kacsa641

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Diamond Nails Zselé Lakk

Diamond Nails Zselé Lakk
2018. augusztus 26.

Nagyon megvagyok elégedve vele. Még régebben kb úgy 2 éve vettem meg a kezdő szettet és szerelem volt azonnal. Nyilván kell egy kis gyakorlás, hogy az ember belejöjjön, de mostanra már szuperül megy.

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2018. augusztus 26.

A tus maga nagyon jó, de az ecset használhatatlan. Úgyhogy emiatt csak 4 csillag.

Bio-Oil

Bio-Oil
2018. augusztus 26.

Az ára kicsit borsos, de nagyon megérte megvenni. A csípőmön korábban rengeteg stria volt és olyan szépen eltüntette, hogy már egyáltalán nem látszanak. A homlokomon is volt korábban egy heg, ami egy pattanásból maradt és már nincs is ott.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. augusztus 26.

A szétrepedt és nagyon száraz ajkaimat mindig gyönyörűen helyre teszi. A Müllerben pedig nagyon jó áron van.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. augusztus 26.

Nagyon jó korrektor. Teljesen lefedi a bőrhibáimat.

Avon Attraction Rush for Her

Avon Attraction Rush for Her
2018. augusztus 26.

IMÁDOM!!!! Már nem is tudom hányadszorra veszem újra, de számomra egyszerűen megunhatatlan. Nagyon finom az illata és rohadt tartós. Reggel befújom magam vele és még este is érzem a ruhámon a nyak részénél.

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2018. augusztus 26.

Na...hát elég érdekes kis termék. Első használatkor a hidratálómba tettem 7 cseppet. Hát azt hittem beszarok úgy marta a bőröm. Azóta 1 cseppet merek csak beletenni és így tökéletes. Nem csíp, hanem kellemesen hűsít. Egyébként az ára a DM-ben 1000 forint nem pedig 800.

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír

Bioderma Sébium Gommante Habzó Bőrradír
2018. augusztus 26.

Pár napja használom. Nagyon jó az illata. A szemcséi számomra egy kicsit durvák, de ezen kívül egyenlőre elégedett vagyok vele.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2018. augusztus 26.

Itteni ajánlások miatt vettem meg. Pár napja használom és iszonyatosan puhává teszi az arcbőröm. Annyira nem vagyok pattanásos. A nehezebb napokon van rajtam egy-kettő, de hálistennek ennyi. Majd még később írok, hogy hogy vált be, de addig is 4 csillag, mert tényleg nagyon puha utána az arcom.