Kaldi

Regisztráció dátuma: 2018. december 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

e.l.f. Lock On Liner and Brow Cream

e.l.f. Lock On Liner and Brow Cream
2018. december 19.

Mindennap használom, és imádom :) Még gyakori használat mellett is lassan fogy, ecsettel könnyedén felvihető, egész nap a helyén marad, pedig nem használok utána semmilyen fixálót. Hogyha egyszer elfogy, lehet, hogy kipróbálom a világosabb árnyalatot is, de viszonylag egyszerűen lehet játszani az erősségével attól függően, hogy világosabb vagy sötétebb hatást szeretnénk.

e.l.f. Studio Pirosító Paletta

e.l.f. Studio Pirosító Paletta
2018. december 19.

Nagyon szeretem, gyakran használom, és eddig nem látszik, hogy fogyott volna belőle :) Általában több színt kombinálok, néha a szemhéjamra is ezt használom, és nagyon szép színeket lehet elérni vele. Egy kicsit azért kopik nap végére, de nálam ez lehet, hogy még előny is, mert hajlamos vagyok túlzásba vinni a használatát :)

e.l.f. Studio Baked Highlighter

e.l.f. Studio Baked Highlighter
2018. december 19.

Kicsit furcsa highlighter. Hallottam róla, hogy érdemes lekaparni a felső réteget, úgyhogy ez volt az első lépés nálam is, de valahogy így sem az igazi. Olyan mintha semmi sem kerülne az ecsetre, az arcomra mégis felmegy egy csomó csillám, de mégsem úgy néz ki, ahogy szeretném, ezek a csillogó szemcsék is elmásznak a nap végére. Szerintem nem volt rossz ötlet kipróbálni, de azért legközelebb valami mással próbálkozom.

e.l.f. Perfect Finish HD Powder

e.l.f. Perfect Finish HD Powder
2018. december 19.

Én szeretem, mert helyén tartja a korrektort a szemem alatt, a homlokom pedig kevésbé olajos, hogyha használom, de azért ezzel sem bírom ki egész nap, és felvitel után először kicsit ijesztően fehérnek tűnök, ami gondolom, hogy a HD púder velejárója, ezért lehet, hogy inkább valami mást próbálok ki, hogyha elfogy.

e.l.f. Aqua Beauty Blush & Bronzer

e.l.f. Aqua Beauty Blush & Bronzer
2018. december 19.

A középső árnyalat van meg, és nagyon szeretem. A pirosító nagyon szép, könnyű eldolgozni, és viszonyleg sokáig megmarad a színe felvitel után. A bronzosító nekem kicsit sárgás, ezért én szemhéjpúderként használom, így viszont imádom :) Pár hónapja használom, de szerintem még jó sokáig elég lesz. Ha elfogy, lehet, hogy kipróbálom valamelyik másik árnyalatát, de mindenképp megéri ez a termék :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. december 19.

Nagyon jó sminkeltávolításhoz, szemkörnyékre is használom és egyáltalán nem irritál, egy üveg pedig sokáig elég.

Lush Seanik Szilárd Sampon

Lush Seanik Szilárd Sampon
2018. december 19.

Ez a sampon nagyon szárítja a hajat, én főleg a hajvégeknél tapasztaltam ezt, ezért mindenképp szükség van mellé jó balzsamra. Még tesztelem a többi Lush sampont, hátha sikerül találnom egy jobban hozzám illőt, de ez a samponkorong sem rossz választás, sokáig elég, és szerintem segíthet kitolni a hajmosások közötti időt.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2018. december 19.

Én úgy éreztem, hogy használat után is nagyon gyorsan zsírosodott a hajam, pedig éppen erre a problémára ajánlották az üzletben... Viszont úgy vettem észre, hogy az én hajam is gyorsabban nőtt tőle, ezért mindenképp megér egy próbát annak, aki erre keres sampont.

Lush Twilight Tusfürdő

Lush Twilight Tusfürdő
2018. december 19.

Nagyon finom illata van, sokáig érezni lehet a bőrön. Nem szárít, nagyon szép színe van, tényleg nyugodtabban alszik az ember ettől az illattól :)

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2018. december 19.

Nagyon finom illata van, viszonylag tartós is, ruhára fújva egész sokáig megmarad. Tetszik, hogy ilyen nagy kiszerelésben kapható, én párnára is szoktam fújni belőle, egy kicsit szerintem segít a levendula illat az elalvásban :)