kalmaniki

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta
2020. október 28.

Csodálatos highlighter paletta! Nagyon szép fényt ad az arcnak, könnyű használni, nem csillámbomba. Egész nap a helyén marad és ráadásul olcsó. Szuper minőség! Én mindennap használom.

Avon Planet Spa Radiant Gold Hand Cream

Avon Planet Spa Radiant Gold Hand Cream
2019. november 24.

Nagyon jól hidratáló, gazdag kézkrém. Pici tubus, de nekem sokáig kitartott, mert kevés is elég belőle, úgy is megfelelően hidratálta a bőrömet. Praktikus a kiszerelése.

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2019. november 24.

Számomra csalódást okozott ez a termék. Szép pillákat lehet elérni vele több réteg felvitelével, de maszatolódik és potyog nap közben, ami engem nagyon zavar.

The Body Shop British Rose Testvaj

The Body Shop British Rose Testvaj
2019. november 23.

Most fogyott el nálam és imádtam! Isteni ez a rózsa illat, nőies, kifinomult. Gyorsan beszívódott mégis nagyon jól hidratált, nem is kellett mindennap használnom. Biztos, hogy újraveszem hamarosan.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2019. november 1.

Nehéz, fehér színű krém. Olajos hatást kelt a bőrön, nehezen szívódik be. Ennek ellenére majdnem egész nyáron ezt a fényvédőt használtam, mert megbízható és a bőröm nem szenvedett károsodást a napfénytől, pedig rengeteget voltam a napon. Csak ajánlani tudom.

Garnier Pure Active Stick Mitesszerek Ellen Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Stick Mitesszerek Ellen Aktív Szénnel
2019. november 1.

A kialakítása tetszik, viszont morzsolódik használat közben. Nagyon erősen radíroz, számomra túl durva. Szárítja a bőrömet, de heti 1x azért használgatom.

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk
2019. november 1.

Borzalmas ez a maszk... Nehezen szárad meg, csak darabokban lehet leszedni, ráadásul nagyon fájt az eltávolítása. Kiszárította, irritálta a bőrömet. Tisztító hatást nem vettem észre. A kukában végezte.

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2019. november 1.

Nagy kedvencem ez a parfüm, de csak a hűvösebb időben tudom viselni. Édes, melengető illat. Rajtam nagyon tartós, egész nap érzem magamon.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2019. október 27.

Sokat javított a bőröm állapotán, mióta mindennap használom. Már csak néha jön elő 1-2 pattanás az arcomon és a mitesszereim is kevesebbek lettek. Már a 3. üveggel használom el.

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk

Nivea Urban Skin Good Night Detox Éjszakai Arcmaszk
2019. október 27.

Imádom! Gyorsan beszívódik mégis gazdagon hidratál és feltölti a bőrömet. Az illata nagyon kellemes. Nem használom minden este pedig szívesen tenném.