kaputelefon

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Little Princess Fésülést Könnyítő Spray

Balea Little Princess Fésülést Könnyítő Spray
2021. április 3.

Borzasztó rossz termék. Kislányom egyenes szálú, hátközépig érő haja nagyon könnyen gubancolódik, nehéz kifésülni. Kipróbáltam ezt a fésüléskönnyítőt, mit ne mondjak, totálisan kukázható az egész. Megpróbáltam sok fújással, megpróbáltam kevéssel, száraz hajra, törölköző-nedves hajra. Az egyetlen hatás, hogy kb fél óráig sima érzete van a hajának, utána viszont sokkal jobban kócolódik, mivel a hajon megmaradó termékbe beleragad a szálló por, és borzasztó lesz az állaga, a fogása. A használata után 2 nappal már mosni kell a haját, és már a haj bevizezésekor habzik minden, szóval a termék tényleg benne marad a hajban, nem szívódik fel (vagy nem tudom,milyen hatásmechanizmussal kellene működnie). 10/1

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös
2020. november 4.

Elég rövid a hajam, így én csak fél dobozzal használok el egy-egy festéskor.
Alapból krumplibarna a hajam színe, tök uncsi, én egy kis frissítésre vágytam :) az tetszik benne, hogy simán bírja 2-3 hónapig is, mert nagyon fokozatosan kopik ki a hajnövéssel párhuzamosan, tehát nincs olyan csúf lenövésem. Mondjuk ha majd több lesz az ősz hajszál, valszeg mást fogok mondani, de egyelőre tökjó :)
az illatát nem nagyon kedvelem. Nem gyógynövényes, inkább gazos az aromája.
Natúr termék, nem ricsásodik ki tőle a bőröm.

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2020. november 4.

Imádom, ez volt 25 évvel ezelőtt életem első "Krém"je, amit kamaszként megvettem magamnak :) gyakorlatilag mindenhová ezt kenem, nyáron sem izzaszt. Kellemes az illata is :)

Alverde Szilárd Testvaj Mandarin és Bazsalikom Illattal

Alverde Szilárd Testvaj Mandarin és Bazsalikom Illattal
2020. november 4.

Teljesen használhatatlan. Nagyon lassan és nehezen olvad, felszívódása zéró, hidratáltság érzete zéró. Eltörik a kézben, nehéz felvinni, a karton dobozka csupa zsírfolt lesz az első használat után. Pénzkidobás volt sajnos :(

Adidas Culture of Sport Uplift EDT

Adidas Culture of Sport Uplift EDT
2020. október 20.

Régóta kerestem olyan illatot, ami az Oriflame Together for Her EDT-re hasonlít, amit 15 éve kivezettek. Ez az illat nagyon emlékeztet rá, friss, minden évszakban imádom, és kapaszkidjatok, a dmben 1500 pénz volt leakciózva 😍

WiseTree Naturals 28+ Krém a Ráncok Mérséklésére (régi)

WiseTree Naturals 28+ Krém a Ráncok Mérséklésére (régi)
2020. január 1.

Ajándékba kaptam a krémet. Az illata finom, natúr, az állaga könnyű Nagyon pici mennyiség is elég belőle, a bőröm hamar beszívja, nagyon jóleső érzést nyújt. Ráncellenes hatást nem nagyon figyeltem, mert nem számolom a ráncaimat, engem csak a feeling érdekel :)
Keresek mellé egy WTN szemránckrémet is, ha az is ennyire fincsi, akkor megtartom ezt a gyártót :)

Helia-D Narancsbőr Elleni Karcsúsító Gél

Helia-D Narancsbőr Elleni Karcsúsító Gél
2019. október 6.

Éjszakára szoktam bekenni vele az egész hasamat jó alaposan, nekem nem csíp hanem kellemes melegérzetet nyújt.
Éjszaka kihajtja belőlem a vizet rendesen, szóval reggelre mindig laposabb az amúgy elég pohos hasam és nagyon kell pisilni :)
Narancsbőr ellenes hatásról nem tudok beszámolni, nekem a haslaposítás sokkal többet ér, szóval számomra 5* :)
illata szuper
hamar felszívódik
nem ragacsos
az ára kissé húzós :/

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer
2019. október 6.

Gyulladt helix piercing kiegészítő kezelésére használtam. Ha éppen nem volt időm a teafa olajos ecsetelésre, akkor gyorsan fújtam egyet a piercingre, hogy legalább a fertőtlenítés megtörténjen :)
Gyulladáscsökkentő hatásról nem tudok beszámolni.
Jobb, mint a betadine, mert nem színezi el a bőrt.

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid

Gyógyszertári Hidrogén-Peroxid
2019. október 6.

Többek javaslatára gyulladt helix piercing fertőtlenítésére, kezelésére vettem. Nekem sajnos nagyon nem vált be, még erősebb lett a gyulladás :(
Másra még nem használtam, lehet hogy ott működik, de nekem erre nagyon rossz volt, ezért kapott az egy csillag helyett közepes értékelést.

Tebamol Teafaolaj

Tebamol Teafaolaj
2019. október 6.

Strandolás után begyulladt a helix piercingem és elkezdett hátul egy kis dudor nőni. A porc gyógyulási folyamata sajnos nagyon lassú (hónapokig tart). Ezért kerestem valami fertőtlenítő-szárító-gyulladáscsökkentő hatású szert, amit huzamosabb ideig is lehet használni, és külföldi fórumokon a teafa olajat ajánlották. Reggel ébredés után és este lefekvés előtt fülpucára cseppentve ecsetelem, és szép lassan lohad a dudor. Egy hétnél tartok, és használni fogom továbbra is :) ezzel a tendenciával még kb 3-4 hét és minden OK lesz (illetve soha többé nem merülök strandvízbe nem 100%-osan kész piercinggel).
A szaga elég erős. Én szeretem ugyan, de már többen jelezték, hogy fura illatom van :D