kalla

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Essence XXXL Shine Szájfény

Essence XXXL Shine Szájfény
2016. június 28.

Egy női magazin mellé kaptam ajándékba, a Poppy Red nevű árnyalatot. Nagyon megszerettem, annak ellenére, hogy nem vagyok túlságosan szájfény párti. Nem ragacsos, az aplikátorral nagyon könnyen felvihető, és nagyon szép színt ad az ajkaknak. Ráadásul nálam a tartóssága is egészen jó, szájfényhez képest.

Balea Selyemfényű Hajbalzsam Frangipáni Virág és Gyöngy Kivonattal

Balea Selyemfényű Hajbalzsam Frangipáni Virág és Gyöngy Kivonattal
2015. szeptember 1.

Teljesen véletlenül választottam ezt a balzsamot, de nem bántam meg! Az illatát egyszerűen imádom!!!! A hatása is nagyszerű, puha és selymes lesz tőle a hajam! Meseszerű!

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó+Aloe Vera

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó+Aloe Vera
2015. augusztus 23.

Én nagyon szerettem volna megszeretni, de annyira erős és émelyítő az illata, hogy egyszerűen nem bírom használni. Ráadásul, amikor használtam, akkor elnehezítette és zsírosította az én, amúgy extra száraz, hajamat. Szóval nálam kuka.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2015. augusztus 22.

Lehet csak velem van a baj, de én nagyon mellényúlhattam. Annyira boldog voltam, ugyanis találtam egy gyönyörű, dögös vörös árnyalatot, ez volt belőle az utolsó az üzletben. Mindig ilyenre vágytam, de sajnos nem vált be. Alig kenem fel, másnap már elkezd lepattogni. Ráadásul azóta sem találtam olyan szép vörös színt. Szóval, nálam, csalódás.

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal
2015. augusztus 22.

Egyszerűen imádom! Mindig hajmosás után kenem fel a hajamra, betekerem és rajta hagyom a hajamon egy órára. Utána kimosom, és - voilá!- kész a gyönyörű, selymes, puha haj. Nekem ez egy abszolút csodaszer a száraz, alultáplált hajamon. Egyértelműen újraveszem majd, ha valaha is elfogy ez a hatalmas tégely. :)

Palmolive Feel Good Tusfürdő

Palmolive Feel Good Tusfürdő
2015. augusztus 20.

Isteni az illata! Egyszerűen imádom! Ráadásul sokáig megmaradt a bőrömön és zuhanyzás után a fürdőben is! Csak sajnos nagyon hamar elhasználtam, és már nem találom sehol sem, pedig akárhányszor újravásárolnám! ( Sajnos nem Magyarországon lakom, nálunk nincs sem Tesco, sem Müller, sem Rossmann...:( )

Avon Skin So Soft Csillámló Testápoló Olajspray Ásványi Anyagokkal

Avon Skin So Soft Csillámló Testápoló Olajspray Ásványi Anyagokkal
2015. augusztus 20.

Sajnos nekem nem vált be! Az illata kellemetlen, nagyon alkoholos, és szárította is a lábszáramat. Ráadásul nem akart beszívódni, sokszor órákkal később is síkos volt tőle a lábam. Csillogni is csak az olaj miatt csillogott, hiába ráztam fel a csillámokat az alján.

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír
2015. augusztus 20.

Hát ez nekem nem jött be! Nem használ semmit, sőt tovább zsírosította a T- vonalamat, sőt még az addig száraz területek is bezsírosodtak. Kuka!

Cien Madame Glamour Golyós Dezodor

Cien Madame Glamour Golyós Dezodor
2015. július 16.

Nagyszerű illata van, és nagyon jól használható is! Sokkal jobban hat, mint eddig bármilyen golyós deó, amit eddig használtam, és a ruhákon sem hagy nyomot. Már a második üveggel használom és biztos, hogy újra fogom vásárolni!

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó
2015. július 16.

Nagyon szeretem, kellemes az illata és jól végzi a dolgát is! Egyetlen bajom az adagolójával van, ami sajnos ereszt, bár jól adagolja a terméket. Egyértelműen újravásárlós nálam!