KATA0824

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

REN Glycolactic Radiance Renewal Mask

REN Glycolactic Radiance Renewal Mask
2014. május 3.

Egyszerűen IMÁDOM!! Hatása nagyjából 2 napig tart, sajnos a bőröm teli van hegekkel de még azt is eltünteti ezekre a napokra és egyenletes bőr tónust ad : ) a pattanásos hegeket, sebeket csökkenti és halványítja (magával a pattanásokkal nem csinál semmit) hatását MÁSNAP fejti ki nem pedig ahogy az ember lemossa az arcáról. Csak ajánlani tudom

REN No.1 Purity Arctisztító Balzsam

REN No.1 Purity Arctisztító Balzsam
2013. október 30.

Mint ahogyan az előttem lévő kommentben is írták bármilyen sminket gyönyörűen leszed. Bársonyos és kíméletes. Tisztítás után megtörlöm az arcom egy kis Biodermás vattapamaccsal de szinte felesleges annyira hatékony a balzsam.

REN ClearCalm3 Replenishing Night Serum

REN ClearCalm3 Replenishing Night Serum
2013. október 30.

Nagyon szépen visszahidratál az este folyamán mikor reggel felébredek nagyon puha az arcom. Tele van természetes anyagokkal és a pattanas megelőző hatása is jól működik. Csak ajánlani tudom!

REN Clarifying Toning Lotion

REN Clarifying Toning Lotion
2013. október 30.

Az én bőröm számára eléggé bejött ez a tonik. Rendszeresen használom reggel és este. Nagyon szépen és kiméletesen hámlaszt nem is érzem szükségét külön radírozásnak. A sebek amiket a pattanások nyomkodásával okozok hamarabb begyógyulnak. Teljesen más mint a többi alcohollal teli tonikok. Nem olcsó de szerintem megéri az árát.
Azt, hogy mennyire csökkénti a pórusok méretét nem tudnám pontosan megítélni mert az arctisztítóm ami egy csodaszer számomra ( sunday riley ceramic slip ) már teljesen kitisztíja és összehúzza azokat. Zsírosságot csökkenti és megakadájozza a pattanások kialakulását.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2013. október 17.

Nagyon jó kis alapozó. Szépen fed nem maszk szerű. Egyenlőre az én zsíros bőröm sem pattog ki tőle remélem továbbra is így marad.

Sunday Riley Ceramic Slip

Sunday Riley Ceramic Slip
2013. október 16.

Mindent betart amit ígér. Szépen kitisztítja és összehúzza a pórusokat. Az én zsíros, pattanásos bőrömnek nagyon jót tesz. Az ára kissé húzós... de biztos hogy újra fogom venni. Nem mellesleg tele van természetes anyagokkal nem pedig alcohollal és hasonlókkal.