Kalarika

Regisztráció dátuma: 2018. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
2018. augusztus 30.

istenem, végre végre sikerült szereznem egyet, pont itt a krémmánián és IMÁDOM ezt a púdert!!
Az arcom annyira csodaszép tőle, hogy alig hiszem el, hogy ilyen létezik. Valóban a pórusokat is eltünteti, nem fénylik az arcom, egész nap bírja. Sajnálom, ha valakinek nem tart így egész nap, nekem simán kitart. Nincs maszkos hatás csak a szépséges bőröm. <3
Csillió csillagos ötös nálam

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2018. augusztus 22.

Lehet csak én vagyok ennyire elégedetlen ezzel a termékkel, meg úgy általában a teafaolajjal. Tény: eddig csak pattanásra használtam és nekem nagyon nem vált be! Megrekesztette a pattanásomat azon a szinten, ahol volt és totál betokosodott tőle, itt éktelenkedik az arcomon napok óta egy nagy darab száraz dudor. Még mielőtt lett volna bármi gyorsan kezelni szerettem volna a pattanást, emiatt lett olyan nagy darab, amilyen akkor volt, amikor rákentem. Ezzel szemben a kezelő oldat, amit előtte használtam - és amit ezután is fogok szinte visszafordítja az állapotot, amennyiben pedig már kidugta a kis bugris a fejét leszárítja szépen, nem ilyen agresszív módon, mint a teafaolaj.
Többetektől olvastam, hogy mennyire mindenre használjátok, keresek neki én is más funkciót és majd frissítem a bejegyzést, de mint pattanáskezelő oldat szerintem egyes :-o
Mivel másról még nem tudok nyilatkozni így kap egy hármast.

Elmex Sensitive Plus Fogkrém

Elmex Sensitive Plus Fogkrém
2018. augusztus 15.

nekem sem érzékeny a fogínyem szerencsére, mégis ezt használom. az oka csupán annyi, hogy ebben magas a fluorid tartalom, míg a többi drogériás csak nyomokban tartalmaz ennyit. Egy nagyon hiteles fogorvos tanácsára kezdtem el ezt használni és nem csalódtam benne. Elektromos fogkefével használva tökéletesen tisztít.
Tanácsom, hogy midnig fejen állva tároljátok, még szerencse, hogy ez könnyen kivitelezhető, így könnyen kijön a vége is.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. augusztus 14.

jaj de nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot, annyira kellemesen bizserget és pihepuha lesz tőle az ajkam! kint USAban pofátanul olcsó minden, bárcsak betáraztam volna belőle, mert tényleg nagyon jó cucc. addig halogattam, míg már itthon találtam magam csak egy árva darabban a zsebemben. amúgy ott kevesebb mint egy bucks, itthon nem is tudom, de itthon is megveszem, ha kifogytam. csak az a piros összetevő bántja a szemem, de hát miért ezek hatnak a legjobban?!

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
2018. augusztus 14.

évekig használtam ezt a krémet, azt hittem, hogy ez a tuti nekem. de olyan szinten kiszárította a bőröm, ami már visszafordíthatatlan. tisztának éreztem magam de alattomosan nagyon durván ráncosított.. mivel anno jónak éreztem emiatt kegyelem kettest kap, de egy kis sunyi dög!

Dove Original Deo Stift

Dove Original Deo Stift
2018. augusztus 7.

sokféle dezodort próbáltam, nekem mind közül ez jött be a legjobban. Illatra is és hatásra is.
Szerencsére nem vagyok izzadós fajta, nekem nem ül be a ráncokba, de tény, hogy foltot hagy, ami ráadásul makacs is, nem lehet csak úgy pikk-pakk eltávolítani egy kis dörzsöléssel, keményen megdolgoztat, ha el akarod tüntetni és még akkor sem biztos, hogy sikerülni fog.
Nekem bevált ez a dezodor és ebben a natúr vagy eredeti tíusában.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2018. augusztus 7.

ez a parfüm is nagy kedvenc, már nagyon régóta szemezgettem vele, végül a párom lepett meg vele szülinapomra. őrzöm védem, az illata tetszik nagyon és hát az üvegcse.. ennél csajosabb nem is lehetne! Mindig rettegek nehogy a cicám leverje és eltörjön a sarka, mert az én parfümöm csak 30 milis és bevallom nem merném táskában hordani, tuti azonnal letörne, nálam meg a mécses törne el abban a pillanatban. De nem is baj, mert az illata kitart egész napon át!

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2018. augusztus 7.

Szeretem ezt a parfümöt, nekem nem illan el hamar az illata, ami nagyon tetszik. Picit lehet durva, de pont ez tetszik benne.

Chanel Chance EDP

Chanel Chance EDP
2018. augusztus 6.

nálam ez A PARFÜM. nagyon régóta használom és csak kivételes alkalmakkor viselem. két fújás bőven elég belőle és sokáig megmarad, nem illan el fél órán belül. Én imádom!

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2018. augusztus 6.

Most vettem itt a krémmánián és tuti venni fogok még, mert annyira tetszik az illata és olyan jó érzés a bőrömnek. imádom, hogy kis helyen is elfér (30 milisem van), de otthonra magamnak tuti nagyobb kiszerelést fogok beszerezni. Pazar illata van, mondtam már?
Tetszik az üvegcse is, igazán impozáns. Elhiszem, hogy királynő vagyok én is, aki megérdemli ezt a terméket.
Frissítő érzés használni, főleg nagy melegben. Elsősorban tisztítás után szoktam használni, de van, hogy napközben is fújok az arcomra.