacsartam a Carmexemből és munka előtt beszaladtam a Dm-be, de mivel csak a zsebem melyen csilingelő pár érme volt a birtokomban, gondoltam kipróbálom és pozitívan csalódtam! Teljesen jól hidratál, nekem nem marad meg a számon (mondjuk nem is cserepes). Az illata elmegy, az íze nem túl jó de hát nem is enni vettem ;) Újra csak azért nem venném mert elköteleztem magam az előbb említett társának :)

Ahava Men Ránctalanító Hidratálókrém SPF15

Ahava Men Ránctalanító Hidratálókrém SPF15
2013. december 18.

Elkötelezett híve vagyok az Ahava márkának és összetevői miatt beszereztem ezt a példányt is. Egy hete használom viszont elsőre kicsit csalódott vagyok, mert ha reggel indítom vele a napot akkor úgy vettem észre, hogy eléggé zsírosít! Pumpás a kiszerelése amivel a probléma az, hogyha kattanásig lenyomom akkor kb. 3napra elegendő krém távozik a tégelyből!(szóval csak óvatosan)! az illata isteni, gyorsan felszívódik de amint említettem nekem zsíros érzést kelt a bőrön. Hosszútávú használatáról hamarosan beszámolok :)

Babé Szemkörnyék Ápoló Krém-Gél

Babé Szemkörnyék Ápoló Krém-Gél
2013. december 18.

Két hete használom esténként (a reggelt a Clinique all about eyes serumjával indítom) és meglepetten tapasztalom, hogy egyre halványabbak a szem alatti karikáim :)
Ahogy felkenem mar el is tűnik maga a krém, nem hagy maga után zsíros réteget. Hosszútávú használatáról később beszámolok!

Avon Planet Spa Török Termál Fekete Szappan

Avon Planet Spa Török Termál Fekete Szappan
2013. november 28.

Imádom! Az állagát, az illatát.. :) Borotválkozás után nem pattog ki a bőröm ha átmosom vele az adott területet, finom tiszta illatú és tapintású utána a bőröm. Sokáig elég mert két borsónyival tetőtől talpig át tudom vele dörzsölni a bőröm. Lehet kikészültök most ettől páran de én közvetlenül pattanásra is rá szoktam tenni egy pöttyöt és megvárom míg megszárad, nagyon szépen lehúzza. Kopott zománcozott kádon foltot hagyhat!

Clean&Clear Mitesszer Eltávolító Tonik

Clean&Clear Mitesszer Eltávolító Tonik
2013. november 28.

Ez egy rémálom. Úgy fénylik tőle a bőröm mintha zsírral kentem volna be. Az illata borzasztó.

Montagne Jeunesse Dead Sea Mineral Mud Cleansing Face Masque

Montagne Jeunesse Dead Sea Mineral Mud Cleansing Face Masque
2013. november 28.

Nekem sem az illattal sem a színnel nem volt különösebb problémám. Csodásan puha lett tőle a bőröm. Kicsit nehézkes a lemosása de ennyi baj legyen. Kár, hogy nincs belőle nagy tubusos kiszerelés. Nem szárít, nincs probléma a bőrömmel ezért javulásról nem tudok beszámolni. A kiszerelés miatt 4 csillag.

Clinique All About Eyes Serum De-Puffing Eye Massage

Clinique All About Eyes Serum De-Puffing Eye Massage
2013. november 28.

Két hete ajándékba kaptam a normál kiszerelésből egy tubussal. Minden reggel és este használom. Változásról nem tudok beszámolni, de nagyon jól eső érzés reggel a hűsítő masszázs a szememnek. Tényleg gazdaságos, az ára kicsit borsos, de azt hiszem újravenném. :)

Himalaya Herbals Purifying Mud Mask

Himalaya Herbals Purifying Mud Mask
2013. november 21.

Nekem az avonos dead sea minerals utan a kedvencem. Bevallom nagy ranjongoja vagyok az iszapos maszkoknak és ár érték arányban veri az összeset. Nálam irritációt nem okozott, annyira szárít mint kell és nagyon puha utána a bőrőm. A lemosása kissé nehézkes de ennyi baj legyen, én a végén langyos vízzel még jól át szoktam masszírozni vele az arcom radirozás miatt. Sokáig elég és most akciós a douglassban ;)

Carmex Orange Flavor Ajakápoló

Carmex Orange Flavor Ajakápoló
2013. november 20.

Nagy Carmex rajongó vagyok!
Tegnap kaptam barátnőmtől amerikából ezt a csodás narancsos ízesítésű verziót. Kisebb mint a többi társa, (5.67g) de az ízek oltárán áldozni kell a mennyiségből. Remélem hamaosan mindenki számára elérhető lesz itthon is :)