kardamom77

Regisztráció dátuma: 2017. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Fix+

MAC Fix+
2019. november 1.

Több mint egy éve minden nap használom kombinált bőrömre, a nagy kiszerelés 3 hónapig elég. Sminkem elkészülte előtt, után s akár több órával később frissítésnek használom. Tapasztalatom szerint tartósabb az egész sminkem. Természetesebb, üdébb és "bőrfényűbb" az alapozás utáni összkép, bár én a mindennapokban BBkrémet használok inkább. Határozottan hidratáltabb bőrt eredményez, s a külalakon is javít. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen vízszerű cucc ilyesmire lehet képes.Ajánlom mindenkinek, aki egészséges, üde kinézetre vágyik.

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2019. november 1.

Pinklite-ot használom, a 30ml-s kb 2 hónapig vagy tovább elég, szóval megéri sztem.Sminkelés előtt kenem fel s kicsit hagyom beszívódni. Üde, hidratált, pumpált érzetet és külalakot ad, szupejó termék.

Balea Colornique Hajszínező Balzsam

Balea Colornique Hajszínező Balzsam
2018. augusztus 22.

A Pastel flamingo 0.64 árnyalatot vettem meg, az ígéret szerinti akár (hmnmh...)5 hajmosásig tartó színezés megfelelő lett volna számomra. Világoszőke melíros, sötétszőke hajamat akartam kissé feldobni pasztell rózsaszínnel. 15 perc hatóidő után csak az igazán majdnem fehérre "napszívott" tincseimet fogta meg enyhe rózsás árnyalatúra, s talán az egész hajkoronámnak adott egy nagyon-nagyon-nagyon enyhe hamvas színt. Összességében tetszett, de azért úgy gondolom, hogy ennél lehetne egy fokkal intenzívebb a színező hatás. Node ez a kis pikáns rózsabeütés az első hajmosáskor azonmód eltűnt a hajamból. Valamint strandoláskor is teszteltem, s a sima délelőtti vízben úszkálás is kivitte maradéktalanul a színt. Összességében drága mulatság ezzel a termékkel a nyári hajszínező móka imigyen, hisz a melegben akár minden nap víz éri a hajat/ hajat mos az ember, s az 5 hajmosást nem éri meg a szín. Csalódott vagyok mind a szín intenzitása, mind pediglen a tartósság tekintetében. Egy termék tegye azt, amit a dobozán igéretként feltüntettek vala, én amondó vagyok!

Yves Rocher Maracuja Testradír

Yves Rocher Maracuja Testradír
2018. augusztus 6.

Kellemes illata van, kevés kell belőle, jól radíroz, remek termék. Az ára valóban kissé túlzó, bár azért nem égbekiáltóan drága. Kár, hogy limitált, akár egész évben használnám.

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó

Himalaya Herbals Szemfesték Lemosó
2018. augusztus 3.

Ez a termék minősíthetetlen, de azért megpróbálom körülírni a leírhatatlant.....Csíp, szemet, bőrt irritál, valamint nem szedi le a szempillaspirált (Tényleg SEMENNYIRE SE.) Csak maszatol. Vajh' mivégre jött létre e rettenetes formula?

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém
2018. augusztus 3.

Szaga iszonytató, így képtelen voltam használni. Ezérthát a hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2018. augusztus 3.

A nappali változatát állandóan használom, nagyon elégedett vagyok vele. Gondoltam, hogy ezt is kipróbálom. Nem szerettem meg: a nappalihoz képest nehezebben szívódik be, nekem zsíros, filmbevonatos érzetet hagy a bőrömön, amit utálok, hidratáló hatását nem észleltem. Semmilyen az egész.

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő
2018. július 27.

Levendulás termékek nagy rajongójaként használtam évekig!Remek az illata, mosdás közben semmi extra tulajdonságot nem figyeltem meg ezen kívül. Más márkák is gyártani kezdek levendulás termékeket, így összehasonlítva vannak jobbak ennél, amik érezhetően táplálóbbak a bőrnek. Ennek ellenére persze szívesen megveszem, hiszen levendula illatú ugyebár,bár mostanában nem láttam a boltokban.

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő
2018. július 27.

Éljen a levendula, mindenben, de mindenben! Csodás az illata, megnyugtat, szívet melenget! Kellemes vele a fürdőzés, nem viszketek tőle, olcsó.Gyakran újraveszem, szeretem!

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő
2018. július 27.

Mindenben keresem a levendulásat: mósószer, öblítő,szappan, súrólószer(!!), wc illatosító(!!!), padlótisztító(!!!!!!!!)........Levendula mániás vagyok. Tusfürdőben is van ám választék....Node ez a termék itt igen kedvessé vált számomra. A levendulásságon túl is jó az illatösszetétele, puha, friss érzetet biztosít. Szívmelengető, otthonos élmény vele a mosdás. Gyakran akciós, hát mi kell még?