Regisztráció dátuma: 2019. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. augusztus 14.

Gomdoltam kipróbálom, megnézem megéri-e a hypeot amit kap. Háát azt kell mondjam, hogy teljesen! Imádom, a legjobb korrektorom eddig. Könnyű eloszlatni és amit a legjobbam utálok egy korrektornál ha a száraz részeket még jobban kiemeli...na ez azt sem teszi! Tökéletes korrektor tökéletes áron!

Balea Beauty-Öl

Balea Beauty-Öl
2020. augusztus 14.

Hihetetlen, hogy ilyen szuper dolgot ennyi pénzért árulnak! Olyan szépen halványítja a hegeket az arcomon, hogy nem győzöm csodálni, és a kombinált bőröm se zsírosodik tőle a T zónában. Boztos újravevős!

Neutrogena Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel

Neutrogena Hydro Boost Exfoliator Smoothing Gel
2020. augusztus 14.

Csak ajánlani tudom! 2 hónap alatt nagyoon látványos eredményt lehetett észrevenni. Az előtte nagyon csúnya, heges bőrömre ma már korrektort se nagyon használok olyan szépen helyrejött a bőröm.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2020. június 18.

Az összetevői között ott virít a parfum, de annyi jót hallottam róla, hogy tettem vele egy próbát. Nem a legolcsóbb cc krémről van szó, de még nem horrorisztikus az ára. A fedése valóban elég gyenge, de egy cc krémtől nem is kell sokkal többet várni viszont szépen egységesítette az arcomat. Ezekkel ( a parfum kivételével ) nem is lenme gond, sőt nagyon meg lennék elégedve de pár használt után jött feketeleves. Egy kis folton a arcom kipirosodott, viszketett. Ezután bőr alatti, nagy piros, gyulladt pattanások es több kisebb pattanás is megjelent, pedig mostanában már egész elfogadható állapotban volt az arcom. Így szerintem megy a kukába.

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2020. április 21.

Ennyi pénzért valóban szinte ajándék. Felkenés után szépen fényesítette az ajkam. Egész jól hidratál, naponta többször kell viszont kenni. Már többet elhasználtam belőle. Amikor elsőre kitekertem és megláttam, hogy zöld kicsit megijedtem, de ajakra feltéve színtelen.

Cien Professional Oil Care Hajpakolás

Cien Professional Oil Care Hajpakolás
2020. április 21.

A helia-d hajpakolását használtam ezelőtt de miután elfogyott és éppen a lidlben voltam úgy voltam vele hogy miért ne. Kicsit félve raktam fel a hajamra először, mert már volt rossz tapasztalatom olcsó, saját márkás termékkel, ami inkább csak ártott. Viszont ez a nem egészen 600 forintos termék egyszerűen fantasztikus. Van ugyanolyan vagy még jobb hatása is mint a kétszer annyiba kerülő helia-dnek ( hozzáteszem, hogy a helia-d sem egy drága dolog ). Göndör hajam van, ami elég száraz, gyönyörű, fényes "csiákat" eredményezett. Remek termék, nagyon olcsón.

Garnier Essentials Habzó Arctisztító Gél

Garnier Essentials Habzó Arctisztító Gél
2020. április 10.

A második Garnier arctsztító termék amit kipróbáltam. Ugyanaz történt mint az elsőnél. 3 használat után az egyébként abszolút nem érzékeny, ekcémára nem hajlamos bőröm ekcémás lett, anyukámnál ugyanez. Azthiszem többet nem fogok vásárolni a márkától, legalábbis arcra valót biztos nem.

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam

L'Oreal Elseve Extraordinary Clay Agyagos Balzsam
2020. február 9.

Nagyon száraz göndör hajam van ami ugyanakkor felül zsíros. Mikor kimostam a hajamból a balzsamot már akkor érezhetőbben puhább, selymesebb volt. A samponjával és egy helia-d pakolással használom és ez a trió csodát művelt a hajammal.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2020. február 9.

A balzsamjáról jókat olvastam és mivel épp elfogyott a samponom ilyet vettem. Felül zsíros alul száraz hajam van. Mióta ezt használom kevésbé zsírosodik a hajam, az illata is kellemes.

Helia-D Regenero Expressz Tápláló Hajmaszk

Helia-D Regenero Expressz Tápláló Hajmaszk
2020. február 9.

Itteni vélemények alapján vettem meg és egyáltalán nem csalódtam. A nagyon száraz göndör hajamat amiben eddig alig látszottak a fürtök annyira szálas volt fantasztikusan rendbe tette, már egy alkalom után is nagyon látványos volt a különbség. Csak ajánlani tudom.