karina

Regisztráció dátuma: 2012. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chosungah Raw Black Jam Water Block Cream

Chosungah Raw Black Jam Water Block Cream
2014. november 28.

Most ezt tényleg én töltöttem fel? Az wow faktor, mert biztosan nem:D
De tény hogy volt hozzá szerencsém, viszont nem szoktam odamenni frocsogni egy termek alá plane nem feltölteni a kremet ezert. Komolyan nem értem, nem is jartam itt mar hónapok ota, es ez viszonylag uj szerzemény.
Na ha már itt tartok írok rola pár szót. Lelovom a poént: nem szeretem. Nagyon nem. Nekem ugy isten igazabol sosem volt ki semmitől a bőröm, de hát mindennek eljön az ideje. Érzékeny bőröm van, de inkább rossz érzés - kipirosodas - egy-két picike valami - vagy egy nagy nulla hatás szokott lenni a problema. Hát, ezzel egy használat utan rogton 5+ pattanast tudhattam magamévá, nem cisztás, de eleg melyről jövő fajta - tehát muszáj elviselni, mert nincs mit tenni vele. Na ilyen pattanasom nem szokott lenni. Általában likvidalhatoak..:) meg ha nem is jo otlet. Ezeket bizony vegig kellett szenvedni, nagyon lassan múltak... Nem tudok jót mondani rola sajnos. Mellesleg a marka mas terméke se jott be, hiaba a csábító csomagolas. Meg a sztori. Meh.

Creed Virgin Island Water

Creed Virgin Island Water
2014. augusztus 30.

Hát hát. Neroliban fizetés kor még gyorsan fújtam belole egy papír csíkra, valahol elraktaroztam az infót hogy ezt meg kell szaglasznom. Kellemes, komfort, kifinomult, de mégse ájultam el. barátommal voltam, a kocsiban jutott eszembe hogy JA meg hoztam valamit, es o odáig volt erte hogy neki ez kell. Eloszor pislogtam kettot, aztan megszagoltam ennek fényében es tenyleg. Lehet hogy uniszex, de egy férfin sokkal szebb hatást kelt. Így viszont csillagos ötös.

Egy-két minta után megérett a dolog: megvettem neki ajandekba. Azota is imádom rajta, egyre jobban... Ez egy igazi BOLDOGSÁG illat, tengerpart, nyár.:)

YSL L'Homme Libre EDT

YSL L'Homme Libre EDT
2014. augusztus 30.

Errol miert nincs még vélemény...?:) szerinem messze ez a legjobb (legemlékezetesebb?) az osszes l'homme kozul. Legalabbis noi orral nekem nagyon sok férfi illat esik be a "tipikus pasi parfum" kategóriába, ezert különösen maradandó élmény:) Van benne valami fanyarság amiért én bolondulok.

Tonymoly Luminous Goddess Aura BB Cream

Tonymoly Luminous Goddess Aura BB Cream
2014. augusztus 26.

Hümmmm... ez jó lehet azoknak akik pl a missha rc színét túl szurkesnek fakó nak talaltak. En imádom azt, úgyhogy ez annyira nem lopta be magat a szívembe, egyebkent természetesebb sárgasabb (a missha rc-nél sárgasabb, de nem sárgás!) szine van. A fedése szerintem nagyon jó, ha picit hagyom szaradni, utana egy vekony második réteg a problemasabb helyeken minden bibit elfed. Pattanasokat stb nem okozott, ez is valami, nem emeli ki különösebben a szárazabb részeket, szóval konkret problémám nincs vele, De sajnos nem látom azt amit a missha rc-nél, hogy olyan szép kisimult a bőröm tole.:( majd még lehet visszajövök alakítani a véleményemen, egyszer használtam, de lehető hogy próbálkozom még vele.
Viszont zsiros bőrre nem hiszem hogy a legjobb választás, nekem egyaltalan nem zsiros a bőröm, es megis van tole egy (így extra zsír nelkul:)) természetes fénye.
A termek kap egy négyest, de nekem csak egy hármas.

Update. A toner miatt vettem még egy csomagot, es utazáshoz ezt vittem magammal. Hat nagyon megszerettem. Továbbra is tartom hogy nem zsiros bőrre valo, de szaraz-normál bőrre szerintem tokeletes.

Dior Miss Dior

Dior Miss Dior
2014. augusztus 22.

Szerintem én ezt már csak a nosztalgia miatt szeretem... De emiatt sosem fogom aláírni a tényt hogy nem tetszik mar az illat, errol nekem mindig a gimi jut eszembe, és nekem bizony csupa jo emlék az a korszak...:) bár akkor a régit használtam, most van egy üveggel ebbol, annyira nem vészes a megújítása szerintem, az emlékek megvannak, de nekem a popcorn nagyon hianyzik belole:)

Dior Addict (2012)

Dior Addict (2012)

Banyadék +1
Csak nekem valami túrós citromos süti jut rola eszembe meg a balea egy testvaja... Szóval annak a sütinek is a mű verziója. Ez amúgy a baleanal oké, az legalabb valami sütis névre is hallgatott.
Amikor eloszor próbáltam nagyon tetszett amúgy, akkor lattam benne az x faktort haha, meg is vettem, de egyszercsak megéreztem benne a sutit es nem tudok elvonatkoztatni, es a csalódás miatt már a süti illat sem kellemes.
Nekem ez nehéz es nem szexi. Viszont tényleg tartós.

Marc Jacobs Daisy Dream EDT

Marc Jacobs Daisy Dream EDT
2014. augusztus 22.

