KaradyAnn

Regisztráció dátuma: 2018. május 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2022. február 11.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Pozitívuma, hogy olcsó és nem okozott pattanásokat. De kukacosodik, órákkal később is még a dekoltázsomon is, ahova nem sminkelek, érzem, hogy a bőrömön van, nagyon kellemetlen a használata. Megpróbálok majd többet várni a sminkeléssel, de újravenni biztos nem fogom, inkább az SPF 30-as tesója.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Soft Cheek Tint

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Soft Cheek Tint
2021. október 1.

Elképesztően pigmentált, érintésre, eldolgozásra púderessé váló krémpirosító. Érdemes gyakorolgatni éles bevetés előtt, mert könnyen megszalad vele az ember, ki kell tapasztalni a mennyiséget. Nagyon tartós, gyönyörű színei vannak és akciós áron megéri megvenni. Szemhéjra is szívesen használom. Különösebb szagát vagy illatát nem éreztem, irritációt nem okozott.

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel
2021. október 1.
(!)

Tesztelésre kaptam én is itt a Krémmánián. Ezelőtt Listerine-t használtam, amiből hiába vettem a gyengéd formulát, az alkoholmenteset kivétel nélkül szétszárították a számat és csíptek. Ilyen szájvízhasználati élmények után kellemes tapasztalat volt, hogy ezt kicsit sem találtam csípősnek. Aki a brutál mentolos szájvizet kedveli, annak nem ajánlom. Frissnek friss, de gyengédebb. A hátoldalán van egy kis instrukció, hogy mennyit és meddig öblögessünk. Ami pedig különösen szuper, hogy a kupakon van jelölés 10, 20 és 30 ml-ekről, így az adagolás is egyszerűbb és komfortosabb is volt nekem a kupakból használni mint az üveget meghúzni :P Napi 1, időnként 2 alkalommal használva egy hónapig volt kb elég. Tisztábbnak érzem napközben a fogaimat, ha ezt használom. Megvettem mellé a fogkrémjét is, azzal együtt is működött rendben. Ezt fogom újravenni, nekem tökéletes.

RIVAL loves me Tropical Bronzer

RIVAL loves me Tropical Bronzer
2021. május 14.

02 honolulu árnyalatban vettem meg, ez egy hideg barna árnyalat. Éppen ezért bronzernek számomra furcsán hat, de kontúrnak tökéletes. Nagyon pigmentált, ezért az ecsetet (saját ecsetét is szoktam használni, teljesen jó kontúrozni) épp csak belemártom, leütögetem és a kézfejemre is rányomom párszor mielőtt felvinném, és még így is óvatosan kell dolgozni vele. Estére, főleg a maszknak hála eltűnik szegényke. De nekem drogériás viszonylatban tökéletes, jobban tetszik, mint az Essence kontúr duoja.

the Balm Anne T. Dotes Tinted Moisturizer

the Balm Anne T. Dotes Tinted Moisturizer
2021. május 13.

Elég rosszul indult a kapcsolatunk, mint utólag rájöttem, sok tévedés miatt. Notinon vettem a 14-es árnyalatot, mert a szín pont passzolt és kevesebb, mint fél áron úgy voltam vele, hogy egy The balm terméket nem hagyhatok ki. Amikor meghozta a futár, azonnal ki is próbáltam. Kézzel vittem fel, az akkor elég sűrűnek tűnő formulát. Elsőre jó volt a szín, de kb 5-10 perc múlva brutál mód oxidálódott és foltos volt. Nem ecsetelem a csalódottságomat. Félretettem és elkönyveltem, mint bukta.

Aztán kb. egy hónappal később megesett rajta a szívem és adtam neki még egy esélyt. És milyen jól tettem 😊 Jól felráztam, nedves szivacsot használtam és láss csodát, tökéletes. Nem oxidálódik, szép egyenletes és kellően folyékony az állaga. Utólag jöttem rá, hogy valószínűleg túl hamar használtam, hideg volt még a termék amikor megérkezett. A fedése BB krémhez képest közepes, szépen egységesít. Pici gyurma illata van talán, de nem tolakodó és elillan. Kézzel nem próbáltam azóta, de a szivacsot egyébként is jobban preferálom. 3500 Ft-ért nekem megérte, de teljesen áron nem venném újra.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. március 4.

