Kata lizator

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 9.
Bőrprobléma: -

Johnson's Baby Babasampon

Johnson's Baby Babasampon
2019. december 10.

A kisfiamra használom legfőképp, és rá bevált.
A curly girl method-om lehetséges sampon befutója, mivel szulfátmentes, és ráadásul panthenolmentes (mivel én sajnos érzékeny vagyok eme csodás összetevőre). Eddig egyszer használtam, és abszolút beválni látszik.

Yamuna Ásványi Alapozó

Yamuna Ásványi Alapozó
2018. július 18.

Nagyon szeretem! Már nem használok rendes, folyékony alapozót, mert ezzel is baba bőrt tudok magamnak készíteni. Nagyon jó, hogy lélegzik a bőröm alatta. Igaz, hogy fényvédőre kenem... de azt meg ugye muszáj használni. Eddig két árnyalatot kevertem: a porcelánt és a hamvas bézst. (Fehér bőrű vagyok), de most kifogyott a hamvas bézsem, és vettem utánpótlást, és azt tapasztaltam, hogy az új hamvas bézs sárgásabb színű lett. (2 év telt el a két vétel között) amúgy nem gobd, mert így is tudom használni, de az előző jobban passzolt. Egyébként én is nagy, szintetikus ecsettel viszem fel (rossman saját márkás pirosító ecset), eddig ezzel vált be a legeslegjobban. Illetve mostanában nem keverem porcelánnal az árnyalatot, mert épp fizikai fényvédőt használok, ami erősen fehérít, így viszont kiegyensúlyozom a fehérséget.

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2018. július 15.

Sajnos ezt újra kell kenni, különben az ember beszeplősödik nap végére. :-) Pedig elég nagy mennyiségben használtam a bőrömre. Szóval ha el akarom kerülni az újrakenést, akkor másik fényvédővel kell kombinálnom, ami fizikai... ami viszont engem kissé szárít. Szóval újra nem fogom venni, az ára miatt, de úgy gondolom, hogy akkora a teljesítménye mint egy átlagos, csak kémiai fényvédőnek.
Én a Skinfood watery sun gel-jével szoktam kombinálni, és erre sminkelek. Így működik a dolog.

Biomed Csipkebogyó Krém

Biomed Csipkebogyó Krém
2018. július 15.

1 hónap alatt suttyomban kiszárította az arcomat. Reggeli és esti krémként használtam a normál bőrömre. Úgyhogy arcra nem való. :-) Viszont gyantázás után kiváló a hónaljamra!

Garnier Mineral Action Control Thermic Golyós Dezodor

Garnier Mineral Action Control Thermic Golyós Dezodor
2017. május 5.

Az egyetlen deo, ami bejött az izzadásomra. Pedig rengeteg-rengeteg spray-s, golyós és kenős izzadság-gátlót kipróbáltam életem során. Az egyetlen (!) ami bevált. A legmelegebb nyáron vagy stresszes helyzetben ugyan izzadok vele, de büdös nem leszek. Nagyon sokszor újravettem már, mindig ezt használom már egy jó ideje (évek óta). Persze van úgy, hogy megveszek egy-egy deot az illata miatt és/vagy kíváncsiságból, de aztán mindig eszembe jut, hogy miért ezt használom. :-)

Etude House Sunprise All Proof SPF50+

Etude House Sunprise All Proof SPF50+
2016. augusztus 13.

Sajnos túl fényes és nehéz réteget hagy a bőrön. Strandra jó, de mindennapokra nem, és én inkább ez utóbbi miatt vettem.

It's Skin Smart Solution 365 Whipping Sun Gel SPF50+ / PA+++

It's Skin Smart Solution 365 Whipping Sun Gel SPF50+ / PA+++
2016. július 4.

Nem egy rossz fényvédő, de nem erre számítottam. Elég fényes bőrt hagy hagy maga után, így én az Innisfree No Sebum City Sunblockját szoktam T vonalban a tetejére tenni. Vagy pedig púdert teszek rá. Érdekes, mert nem nehéz krém, abszolút. Géles. De mégis fényes arcot hagy.
Végülis nem rossz, de nem venném újra.

Secret Key Snail Fényvédő SPF50 / Pa+++

Secret Key Snail Fényvédő SPF50 / Pa+++
2016. június 13.

Elhasználtam ebből a fényvédőből egy egész tubussal. Ilyen még sosem fordult elő velem! Kinyomtam belőle az utolsó morzsákat is! Egész jó fényvédő, bár az INCIje lehetne szebb, és most ezért próbálok ki mást. És egy ici picit hajlamos szárítani, de ez kiküszöbölhető rendes aláhidratálással.
Nagyon olcsó, valóban.

Cote d'Azur Hyéres EDP

Cote d'Azur Hyéres EDP
2016. április 11.

Elhasználtam egy egész üveggel! És ez nagy szó.
Ha egy szóval szeretném leírni, akkor olyan, mint a selyem.
Nagyon kifinomult illat. Én mézet is érzek benne, de nem az a szokványosan édes illat. Különleges.

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás
2016. március 11.

Nem tudtam elképzelni, hogy miért lett ilyen puha a hajam! (Hajfestéket is váltottam, meg ecetes öblítést is alkalmaztam.) Aztán rájöttem, hogy ez az oka! Hú, nagyon elégedett vagyok vele. Sokkal jobb, mint a keratinos, meg a color... meg mint általában az összes balzsam, amit próbáltam. Évekkel ezelőtt használtam a Kallos tejeset, na ahhoz hasonlítható ez is, csak ennek jobb az illata. :-)