Annyira vártam, és most annyira pofára estem...:) hát én nem így képzeltem ezt az illatot. De azt semmiképpen nem vartam hogy klisé lesz, mert hiába nem tetszik egy MJ illat, van benne valami ami annyira jellemző a márkára, valami egyedi üdeség... Hát ebben nincs. Se nem Daisy, se nem üde, es nem is MJ szamomra. Hiányzik belole az a valami... Van helyette rengeteg szirupos cukros lötty:( a csuklomon szagoltam, nem ereztem ugy hogy kockaztatok ezzel, legfeljebb a pénztárcám vastagságát, de tévedtem... Pár perc után nagyon hányingerem lett tole, alig vartam hogy hazaerjek es lemossam magamrol... Hazafelé villant be hogy ilyen már volt, és rájöttem hogy azért nem MJ, mert ez escada. Talan az absolutely me, de ezt majd valaki más hasonlítsa ossze, én tobbet ne szeretném érezni ezt az illatot.
De lehet benne valami hogy kezdek kinoni ezekből az illatok bol, régen imádtam az escadat, különösen a limitaltakat, de a born in paradise-nál valami megváltozott, vagy az escada sem escada mar, vagy csak nekem nem tetszik, de azt is elso dolgom volt levakarni magamról, pedig egyebkent nagyon nyitott vagyok, nagyon nagyon sok illatra mondom azt hogy kellemes, legfeljebb én nem látom benne azt a hűhát amiért meg kellene vennem, vagy félre kéne lépnem, ugyanis időközben elég stabilan megállapodtam egy parfum mellett, legalabbis ami a tavaszi-nyári illatokat illeti.:)
Visszatérve, mindenesetre az üvege nagyon bájos.:)

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2014. július 11.

Alapvetően nagyon jok, persze akad egy-két rosszabbul sikerült darab is, szerintem ez ennyi színnél bocsánatos bűn, és mivel az ára is baráti, belefér hogy kb minden tizedik bukta legyen.
Általánosságban elmondható hogy viszonylag gyorsan száradnak, viszonylag tartósak, konkrét színtől függően nekem 3-7 nap, es a körörvégeken kopnak, nem pattognak le, ami a jobbik eset ha mar a ket rossz kozul kell valasztani.:)
Én személy szerint szeretem az ecsetet, szeritnem könnyű vele szepen dolgozni, es a lakkok allaga is szuper. Diohejban itt vannak a tapasztalatok:)
45: pasztell lila, de sajnos nem a szep fajta. A szinen kivul mas gond nincs vele.
56: elénk fukszia, ket rétegben szepen fed, tartós meg rendben van, de megunható
69-es : sotetebb mentas-zoldes szin. Ez valami csodas!:) egy retegben tokeletes! Szep szine van, nagyon jol fed, az ecsete is rendben van, kellemes az allaga, es villamgyorsan szarad:)
72: pasztell neon narancs, nagyon szepen fed, es viszonylag gyorsan szarad, de hamar meguntam a szint.
85: a leges legszebb babarozsaszin, ket retegben meses.
90: jelly sarga, na o borzalmas, uvegben ,eg szep meleg mely sarga szine van, kormon valahogy zoldes:(
14: kek fényű rozsaszin, naaaagyooooon barbi rozsaszin nagyon gondtalan nagyon buta nagyon fiatalos kb tengerparti koktélozas feeling, de nagyon szeretem:D kell alá egy rozsaszin alap, mert önmagában nagyon halvány, fedolakknak rendeltetett szerintem.
92: egyik kedvenc lakkom, rozsazsines metal, tenyleg mesééés mindenképp nézzetek rola legalabb egy netes képet!:)

aussie Luscious Long Sampon Hosszú Hajra

aussie Luscious Long Sampon Hosszú Hajra
2014. június 28.

A négyből három csillag csak az illataert, azert odáig vagyok, parfümként is elfogadnam:) a negyedik pedig azert mert regen évekkel ezelőtt, amikor meg Angliában vettem a hatása is jo volt, de azota semmit nem teljesít, nem puha, nem fényes, nincs egyben a hajam, ossze is all hamar... Szoval a hatása a mai napon szamomra inkabb negatív, de az illatát a mai napig imádom. Lehet kiprobalom a kifesulo sprayt, ha nem csinal semmit a hajammal is boldog leszek, csak rosszat se tegyen...

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2014. június 28.

Nem is tudom mivel kezdjem... Az illata valami borzasztó szerintem... "Illata"... Ez inkabb valami rémes vegyszer szag. Ennek megfelelően termeszetesen napokig ereztem. Mosás utan fel szárazon mondjuk meg vegyes érzelmeim voltak, akkor meg puhanak ereztem a hajam, es azon filoztam hogy van e az a puhaság amiért el tudom viselni ezt a szagot, de "szerencsére" nem kellett sokaig kétségek kozt maradnom, ugyanis mire megszáradt, mar puha sem volt. Másnapra beállt tole a hajam, mintha valami fesztiválon egy hetig nem tudtam volna megmosni, es minden por, izzadsag meg egyeb ossze ragasztotta volna, rémes volt, komolyan, pedig en elfogult voltam az aussie márkával kapcsolatban, egy angliai utamon a host anyukamnak mindig annyira finom illata volt, egyszer fel is fedeztem hogy ez bizony a luscious long illata, es akkor meg a termek is bevált... Mostmár sajnos az illatatol eltekintve az sem nyújt semmit, nem tudom hogy megújult, vagy a hajam más, de egyszerűen nem mukodik:( komolyan barmelyik olcsó sampon jobban teljesít, ha mas nem, legalabb megtisztítja a hajam... Szomoru vagyok.:(