Kalamáris

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Vichy Liftactiv Supreme Éjszakai Krém

Vichy Liftactiv Supreme Éjszakai Krém
2013. március 28.

Semmi extra, főleg az árához képest, inkább átlagos. Túlárazott.

Silanus Kövirózsa Krém

Silanus Kövirózsa Krém
2013. március 26.

Műtét után a műtéti heget kentem vele. Legnagyobb meglepetésemre, néhány napon belül nem lehetett nem észrevenni a pozitív változást, halványodott a heg. Nagyon szépen gyógyult, szinte láthatatlan lett néhány hónapon belül. Ezért megérdemli az 5 pontot.

Biomed Vadgesztenye Krém

Biomed Vadgesztenye Krém
2013. március 25.

Van egy barátnőm Svédországban. Mikor vadgesztenye krémet kért a visszeres lábára, először találomra ezt küldtem neki ( igen, Svédországba!). Több félét is kipróbált utána, amikor valaki itt járt, vitt neki vadgesztenye krémet, majd arra kért, menjek le alfába, mert CSAK EZ AZ ELSŐ VOLT JÓ! Szerencsére ráismertem, többször küldtem neki azóta, de én is használom nyáron, akkor érzékenyebb az ember lányának a lába a melegben. Ár/érték arányban kiváló!

Ombia Cosmetics Age-Control Éjszakai Krém

Ombia Cosmetics Age-Control Éjszakai Krém
2013. március 25.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, hogy kipróbáljam, nemrég akciós volt az Aldiban. Kicsit túlságosan "vastag" krém ez nekem, valószínűleg kézkrémként fogja végezni.

Nu Skin Epoch Baobab Body Butter

Nu Skin Epoch Baobab Body Butter
2013. március 25.

Ajándékba kaptam, meglepődtem, milyen jó. Télen néhány helyen nagyon száraz a bőröm, jellemzően a kéz és a lábszár. Először minden nap kentem, majd annyira rendbe rakta, hogy ma már nem is kell minden nap kennem, kivéve a kezemet. Finom az illata, kellemes az állaga, és remekül működik.
Csak egy kicsit (nagyon) drága, arckrém árban adják, ezért a 4 pont.

Yves Rocher Culture Bio Lifting Bio Feszesítő Éjszakai Krém

Yves Rocher Culture Bio Lifting Bio Feszesítő Éjszakai Krém
2013. március 25.

Ezt a krémet már "tudatosan" választottam a Krémmániás adatok és vélemények ismeretében.
Nagyon kellemes az állaga, jól beszívódik. Nagy pozitívuma, hogy nem irritálja a szemkörnyéket sem, pedig ez a terület nekem különösen érzékeny. Az Yves Rocher krémek közül nekem magasan ez a legjobb. Mivel ahhoz a korosztályhoz tartozom, aki a célközönség, nem gondolom, hogy ettől minden ráncom elmúlik, de kellemes és jó krém.
Akcióban véve meg is éri az árát, de teljes áron kicsit drága, ezért a pont levonás.

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Nappali Krém Száraz Bőrre

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Nappali Krém Száraz Bőrre
2013. március 25.

Bár nem tartozom azok közé, akik csodát várnak egy arckrémtől, ez a krém mégis csalódás volt. Azt elvárom, hogy kellemes legyen az állaga, de ez túl sűrű, nehezen szívódik be. Hidratálni hidratál, de ráncfeltöltő hatását nem tapasztaltam. Többet nem veszem meg.

L'Angelica Teafaolaj Fogkrém

L'Angelica Teafaolaj Fogkrém
2013. március 25.

40 éve küzdök fogíny problémákkal. Kb. 3-4 éve találtam rá erre a fogkrémre, és azóta teljesen rendbe jött az ínyem, bátran haraphatok az almába, már nem hagy nyomot a vérző íny.Minden bizonnyal az antibakteriális teafa olaj felelős a hatásért. "Rezgő" fogkefével használom (Colgate), az kíméletesebb az elektromos fogkefénél, de elegendő masszírozást nyújt. Jelentősen lassítja fogkőképződést.
Ára, ha nem is olcsó, de a többi ínyproblémára ajánlott fogkrém áránál versenyképesebb, és nekem azok egyike se volt ilyen eredményes. A Rossmannban a legbarátibb az ára (800 Ft alatt).
Nekem az íze is kellemes, habár akinek hasonló problémái vannak, annál ez másodrangú kérdés.
Akinek ínyproblémái vannak, feltétlenül próbálja ki, jóval olcsóbb, mint a fogorvos!