kamili07

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isntree TW-Real Bifida Ampoule

Isntree TW-Real Bifida Ampoule
2019. január 14.

Szerettem volna a peptideket beépíteni a rutinomba, főképp ezért rendeltem meg. A várakozásaimat felülmúlta! Előtte a Purito fermentált esszenciáját viszem fel, reggel C vitamin szérum és az én kombinált bőröm már nem igényel ezek után semmit. Nyugtat, simít, nem csillog, de ragyog a bőröm utána. Must have darab!

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2019. január 9.

Nagyon kiadós, hatalmas adag, fél évig elég volt az első üveg .Reggel és este is használom, immár a második flakont fogyasztom, szóval már írhatok véleményt, úgy gondolom. Tonik után, vagy helyett viszek fel egy vagy 2 réteget, ezután C vitamin szérumot. Nem bántja a bőrömet a niacinamid- C vitamin kombó, de ebben nincs is olyan sok. Hamar beszívódik, nem ragad, rétegzős rutinba pont illeszkedik. Nagyon jól hidratál, nyáron már csak Hyaluron szérumot és fényvédőt raktam fölé. A bőröm felébred tőle reggel. A fermentált összetevők az én bőrömet látványosan javítják. A niacinamide a zsíros bőrömmel nagyon jót tesz, tuti mérsékeli a zsírosságot nálam.

Bioderma Atoderm Nutritive Krém

Bioderma Atoderm Nutritive Krém
2018. június 3.

Éjszakára használom retinol után a szemkörnyékemre. Mivel a retinol nekem szárít, de az anti -aging miatt nem akartam lemondani róla, kellett valami, ami ellensúlyozza a szárító hatást. Erre a célra tökéletesen bevált. Puha, hidratált bőr, nyoma sincs szárazságnak. A teljes arcomra nem használom, mer az én kombinált bőrömre sok lenne, csak bajusz gyanta után a megtépett területre szoktam kenni. Nagyon szépen lenyugtatja a szám fölötti helyet. Ja, és a kislányom kezén a télen jelentkező ekcéma szerű tüneteket is eltünteti.

Missha Near Skin Dustless Defense Sunblock SPF50+ / PA+++

Missha Near Skin Dustless Defense Sunblock SPF50+ / PA+++
2018. május 25.

Idén kezdtem használni ezt a fényvédőt és elégedett vagyok vele. Felkenéskor picit sűrűnek érzem, mégsem nehéz, nem fullasztó a bőrömnek. Szépen el lehet oszlatni, a fehér szín is eltűnik gyorsan, pedig féltem, hogy meszelni fog, mert alapból barna bőrű vagyok. Engem még kicsit mattít is, ami szuper, mert egyébként minden hamar átfénylik rajtam- de nincs az a totál természetellenes mattítás. És végre valami, amitől tényleg alig láthatóak a pórusaim. De a legmeglepőbb az volt számomra, hogy a BB krémem nagyon szépen mutat rajta. Én nem használok a hétköznapokon primert, de emelett úgy tűnik nem is lesz szükségem rá. Zsíros, kombinált bőrre jó választás.

The Saem Cell Renew Bio Micro Peel Soft Gel

The Saem Cell Renew Bio Micro Peel Soft Gel
2018. május 18.

Legutóbbi rendelésemmel jött belőle minta. Rendszeresen retinolozok és hámlasztok, azt hittem erre nekem semmi szükségem, de alig kezdtem el masszírozni vele az arcomat, máris labdacsokba rendeződve jöttek le az elhalt hámsejtek. Olyan bőröm lett egy perc alatt, hogy el se hiszem: sima, puha, a pórusaim szinte láthatatlanok lettek! Új szerelem! Must have lesz nyárra, amikor nem tudok hámlasztani!

The Skin House Wrinkle Eye Cream Plus

The Skin House Wrinkle Eye Cream Plus
2017. július 1.

Hamar felszívódó, nem túl kemény, selymes állagú krém. Könnyen eloszlatható a bőrön, jól hidratál, sminkelni is lehet rá. Este is, reggel is használom. Este Advanced Retinoid-ot, reggel Caffeine Solution-t teszek alá. Önmagában is jól hidratál, de ezekkel együtt tényleg csodát tesz a szemkörnyéki bőrömmel.
És nem utolsó sorban nagyon olcsó, szép összetevős kis kence. Valószínűleg újravevős.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2017. július 1.

Reggelente sajnos puffadt szemekkel ébredek és nem múlnak el egykönnyen. Igazság szerint én mindig látom őket. Sajnos karikáim is vannak, így mindig fáradtnak tűnik a tekintetem. Én már annyi mindent kipróbáltam, de igazából semmi sem segített. Ez a talán a leglátványosabb. Nagyon finom, aranysárga folyadék, ami nem hagy ragacsos réteget maga után. Arctisztítás és C vitaminos szérum után kenek 1-1 cseppet a szemem köré és kb. 10 perc alatt elég szépen lehúzza a duzzanatot. A leghatásosabb szemránckrémet még keresem, jelenleg a the Skin House Wrinkle Eye Cream Plus+ - t használom utána. A kettő együtt szépen működik. Mivel a genetikámból adódik a problémám, teljesen eltüntetni a pufikat és a karikákat semmi sem fogja, maximum javítani lehet a helyzeten. Ez nem a termék hibája, nagyon szeretem, összességében sokat segít nekem.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2017. július 1.

Elsősorban a szemem körüli pici ráncocskák és a kissé megereszkedett szemhéjam miatt vettem meg, de az egész arcomra kenem. Most járok az elő üveg végén és látszik, hogy valóban van hatása. Naponta használom éjszakára, egyáltalán nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Eredmény: a szemhéjam szinte kisimult, sokkal szebben mutat rajta a smink (bár a szemhéjam nem emelkedett meg, de ezen már csak a plasztikai sebész segíthetne), a ráncaim pedig valóban simultak és csak nevetéskor bújnak elő! Azt is észrevettem, hogy a pórusaim is finomodtak és a foltjaimat is szépen halványította. Gyorsan felszívódik, nem ragad, utána már csak Cosrx Galactomyces fermentált esszenciáját használom. Jelenleg nincs raktáron, de remélem hamarosan kapható lesz, mert nálam ez nélkülözhetetlen darab lesz, úgy tűnik!

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)
2017. február 15.

Összességében szeretem, jól hidratál, nem zsíros, hamar beszívódik, nem csillog az arcom, pedig féltem tőle, hogy nekem sok lesz. Elég sűrű krém, mégis meglepően könnyű. Kipróbáltuk a páromon és azóta mindennap keni, pedig ő nem volt ilyen kenegetős fajta. Ezt a krémet átengedtem neki, mert ketten hamar elhasználnánk - ennyi pénzért 50ml elég drága- és látom, hogy szívesen nyúl utána.

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
2017. február 15.

Ilyen puha a bőröm még soha nem volt, mint amióta ezt használom. Éjszakára kenem a Cosrx Galactomyces esszencia után és reggelre tényleg valószinűtlenül puha, selymes és hidratált az arcom. Hogy önmagában mire képes, azt nem tudom, de a kettő együtt hatásában bámulatos. Nyárra lehet sok lesz, de most télen szomjazik a bőr. A párom eddig nem használt semmilyen krémet. Őt is kenegetem vele és rajta látványos a ránctalanító hatás reggelre.