Regisztráció dátuma: 2018. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. október 22.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Med Krémes Olajos Tusfürdő Mandulaolajjal

Balea Med Krémes Olajos Tusfürdő Mandulaolajjal
2021. január 25.

Jó tusfürdő, kellemes az állaga és az illata. Nem viszketek tőle, puha tusolás után a bőröm. Az árát mindenképp megéri!!!

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2018. október 22.

Pár hete vettem, rendszeresen használom, teszi a dolgát. Szépen tisztít és radiroz. Az illata nem zavar, furi, de megszokható. Az árát megéri.

Oriflame Giordani Gold Szemöldökzselé

Oriflame Giordani Gold Szemöldökzselé
2018. október 22.

Már párszor újravettem, nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Könnyű vele dolgozni. Kicsit drága, de megéri az árát.

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)
2018. október 22.

Szuper termék. Könnyen lehet vele dolgozni, kellőképpen pigmentált. Szép és tartós a végeredmény. Sokáig elég, az árát megéri.

Baba Testápoló Kamillakivonattal

Baba Testápoló Kamillakivonattal
2018. október 22.

Jó testápoló, teszi amit kell, de ennyi. Az illatát először szerettem, de aztán mégis elpártoltam tőle. Nem dobtam ki, ő lett az ügyeletes vésztartalék.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2018. október 22.

A pink pearl árnyalat van meg, nagyon szeretem. Jó kis rúzs, nem szárít, szépen fed. Nem túl tartós, de ez nálam nem gond. Az illatát is szeretem.

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj
2018. október 22.

Szeretem, jó kis hajápoló. Nagyon kellemes az illata, a rakoncátlan loknijaimat szépen rendezni lehet vele. Szépen ápol, puha és fényes lett tőle a hajam. Sokáig elég, kevés kell belőle.

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2018. október 22.

Szépen lehet vele dolgozni, természetesnek tűnő hosszú pillákat varázsol. Dúsítani viszont nem annyira dúsít. Ár-érték arány jó.

Maybelline The Colossal Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Szempillaspirál
2018. október 22.

Jó kis spirál, szépen íveli és dúsítja a pillákat. Akciósan szoktam venni, úgy megéri.

Balea Soft Creme

Balea Soft Creme
2018. október 22.

Mindent imádok benne! Szuperfinom az illata, jó az állaga, hamar beszívódik és táplálja a bőrt! Kevés is elég belőle, gazdaságos. És az ára is nagyon kedvező.