kareszkata

Regisztráció dátuma: 2020. január 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Herbal Essences Bio:Renew Argánolajos Balzsam

Herbal Essences Bio:Renew Argánolajos Balzsam
2021. április 13.

Samponjával együtt használom, selymes, csillogó, illatos, pihe-puha haj az eredmény! Ajánlom!

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2021. április 13.

Jó kis sampon, isteni az illata, nem szárította ki a hajamat, valódi gyógyír a krémes állaga. Aussie hajápolóimat cseréltem le rá, bátran ajánlom!

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2021. április 13.

Nagyon akartam szeretni, az llata fantasztikus, könnyű kis kézkrém, gyorsan felszívódott. Sajnos nekem is kevésnek bizonyult, rövid időn belül újra kellett kenjem, így nálam sem ez lett a befutó...

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2021. április 12.

Száraz bőröm szinte szomjazik érte! Sokféle tusfürdőt kipróbáltam, ez az egyetlen, aminek használata után valóban érzem a hidratálást. Az illata szuper!

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Makadámdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Makadámdió
2021. április 12.

Régóta hű "társam", én nagy különbséget nem veszek észre a régi és az új között! Hozzáteszem, napi rendszerességgel használom, télen-nyáron. Az illata vmi mennyei!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2021. április 12.

Alaptermék nálam, évek óta használom szem alatti karikák eltűntetésére. Szuper a fedése, ráadásul még az ára igen kedvező!

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2021. április 12.

Évek óta használom, kombinált/érett bőrre. Jól fed, nincs maszk hatása és még a nyári hónapokban is teszi a dolgát. Legtöbbször Glamour napokon tankolok fel belőle!

Maria Galland Lotion Soyeuse 64

Maria Galland Lotion Soyeuse 64
2021. április 12.

Több, mint 1 éve használom érett bőrre, csak jót tudok mondani róla! A bőröm a tonik használata után egyáltalán nem feszül, kellemes, hidratált érzést biztosít, az illata kifinomult, nem tolakodó. Nekem a 400ml-es kiszerelés bő 1 évig elég, napi használat mellett.

Escentric Molecules Molecule 01 EDT

Escentric Molecules Molecule 01 EDT
2021. április 12.

Kedvenc nyári illatom, már 3 éve! Melegebb időben jobban érvényesül, rajtam friss, üde illatot produkál. Papírra kifújva, vagy akár a parfümüvegről is érzem, sőt! A ruhákon és a hajamon is megmarad az illata. (nekem egy régi nagy kedvencem jut eszembe róla:Roccobarocco Silver Jeans)

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2021. április 12.

Szintén bőrgyógyász ajánlására vettem, tini lányomnak enyhén pattanásos, ekcémás bőrére. Szépen teszi a dolgát, rendkívül gyorsan felszívódik! Néha még én is elcsenek belőle, a Rozi szérum után hadználom! Valahogy olyan "tiszta" érzetet hagy maga után és az illatát is szeretem!