Novemberben kezdtem el használni és most fogy el. Csak este használom, mert úgy vettem észre, hogy napi két használatnál már szárította a bőrömet. Zsírosabb bőr esetén a napi kettő is rendben lehet. Szépen lehozza a nem vízálló sminket, nem csípi a szemem, nem okozott bőrirritációt sem. Úgy tartott nekem ilyen sokáig, hogy időnként még a páromat is sikerül(t) rávenni a használatára :P szóval szerintem nagyon gazdaságos kiszerelés.

Bobbi Brown Soothing Cleansing Oil

Bobbi Brown Soothing Cleansing Oil
2020. december 15.

Jól eltávolítja a sminket, bár a vízállóval megküzd rendesen. Nem olyan sűrű, olajos az állaga, inkább vizes jellegű. Sajnos nekem nagyon szárítja a bőrömet. Ha dupla arctisztításhoz ezt használom, a végére sivatag lesz az arcbőröm.Érzékeny, száraz bőrre én nem ajánlom. Az illata picit erős nekem, de mivel ez ízlés kérdése, nem számít negatívumnak, csak számomra. Örülök, hogy csak mini kiszerelésben vásároltam meg, még több mint a fele megvan, nem tudom, mire fogom elhasználni...

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black
2020. november 18.

Ki kell jelentenem, hogy ez a legrosszabb szempillaspirál EVER! Amikor felviszem a pilláimra vagy húszszor át kell söpörnöm őket, hogy valamicske eredményt elérjek. Emiatt egy időre félreraktam. Aztán egy nap úgy voltam vele, hogy kiszaladok a boltba, de hogy ne smink nélkül menjek felteszem ezt a spirált. Az utcán éreztem, hogy mintha vízcseppek lennének a szempillámon és láss csodát, nem víz volt, hanem ez a nyomorult szempillaspirál, ami addigra le-és felkenődött a szemhéjamra. Gondolom a maszk felett kiáramló melegebb levegőt nem bírta. Egyetlen szempillaspirál sem viselkedett így az elmúlt fél évben. Maszkos időszakban, de azután sem ajánlom soha senkinek.

Isana Hydro Booster Augen- & Lippenserum

Isana Hydro Booster Augen- & Lippenserum
2020. október 10.

Szemkörnyéken nekem már az is siker, ha beszívódik egy termék, nem irritál és elbírja a sminket. Ez a szérum nekem ezt teljesíti, így elégedett vagyok vele. Illata nincs, állagra meglehetősen folyós termék. Gyorsan beszívódik és sokáig, 3-4 hónapig elég szokott lenni. Mindennap használom reggelente a szemkörnyékemre. A ráncok különösebb simítását nem vettem észre, de ha nem ront a helyzeten, nekem az megfelel.

Avon Nutra Effects Mattító BB Krém SPF15 (régi)

Avon Nutra Effects Mattító BB Krém SPF15 (régi)
2020. augusztus 3.

Mint BB krém tökéletes. A fedése, hidratálása pont annyi, amennyit elvárhatunk egy BB krémtől. Kipihentebb napokon korrektor nélkül is elfedi a szemkörnyékem sötétebb részeit, de legalábbis elfogadhatóbbá teszi. A Light árnyalat megtévesztő lehet, én ezt nevezném inkább Mediumnak, egy sárgás szín, ami szerencsére épp megfelelő lett így nyárra. És eddig minden szuper is lenne.

Viszont nem tudom hova tenni, hogy ki találta ki azt, hogy egy mattító termékbe csillámot tesz?! Miért??? A mattítás így is jelen van, de meg-megcsillan a fejemen az a sok random csillám, aminek egy mattító BB krémben semmi keresnivalója. Nekem ez nagy negatívum a terméknél, sajnálom.