Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1300 VÉLEMÉNY (726 vélemény 1990 hasznos szavazattal)

Bourjois Brow Fiber Szemöldökspirál

Bourjois Brow Fiber Szemöldökspirál
2019. október 2.

Néhány hete használom, és abszolút meg vagyok vele elégedve. Használtam a Maybelline Brow Drama-t illetve a L'Oreal hasonló termékét is, a L'Oreal-nál egyértelműen jobban szeretem, a Maybelline-nel kb. egy sorban van, de ennek a színe (a világosabbat használom) jobban passzol hozzám mint annak a legvilágosabbja. Jó kialakítású a keféje, nem vesz fel túl sok festéket, nem színez látványosan, szóval nincs mű hatás, könnyen használható, én szeretem.

Pupa Natural Side Rúzs

Pupa Natural Side Rúzs
2019. július 16.

004 Light Coral és 007 Vibrant Mauve színekben van meg. Jól pigmentált, nem túl krémes, erős fedéssel és jó tartóssággal (de azért ne a folyékony matt rúzsokhoz hasonlítsuk), cserébe picit száraz és szárító a formula. A színek gyönyörűek. Primerrel használva kényelmesebb a viselete. engem picit zavar a szárazsága, ezért levonok egy csillagot.

Pupa Prime Me Lip Ajakprimer

Pupa Prime Me Lip Ajakprimer
2019. július 16.

Nagyon jó, olcsóbb alternatíva a MAC Prep+Prime Lip-re. Élénkebb színűek lesznek rajta a rúzsok, és növeli a tartósságukat, a rúzs "mászkálását" is mérsékli az arra hajlamos formuláknál.

Lisa Eldridge Luxuriously Lucent Lip Colour

Lisa Eldridge Luxuriously Lucent Lip Colour
2019. július 16.

Go Lightly árnyalatban szereztem be, és nagyon örülök, hogy még pont sikerült megrendelnem mielőtt "sold out" lett volna. A szín elnevezése utalás Audrey Hepburn-re, akinek a Cartier rúzstokját Lisa irtózatos pénzért megvásárolta egy Christie's aukción, és legnagyobb meglepetésére némi rúzsmaradvány is volt a tokban, van fent egy videója erről a történetről Youtube-on, talán június közepe-vége felé került fel. Annak a rúzsnak a lazacos-rózsaszínes színe köszön vissza ebben a rúzsban, bár az én ajkaimon inkább rózsaszínesbe hajlik. A formula krémes, nagyon kényelmes érzetű, szép egyenletes a fedése, amolyan semi-sheer, félig áttetsző formula, de azért elég rendesen pigmentált. Nálam étkezést nem bír, de ezt már megszoktam a hagyományos rúzsoktól. Egyenletesen kopik, fakul, nem foltokban tűnik el. Egyáltalán nem szárít. Maga a tok matt aranyszínű, mágneses záródású, súlyos darab, igazi luxusérzetet ad. Összességében azt mondom, hogy megéri az árát, igen, lehet hasonló formulájú rúzst kapni olcsóbban is, de itt megfizetjük mellette a nevet és a külcsínt is, és ennél a darabnál valahogy egyáltalán nem bánom ezt.

Atelier Cologne Orange Sanguine

Atelier Cologne Orange Sanguine
2019. július 12.

Ez bizony nem más, mint a frissen facsart narancslé illata. Lédús, energiával teli, napfényes narancsillat, mindenféle felesleges sallangoktól mentesen. Imádom. Instant kirobbanó életöröm, boldogság, szabadság.
UPDATE
Évek óta a nyári illatgardróbom alapdarabja. Rajtam tartós is, pedig a hasonló illatok nem szoktak azok lenni.

Montale Oudmazing

Montale Oudmazing
2019. július 12.

Gyümölcsös-chypre lehelletnyi ouddal, a virágos vonal rajtam nem igazán jön elő. Nem tudom mihez hasonlítani, nem ismerek hasonlót (a Coco M. hasonlat totálisan tévút, legalábbis az én bőrömön közük nincs egymáshoz), az egyes illatjegyeket sem tudom igazán különválasztani (kivéve az oud-ot), valahogy annyira egyedi, különös illategységgé áll össze. Karakteres, az biztos, de a nagyágyúktól azért messze van. Egyik nap ezt fújtam, és a gyógyszertárba belépve teljesen elképedt a patikus, hogy úristen, de jó illat van. Miközben én magamon már alig éreztem, de ezek szerint órák után is megvan a 2-3 méteres hatósugara. Számomra kilóg a tipikus Montale-vonalból.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. május 15.

Nagyon szeretem ezt a krémet, hidegebb időben sokszor kentem vele az arcomat, van, hogy éjszaka ezt kenem fel az anti-aging szérum fölé. Kisfiam száraz, macerás bőre is szereti. Annak ellenére, hogy testes krém, könnyen felszívódik és nem hagy zsíros réteget. Kézre is nagyon jó. Tényleg szuper kis univerzális krém.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. május 15.

Évi videója után vettem meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Nem mindig ezt használom, váltogatom a Phi I'm so sensitive habzó lemosóval, de reggelenként általában ezt szeretem használni. Kiadós, kevés elég belőle egyszerre, nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, nem irritál, nem szárít, szépen tisztít. Sminklemosásra nem használom, a sminket mindig külön leszedem arcmosás előtt, de pl. BB krémet, fényvédőt maradéktalanul lehoz.

Catrice Glow Patrol Púder Ecset

Catrice Glow Patrol Púder Ecset
2019. május 15.

Egyik kedvenc ecsetemmé lépett elő, amellett, hogy nagyon szép, nagyon jó is, pirosításhoz és néha bronzosításhoz szoktam használni, pont tökéletes a mérete is, a sörték puhasága is. Nem hullik a szőr belőle. Jó áron nagyon jó minőségű ecsetet kaptam.

Anastasia Beverly Hills Lip Gloss

Anastasia Beverly Hills Lip Gloss
2019. május 15.

Minim van belőle, egy sötétebb lilás-mályvás szín, arany színű mikrocsillámokkal. Elég sűrű, ennél fogva fedése is van,színt is ad, és szájfényhez képest tartós. Nekem a Juicy Tubes-ra hajaz az állaga. Vékonyabban és vastagabban felkenve is hordható, valamennyire ragacsos, de engem nem zavar. Nem szárít, nem folyik meg.