Kaldi

Regisztráció dátuma: 2018. december 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Lust Parfüm

Lush Lust Parfüm
2018. december 19.

Először egy kicsit erős jázmin illata van, de kb. egy óra múlva nagyon finom, kevésbé erőteljes illat marad utána. Kicsit sokallom az árát, és nem is bírja ki egész nap a bőrön egy fújással, ruhára pedig nem merném fújni a piros színe miatt.

PomPom Hűvös Fuvallat Sószappan Teafával

PomPom Hűvös Fuvallat Sószappan Teafával
2018. december 19.

Eddig ez a szappan tetszik a legjobban. Pattanásos a bőröm, de ez a szappan csökkenti a pirosságot, jól tisztít, nem szárítja a bőrömet.

PomPom Ragyogás Kókusz Natúr Szappan Teafával

PomPom Ragyogás Kókusz Natúr Szappan Teafával
2018. december 19.

Pattanásos bőrre ajánlották, de nekem új pattanásokat okozott. Bíztam a teafaolajban, és más pompom szappanokkal már voltak pozitív tapasztalataim, de ez nagyon zsírosnak tűnik, ami inkább eltömíti a pórusokat.

Pompom Mangóvajas Natúr Szappan Édes Naranccsal

Pompom Mangóvajas Natúr Szappan Édes Naranccsal
2018. december 19.

Arcra használom, szerintem sminklemosás után megfelelően tisztít, nem szárít, pattanásokat sem okoz.

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé
2018. december 19.

Még csak ezt az egy virágvizes zselét próbáltam, de ebből már a második tubust használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Az én zsíros, helyenként vízhiányos bőrömet megfelelően hidratálja, viszonylag gyorsan beszívódik, reggel lehet rá sminkelni, a pattanásokat pedig nem bántja, talán egy kicsit csökkenti is a pirosságot, de mindenképp szükség van mellette más pattanás elleni termékre is. Nekem az illata is tetszik, de azt használat után nem lehet sokáig érezni, úgyhogy szerintem annak sem fog problémát okozni, aki nem szereti az erős illatú krémeket.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. december 19.

Néhány hónapja használom, és nagyon sokat segített a pattanásaimon. Azt nem vettem észre, hogy a faggyútermelésen változtatott volna bármit is, de már annak is örülök, hogy kevesebb pattanásom van, és amik előjönnek, azok is sokkal hamarabb elmúlnak, mint ezelőtt.