kamelia

Regisztráció dátuma: 2016. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Herbal Essences Szulfátmentes Sampon Aloe+Bambusz

Herbal Essences Szulfátmentes Sampon Aloe+Bambusz
2021. augusztus 21.

Vásárlás után néztem meg róla itt a véleményeket, szóval kicsit megijedtem.
Na de hogy a hajam mennyire imádja és én is, az számomra is hihetetlen. :D
Vékonyszálú, hullámos hajam van. Elég sprőd volt már a vége, mikor ezt megvettem.
Az illata szerintem kellemes a hajam pedig puha és nagyon jó esésű lesz tőle. A balzsamjával együtt használom. A hajvégeim sprődségén is segített némileg. Nem zsírosít, szóval nem kell két naponta mosnom a hajam.
Valami 1300 Ft-ért vettem, szóval teljes mértékben megérte az árát. Simán újravevős.

dr. Organic Aloe Vera Sampon

dr. Organic Aloe Vera Sampon
2021. május 15.

Sosem voltam az heti egyszer hajat mosós fajta. Míg nem találkoztam ezzel a samponnal. :D
Pakolást/balzsamot nem minden hajmosásnál használok (amikor nem, akkor olaj) de a hajam így is szép. Bár a pakolás nélküli mosás után kicsit nehezen fésülhető a hajam, de amikor megszárad, akkor nagyon szép és könnyű.

BaByliss Steam Pure Micro-Gőzölős Hajvasaló és Göndörítő

BaByliss Steam Pure Micro-Gőzölős Hajvasaló és Göndörítő
2021. február 28.

Lassan három hónapja használom, szóval úgy érzem megérett a véleményemre.

Először is, mindig szkeptikus voltam a gőzölős hajvasalókkal: "Gőz a hajra? Nemá!". Aztán 2020 december elején vágattam a fodrászommal a derékig érő hajamból egy long bobot és a végén kivasalta az új gőzölős hajvasalójával, amit akkoriban szerzett be. Engem ezzel meggyőzött, puha lett a hajam szóval akartam egyet itthonra.
Erre esett a választásom. Vékony szálú, hullámos hajam van, de minden nap egyenesre vasalom. Igen, minden nap. :) Sajnos mivel már az esti zuhanygőzben is összébb ugrik, muszáj. :)
Ezt 2-es fokozaton használom mindig és szerintem szuper. December óta a hajamból nem volt vágva és a végével nincs semmi baj, még nem igényli a vágást. Ergo, nem töri a hajam. A tartályban nem látszik, hogy meddig van, de én csak kiszedem és meg szoktam rázni, úgy hallom mennyi lötyög benne. Az egyik oldaláról a fésűt kiszedtem, csak azt az oldalit hagytam bent, amelyik a vasalótalpak közé érkezés előtt fésüli a hajamat, utána már szerintem fölösleges.
Tény, hogy meg kellett tanulni használni. A fésűbe néha beakad a hajam még a mai napig, de ebből nem csinálok problémát. Ez apróság azért cserébe, hogy a hajam fényes és puha tőle.
Szerencsére a csöpögést én nem tapasztaltam, az enyémmel minden rendben. Lassan, nem túlzott mennyiségben, de nyomja a gőzt. Vasal ahogy kell. Nem kívánok többet.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash
2020. december 19.

Az alapból száraz bőrömet még inkább szárította aztán pár nap használat után már jött is az ekcéma (cuki kis nedvedző hólyagok formájában).
Pedig nagyon finom illata van, igazán sajnálom.
Mostanában nem ez az első Dove termék amivel befürödtem, azt hiszem ezt a márkát ideje elfelejtenem.

Dove Powder Soft Golyós Deo

Dove Powder Soft Golyós Deo
2020. december 19.

Nálam allergiát (ekcéma) okozott.
Egyébként finom illata lenne, de nem tudtam sokáig használni.

Kallos Color Hajsampon Lenmagolajjal és UV Filterrel

Kallos Color Hajsampon Lenmagolajjal és UV Filterrel
2020. november 1.

Jól tisztít, jó az illata, olcsó. És a pozitívumok itt el is fogytak.
Olyan tapintású lesz tőle a hajam, mintha egy cirokseprőt fogdosnék.
Szerintem a színt sem igazán védi, legalábbis nekem úgy kikopott a festékem, mintha szimpla samponnal mostam volna.
Sok kell belőle, hogy rendes habot képezzen (biztos ezért adnak 1 litert egy ezresért :D ).

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2019. augusztus 8.

Amikor a boltban, flakonból szippantottam bele, akkor még tetszett az illata.
De sajnos tusolás közben már nagyon nem.
A bőröm szereti, de az orrom nem.
Egyszerűen olyan, mint a savanyú tejből készült kakaó. Fujj

Avon Nutra Effects Élénkítő Micellás Arcradír

Avon Nutra Effects Élénkítő Micellás Arcradír
2019. június 10.

Nagyon keveslem benne a szemcséket. Ezt a mélyentisztítós dolgot nem igazán vettem észre. Mattítani nem mattít. Nem érzem teljes pénzkidobásnak, de annál nem sokkal több számomra. El fogom használni, de nem veszem újra.

Uriage Arcradír Gél

Uriage Arcradír Gél
2019. május 2.

Nagyjából 3 hete használom, mert sajnos amit eddig használtam, már nem kapható.
A patikában ezt ajánlották helyette, gondoltam, adok neki egy esélyt.

Először is kezdem az illatával. Én nagyon kellemesek találom, azonban túl erőteljes. 3 hét után sem utáltam meg, még most is tetszik, de még mindig az a véleményem, hogy visszafogottabbnak kellene lennie.

Az állaga szerintem nagyon jó, elegendő vízzel (ezt ki kell tapasztalni) tökélesen elég egy borsónyi kis mennyiség is.
A szemcséi tökéletesek lennének, ha több lenne belőlük.

Az érzékeny bőröm utána nem húzódik, szépen radíroz és teszi a dolgát.

Az 1 csillagot csupán a szemcsék miatt vonom le, mert én elviselnék belőle többet. Egyébként jó kis termék, de nem tudom, hogy újraveszem-e majd. Mivel az "igazi" már nincs, lehet keresgélek még.

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution
2019. január 3.

Szépen teszi a dolgát, a BB krém+púdert is szépen leszedte az arcomról.
Nem irritál. Használat után kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de ez pár perc alatt megszűnik.
Újra fogom venni.